civ.org.pl forums > II Antycudak Cup > Mecz o 3 miejsce: (ROM)Coorp vs delpietro(AME)/DELPIETRO
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > II Antycudak Cup
Poster
Status: Moderator

Registered: Oct 18, 2009
IP: Logged
Mecz o 3 miejsce: (ROM)Coorp vs delpietro(AME)/DELPIETRO [post #1]

Pozwoliłem sobie założyć ten temat jako że admini się nie kwapili. Wiem że to tylko mały finał pocieszenia, ale z podium antycudaka bardzo się cieszę, bo lubię ten rozgrywki
Trafiła mi się Ameryka, więc od początku wiatr w oczy, a jak zobaczyłem ze Coorpik ma Rzym to modliłem się żeby było daleko. I nawet było, bo przez wodę w lini prostej jakieś 12 hexów, ale lądem prawie 20 i to przez wzgórza i lasy, więc rozwojówka.
Żelazo było tak daleko że Coorp nawet nie zdecydował się tego surowca podpiąć, ja założyłem dopiero po zbudowania nationala, czyli ok 55-60 tury i jak się okazało miejscówka była super, bo mieścina szybko rosła mimo braku tradycji a i w produkcji mnie mocno windowała w demo. Coorp spróbował coś wskórać podchodząc pod te miasto rycerzami ale miałem sporo longów i kusz więc nie było szans powodzenia.
Odkryłem szybko węgiel, porobiłem fabryki a że ropy nie było na mapie zdecydowałem się na ryzykowny ruch pominięcia atomu kosztem piechoty zmechanizowanej (a i tak odkryłem atom 1 turę później niż przeciwnik). Zaatakowałem przestarzałą armią miasto frontowe tylko po to żeby odwrócić uwagę od głównej siły uderzeniowej w postaci 5 piechot zmechaniowanych + kilku następnych dochodzących. Po 2 tutach oblężenia Coorp bronił się dzielnie i stolica przetrwała na 1hp, ale w następnej już podszedł gienek i Rzym w końcu padł

Dzięki za grę. Jakiś screen podrzucę wieczorem.

Mar 05, 2012 at 08:48
Gadu-Gadu: 6069832
Print
itkovian

Registered: Jan 12, 2011
Re: Mecz o 3 miejsce: (ROM)Coorp vs delpietro(AME)/DELPIETRO [post #2]

DEL to już chyba nie będziesz lamentował nad swoją formą ?

Mar 05, 2012 at 09:15

Print
czajmen

Registered: Jul 28, 2008
Re: Mecz o 3 miejsce: (ROM)Coorp vs delpietro(AME)/DELPIETRO [post #3]

del musisz znów wygrać ligę, bo się do avataru nie mogę przyzwyczaić.

Mar 05, 2012 at 10:16
Gadu-Gadu: 1952761
XFire czajmen
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.