civ.org.pl forums > Liga: sezon II, liga 2: play-off > II runda: (SON) WoZa 2:1 Coolt_parno (AME)
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Liga: sezon II, liga 2: play-off
Poster
Status: Prince

Registered: Jul 25, 2003
IP: Logged
II runda: (SON) WoZa 2:1 Coolt_parno (AME) [post #1]

Zaczeliśmy 3 grę.
Nacje jak widać... ucieszyłem się z losowania, może nie mam super, ale przeciwnik też nienajlepiej.

Mapa mało kontaktowa... ciężkie przejście.
Postanowiłem czym prędzej pójść w WB ... i zaszachować WoZę warriorem żeby go wyprzedzić... straciłęm warriora i dość długo byłem bez armii, co skończyło się hasaniem barbów przy stolicy... ostatecznie WB postawiłem, Woza Wiślaki... gdy wybudowałem Hagię, myślałem że notre mam jak w banku... a tu się okazało że Woza wyprzedził mnie w techach (szok!) postawił wyrocznie i miał inż z którego postawił Notre.
Ja postawiłem w takim razie Chitzen i Porcelanową.

W ogóle Woza bije mnie na łeb w demo, przez rush do WB strasznie dużo straciłem.

Przed savem widziałem że Woza szaleje z armią, wiec postawiłem WM.
Zobaczymy jak to się potoczy dalej.

aaaa i gramy na czajmanie, a np w moim miejscu gdzie leży żelazo jest go 2 sz a u Wozy 6 ... to jest bardzo ciekawy bug... : )

[Edited by coolt_parno on Dec 19, 2011 at 18:21]

Dec 15, 2011 at 19:05
Gadu-Gadu: 2640081
Print
WoZa
Status: Elite

Registered: Nov 05, 2010
Re: II runda: (SON) WoZa vs Coolt_parno (AME) [post #2]

Rush na WB? Powiem tylko tyle, że wybudowałeś ją dokładnie w tej samej turze co ja a ja jakoś po nią nie pędziłem Z tą katedrą to nieźle zakombinowałem. Takim psim swędem ją zdobyłem.
Pasmo niewysokich ale dość rozległych gór oddziela nasze cywilizację, przez co nie możemy się spotkać na wymianę kulturową i wspólne inwestycje

Prowadzę w demo ale kolega ma WB i Porcelan, więc boję się, że znów będzie miał 5-6 naukowców.

Dec 15, 2011 at 21:20

Print
pocozyc

Re: II runda: (SON) WoZa vs Coolt_parno (AME) [post #3]

no tak, moj rush polegal na tym ze zaczalem budowac odrazu po wynalezieniu pisma... mialem jednego workera... ktorego barby mi zabraly po 2 turach jego działania... wiec widzisz, w demo mnie wyprzedziłeś to i nadgoniles w WB do tego skosiles lasek ktorego ja nie skosilem

Dec 15, 2011 at 21:58
Print
WoZa

Re: II runda: (SON) WoZa vs Coolt_parno (AME) [post #4]

Będziesz dzisiaj ok 17.00?

Dec 16, 2011 at 11:02

Print
pocozyc

Re: II runda: (SON) WoZa vs Coolt_parno (AME) [post #5]

Dzisiaj zagraliśmy do końca. poszło szybko, WoZa mnie rozjechał swoją kawalerią i longami... ja nie miałem prawie wojska... ostatecznie jeszcze probowalem bronić się kusznikiem , 3 pikami i 2 swordami ale na nic się to nie zdało i miasto frontowe padło... gra była przegrana jednak już wcześniej. Przez ten nieudany rush do WB i straty z początku byłem mocno w tyle ze wszystkim... WoZa za to naprawdę świetnie się rozwijał !
Po zdobyciu frontowego poddałem - szkoda czasy.

Gratulacje i powodzenia w dalszej fazie.
Po tej rozgrywce jak dla mnie jesteś liderem ! byłem bez szans.

Dec 19, 2011 at 18:20
Print
WoZa

Re: II runda: (SON) WoZa 2:1 Coolt_parno (AME) [post #6]

Gra szybka i konkretna. Poszedłem naukowo i rozwojowo, cierpliwie czekając na moje koniki. Mimo bunkra miasto padło dość szybko. Coolt broniąc je stracił całą armię i poddał.

Miła odmiana po tej drodze krzyżowej z Mongołami Coolta w poprzedniej grze.

Dzięki i pozdrawiam

[Edited by WoZa on Dec 19, 2011 at 18:45]

Dec 19, 2011 at 18:41

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.