civ.org.pl forums > I Turniej Drużynowy > (CHI/FRA) P8R&Trumen vs Alduviel&WoZa (ENG/AME) / ALDUVIEL&WOZA
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > I Turniej Drużynowy
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
(CHI/FRA) P8R&Trumen vs Alduviel&WoZa (ENG/AME) / ALDUVIEL&WOZA [post #1]

Regulamin Turnieju

Termin: do 15.05 godz. 23:59:59

Miłej zabawy

[Edited by Heniu on Apr 16, 2012 at 10:16]

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Mar 13, 2012 at 15:51

Print
Trumen
Status: Veteran

Registered: Nov 14, 2009
Re: P8R&Trumen vs Alduviel&WoZa [post #2]

Ok mam juz stały dostęp do internetu. Teraz wystarczy data i możemy grać. Ja ogólnie to mam niedziele i poniedziałki wolne. A pracuje przeważnie tak do 23....... więc mogę grać po 23 prawie codziennie.

W niedziele i w poniedziałek mam wolne. Macie czas grać w którychś z tych dni?

[Edited by Trumen on Apr 14, 2012 at 23:37]

Apr 10, 2012 at 12:31

Print
P8R
Status: Hero

Registered: Aug 16, 2010
Re: P8R&Trumen vs Alduviel&WoZa [post #3]

Zagraliśmy i przegraliśmy.
Oni - Ameryka (WoZa), Anglia (Aldu)

My - Chiny (ja), Francja (Trumen)

Udany niestety rush swordami przez rzeke i na trudny teren, za dużo ich było na naszych jednak. Zrobiłem wielki błąd, że nie zbudowałem w drugim mieście muru najpierw.
Prowadziliśmy w nauce, zgarnęliśmy Piramidy, WB i Wyrocznię, przeciwnicy Ogródki. Tereny miałem biedne, tundra+las, choć były jelonki to jedyne krople miodu w beczce dziegciu - znacznie odstawałem w popie. Tuż przed końcem przeciwnicy do kompletu zajęli także Orlean, również frontowe miasto i przypieczętowało to porażkę ostatecznie.
Gratki dobrej ofensywy i powodzenia dalej!

Apr 15, 2012 at 21:50
Gadu-Gadu: 534627
Print
WoZa
Status: Elite

Registered: Nov 05, 2010
Re: P8R&Trumen vs Alduviel&WoZa [post #4]

Mapa to był jeden wielki Sybir. Po mojej stronie nie znalazłem żadnej łški. Same góry i tundra i czasami jelonki.
Koledzy mocno nas przycisnęli worami, ale póŸniej my przejeliœmy inicjatywę. Alduviel cudował (Ogrody, Stone) a ja zaatakowałem Szanghaj od trzech stron. Udało mi się przebić przez ufortyfikowanych zbrojnych i zdobyłem miasto. PóŸniej Alduviel zaatakował Orlean, ale został odrzucony, więc ruszyłem z pod Szanghaju i zdobyłem Orlean.
Dzięki za grę.

Apr 16, 2012 at 06:18

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.