civ.org.pl forums > Space 4X - Sins of a Solar Empire > Rebellion Mod: Maelstrom.
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Sins of a Solar Empire
Poster
Status: Administrator

Registered: Jan 11, 2008
IP: Logged
Rebellion Mod: Maelstrom. [post #1]

W oczekiwaniu na wersję 7 Deadly Sins pod Rebellion znalazłem ten oto mod.

Zawiera wiele rzeczy, jak np.

*3 nowe rasy:
- The Norlamin - słabi w walce, ale bardzo zaawansowani w obniżaniu wszystkich kosztów np produkcji.
- The Replicators - Inspirowani rasą Borg. Posiadają techy umożliwiające klonowanie okrętów bez kosztów i zwiększanie populacji planet. Jednakże koszty badań są dwukrotnie wyższe niż u innych ras.
- The Trade Alliance - Skupiają się na handlu. Ich statki są dość słabe i głóównie oparte na wsparciu myśliwców i bombowców.

*Nowe planety
Znajdziemy między innymi Strefę Dysona, Paradise Planet i wiele innych.
Większość nie wymaga techów, ale jest kilka rodzajów planet, które wymagają techów specjalnych.

*Nowy okręt
Dreadnought - Potężny statek budowany za darmo. Wymaga 1 fleet supply i 1 Capital suplly. Pojawia sie na planecie startowej co 45 minut.Zdobywa exp tak jak pozostałem capitalle, a na 6 levelu przejść może na Super - Dreadnought.

*Mocniejsi piraci
Jeśli ktoś uważał piratów za słabiaków to z tej zmiany będzie zadowolony.
Mogą wysyłać mniejsze grupy, ale za to mogą do walki wysłać swoje Capital Ship.

*Cechy planet
Każda planeta posiada swoje specjalne cechy. Np jedna planeta może dawać bonus +500% do kultury, a inna wspomagać obronę.
A to bardzo będzie wpływało na taktykę gdyż planety teraz dają dużo więcej.

To są oczywiście główne cechy moda, ale zaby poznać go całkowicie trzeba zagrać.
Jest to wersja beta, ale już całkiem stabilna i cały czas rozwijana.
Zatem w oczekiwaniu na nowy 7 Deadly Sins warto zainteresować się tym modem.

Na moim koncie steam zamieściłem kilka ciekawych screenów. Warto na nie zajrzeć.

Obrazki

Wkrótce mam nadzieję sprawdzić jak sprawdza się w multi.

A tutaj macie link skąd można go zassać. Jest to wydanie 4 moda działająca z aktualną wersją gry.

Maelstrom Mod

Mar 04, 2013 at 11:54
Gadu-Gadu: 3343262
XFire synek24
Print
Pico
Status: Settler

Registered: May 19, 2008
Re: Rebellion Mod: Maelstrom. [post #2]

no to ja w to wchodzę....już się ściąga, możemy się umawiać i testować

Mar 04, 2013 at 15:18
Gadu-Gadu: 2766845
Print
Pico

Re: Rebellion Mod: Maelstrom. [post #3]

dziś odpalam moda, postaram się jutro podzielić wrażeniami z rozgrywki. Odpalam go z nastawieniem na TEC'a...

Mar 06, 2013 at 12:12
Print
Pico

Re: Rebellion Mod: Maelstrom. [post #4]

wiec tak, zagrałem TEC Rebel

piraci:

faktycznie w stosunku do podstawowej wersji gry piraci są mocno zmodyfikowani. Siła ich atakow s stosunku do podstawki jest prawie dwa razy większa. Za każdym razem przysyłają swoje bs-y, które w trakcie wali lvl-ują. Kolejną ciekawostką jest to, że piraci potrafią zajmować planety, i to nie tylko małe księżyce lecz również planety ze specjalnymi bonusami. Automatycznie na planecie pojawia sie ok 20 dział i mnóstwo jednostek. Również pojawiają się porty handlowe i stocznie o produkcji statków. Nie mniej jednak twórcy moda mają dużo do poprawienia w ich funkcjonowaniu. Przykład: w momencie rozbicia jednej bazy prawie do cna i udaniu się na inną planetę na dosłownie 5 minut, wszystkie działa i budynki + jednostki odnawiają sie automatycznie. Również pomimo wygranej walki w przekupywaniu piratów ataki na mnie nie ustawały.

Co do nowych ras: nie wiem co to była za rasa ale mega przesadzona, ich okręty po ulepszeniach posiadają od 50 do 120 do ataku!!!! Nie wspominając już o zdolnościach dodatkowych tych jednostek. Na pewno musi to byc lepiej zbalansowane.

to narazie na tyle, mam dużo więcej uwag, ale dużo by pisać

Mar 12, 2013 at 10:31
Print
maryan
Status: Regular

Registered: Apr 26, 2011
Re: Rebellion Mod: Maelstrom. [post #5]

No tak, mody maja to do siebie iż to http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=16336 już nie działa

May 30, 2013 at 22:48

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.