civ.org.pl forums > Liga: sezon II, liga 2: play-off > Re: II runda: (MON) gurpegi 2:0 Kasimirus (FRA)
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon II, liga 2: play-off
Poster
Status: Elite

Registered: Apr 21, 2011
IP: Logged
Re: II runda: (MON) gurpegi 2:0 Kasimirus (FRA) [post #1]

Kasimirusie, zapomniałem, że dzisiaj jest Liga Mistrzów, więc trzeba gdzieś wyjść i obejrzeć. Czyli mnie nie będzie. Jutro pewnie powtórka. Zatem zostaje czwartek. Wtedy już będę na bank.

Heh, normalnie jak sójki za morze .

===============

Termin rozstrzygnięcia rundy (czyli rozegranie dwumeczu): 16.11.2011 r.

Powodzenia i miłej zabawy!

[Edited by gurpegi on Dec 08, 2011 at 23:15]

Dec 06, 2011 at 15:29

Print
Kasimirus

Registered: Sept 24, 2010
Re: II runda: gurpegi vs Kasimirus [post #2]

Spoko wczoraj tez mnie nie było, wróciłem padnięty i nie włączałem kompa, jutro powinienem być.

Dec 07, 2011 at 11:47

Print
Kasimirus

Registered: Sept 24, 2010
Re: II runda: gurpegi vs Kasimirus [post #3]

Gratuluje Gurpiemu zwycięstwa, Ja grałem Francją kolega Mongolią i nie dość że blisko to jeszcze żelaza 2 razy pod dwa z tym że drugie daleko na końcu mapy natomiast koników pod dostatkiem.

Gurpi wygrał zasłużenie oba mecze , dzięki za grę i powodzonka w dalszych grach.

Dec 08, 2011 at 22:35

Print
gurpegi

Registered: Apr 21, 2011
Re: II runda: (MON) gurpegi 2:0 Kasimirus (FRA) [post #4]

Zgadza się, nie dość, że kucami ładnie obrodziło przy wodopoju, to jeszcze stolice mieliśmy bardzo blisko. Zatem wszystko tak jak chciałem. Dobrze, że Kasimirus poszedł osadnikiem w drugą stronę, bo musielibyśmy brać restart . Kolega do obrony przygotowywał się od początku. Szybko wybudował Mur (jego pierwszy cud), postawił przy rzece miasto frontowe. Ja zgarnąłem piramidki, a drugie miasto postawiłem na znacznie lepszych terenach. Dzięki temu demo spoglądało na mnie przychylniejszym okiem. Trochę się porozwijałem, a od wynalezienia keszików tylko wojo. W tym momencie pomogły mi dwie złote ery.

Gdy zwerbowałem odpowiednią ekipę, udałem się na przedpola Orleanu. 1, 2, 3 i miasto było moje.

Małe przegrupowanie i od razu marsz na Paryż. Tutaj spotkał mnie większy opór m.in. w postaci ciężkich. Wyczyściłem teren i zabrałem się za danie główne.

Bóg Mongoł znowu górą.

Również dzięki. Do następnej!

[Edited by gurpegi on Dec 08, 2011 at 23:13]

Dec 08, 2011 at 23:12

Print
tminki
Status: Regular

Registered: Jul 18, 2011
Re: Re: II runda: (MON) gurpegi 2:0 Kasimirus (FRA) [post #5]

Gratulacje.

Dec 09, 2011 at 19:31

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.