civ.org.pl forums > VI Turniej: Grupa II > maciek_pl vs Lifaen / LIFAEN
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > VI Turniej: Grupa II
Poster
Status: Elite

Registered: Apr 28, 2012
IP: Logged
maciek_pl vs Lifaen / LIFAEN [post #1]

Termin: 01.12.2012 r.

Obowiązek zgłaszania gotowości od: 20.10.2012 r.

Miłego.

[Edited by Maiar on Nov 30, 2012 at 23:27]

Oct 12, 2012 at 21:23

Print
maciek_pl
Status: Veteran

Registered: Feb 02, 2008
Re: maciek_pl vs Lifaen [post #2]

gra w toku

Nov 28, 2012 at 08:08

Print
Lifaen

Registered: Oct 10, 2010

Attached:
Pakal_0121_n.e
.1220.Civ5Save

603 KB [downloads: 2]
Re: maciek_pl vs Lifaen [post #3]

Nie zdążymy rozegrać, wrzucam save.

Nov 29, 2012 at 18:16

Print
maciek_pl

Re: maciek_pl vs Lifaen [post #4]

Jakaś paranoja. Kolega po zdobyci miasta ( ktore postawilme obok niego - rusch) kaza mi poddac gre, bo nie wyciągne.. Postawil w sumie z 10 miast i ma zamiia jescze z 5

od kiedy zabranie miasta konczy gre... rozumiem ze ma tyle miast ja mam 4 ale.... roznica w demo to tylko 300 000 tys a w tech tak samo idziemy wiec jakas paranoja.

Kolega mało tego mowi, ze nie mam honoru, bo traci przez mnie czas. Jeżli szkoda mu czasu to niech nie gra

A najgorse jest to, że gralismy chyba we wtorek a on mowi, ze i tak nie dokonczymy... a gra codzinnie w CIVKE

Nov 30, 2012 at 13:11

Print
Lifaen

Re: maciek_pl vs Lifaen [post #5]

Trzeba było wcześniej do mnie napisać, akurat od środy nie mam za dużo czasu i jakoś nie grałem w civke przez te kilka dni. A różnica w demo jest bardzo duża - o kilkadziesiąt % mam większą produkcje i populacje a także wojsko. A o honorze to nic nie mówiłem, że go nie masz . Niech komisja oceni czy miałeś jakiekolwiek szanse jeszcze w tej grze.

Nov 30, 2012 at 14:13

Print
Maiar
Status: Hero

Registered: Sept 26, 2010
Re: maciek_pl vs Lifaen [post #6]

Wygrywa Lifaen.
Choć na przyszłość dogrywaj Lifaen... gdybyście nie rozegrali 2 meczu, to ten drugi miałbyś przegrany z automatu.
Zwycięstwo też dlatego że niewiele zmienia się pkt. (tzn. decydujący o miejsce i tak będzie mecz bezpośredni między Maćkiem a Wozą)

[Edited by Maiar on Nov 30, 2012 at 23:29]

Nov 30, 2012 at 23:27
Gadu-Gadu: 10423380
Print
maciek_pl

Re: maciek_pl vs Lifaen [post #7]

Quote:
Lifaen wrote:
Trzeba było wcześniej do mnie napisać, akurat od środy nie mam za dużo czasu i jakoś nie grałem w civke przez te kilka dni. A różnica w demo jest bardzo duża - o kilkadziesiąt % mam większą produkcje i populacje a także wojsko. A o honorze to nic nie mówiłem, że go nie masz . Niech komisja oceni czy miałeś jakiekolwiek szanse jeszcze w tej grze.

co z tego... i nie byla duza....a o honorze była mowa, bo mówiłeś, że nie szanuje twojego czasu. Nie poddałem ci dlatego bo były 3 wąskie przejścia i ciezko bylo ci je przejść. Tym bardziej, ze staly tam miasta i byl bunkier plus moj wileki mur
Dec 02, 2012 at 19:11

Print
Lifaen

Re: maciek_pl vs Lifaen / LIFAEN [post #8]

O honorze przytoczyłem tylko ciekawostkę na temat dalekiego wschodu. A dalej atakować nie miałem zamiaru. Gospodarczo nie miałeś żadnych szans już mnie dogonić - kwestią czasu było tylko aż przylecą moje fregaty/artyleria/bombowce .

Dec 02, 2012 at 19:52

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.