civ.org.pl forums > Space 4X - Ogólne > Galactic Civilization III
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Ogólne
Poster
Status: Moderator

Registered: Aug 25, 2008
IP: Logged
Galactic Civilization III [post #1]

Stardock zapowiedziało Galactic Civilization III

link do oficjalnej strony:

http://www.galciv3.com/

jest już na niej fajny trajler oraz opis uniwersum.

Ale mamy tych gier 4x na pokładzie

Oct 15, 2013 at 18:50

Print
Degan
Status: Elite

Registered: Jun 24, 2012
Re: Galactic Civilization III [post #2]

Moje marzenia się spełniły!! Chociaż coś w sercu od bardzo dawna czułem że będzie ona w okolicy 2014 roku. Już nie mogę doczekać się tej gry.

Oct 15, 2013 at 19:14
Gadu-Gadu: 46338727
Print
Azazell

Registered: Jun 27, 2004
Re: Galactic Civilization III [post #3]

Co do GC 3.. hmm czułem, że będzie ) I super wiadomość. Chociaż spodziewałem się Master of Orion IV .. i dopiero później GC 3.

Czy ktoiś widział jakieś screeny? Bo boje się, że zrobią grę w PEŁNYm 3D a to będzie ogromny skok wstecz. Oby zrobili to jak 2 + ew elementy 3D czyli może bitwy.

Normalnie aż mam ochotę zagrać w GC 2 na Steamowej wersji ))) I chyba zagram!

Trzeba zmodyfikować działy..

Poprosiłem LoDa by zmodyfikował dział GC 2 w tym 4X.

[Edited by Azazell on Oct 15, 2013 at 19:38]

Oct 15, 2013 at 19:35

Print
Morgul
Status: Regular

Registered: Jul 19, 2003
Re: Galactic Civilization III [post #4]

Super news, nie mogłem się powstrzymać i już kupiłem. Teraz będę przebierać nogami i sprawdzać stronę galciv3 czekając na start alfy.

Swoja drogą mam problem z logowaniem się na forum gier stardocka - np. galciv3. System chce aktywacji konta i wysyła mi puste emaile. Na stronie stardock.com bez problemu się loguję i mogę korzystać z tamtego forum. Ktoś miał taki problem?

Oct 15, 2013 at 19:51

Print
Azazell

Re: Galactic Civilization III [post #5]

Morgul a którą kupiłeś? Ciekawe kiedy ruszy alfa.. Jakbyś wiedział daj znać, ok?

Oct 15, 2013 at 19:52

Print
Morgul

Re: Galactic Civilization III [post #6]

Dałem 99$, w faq piszą, że alfa i beta mają ruszyć tej zimy. Zakładam optymistycznie, że alfa będzie jeszcze w grudniu, a beta już w nowym roku -luty? To takie moje wróżenie z fusów

Link do faq: http://www.galciv3.com/game/faq

edit: a jednak nie jestem dobrą wróżką, alfa ma się zacząć na początku 2014... szkoda.

[Edited by Morgul on Oct 15, 2013 at 20:06]

Oct 15, 2013 at 19:59

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #7]

Morgul ale cię poniosło. Grubo ponad trzy stówy wydałeś. Ja bym tak się nie poświęcił, bo nie ma gwarancji jak im wyjdzie ona w ostateczności.
A może tak spodobała ci się możliwość nazwania gwiazdy według własnego pomysłu :P.

Oct 15, 2013 at 21:33
Print
Morgul

Re: Galactic Civilization III [post #8]

Człowiek na głodzie zrobi wszystko teraz dolar ~3,09 więc tragedii nie ma. Ja mało gier na premierę kupuję (gł wyprzedaże na steamie/gmg) także od czasu do czasu można zaszaleć, jak będzie fail no to lipa. Jeszcze nigdy nie żałowałem wydajnej kasy na grę, także jestem dobrej myśli, wierzę że będzie dobrze.

edit: Po tylu latach czekania musi być dobrze!

edit2: co do żałowania, właśnie mi się przypomniało, że kiedyś kupiłem taką gre jak master of orion 3 day1... oby nie było powtórki z "rozrywki".

[Edited by Morgul on Oct 15, 2013 at 21:51]

Oct 15, 2013 at 21:43

Print
Vortavor
Status: Administrator

Registered: Jan 11, 2008
Re: Galactic Civilization III [post #9]

Też kupiłem w dniu premiery MoO3 i pamiętam z jaką niecierpliwością instalowałem ją. A dalej to wiadomo jak było :P

Ale GC3...ech...można powiedzieć, czemu tak późno

Ostatnio pograłem troszkę w dwójkę i jakby tam było multi to by było pięknie, więc czekam teraz z niecierpliwością jak to zrobią. I mam taką samą nadzieję jak Azi ,co do wyglądu. Najlepiej aby głownie było to 2d z domieszką 3d

Oct 16, 2013 at 09:31
Gadu-Gadu: 3343262
XFire synek24
Print
Merthen

Re: Galactic Civilization III [post #10]

Ja poczekam z zakupem aż poczytam recenzje bety. Trochę za dużo tych gier 4x na rynku (a niedawno była taka posucha) i muszę zacząć walczyć z moim imperatywem kupowania wszystkie co ma coś wspólnego z 4x

Oct 16, 2013 at 11:39

Print
Morgul

Re: Galactic Civilization III [post #11]

No ja oprócz endless space nic z tych nowych x4 nie kupiłem, poczytałem, pooglądałem filmiki na yt i podziękowałem. Samo ES szybko mi się znudziło.

Liczę że gc3 będzie miało przyzwoity budżet, a co za tym idzie przyzwoitą jakość i nie będzie poczucia, że gra była robiona na kolanie. Czy też, że jest pół kroku przed moo2 które wyszło sto lat temu.

Szkoda, że tak mało info ujawnili bo oprócz multiplayera to wszystko co jest wypisane w features było w gc2, a jak dla mnie to za mało. Na pewno będzie zmieniony combat, ciekawe czy dadzą oddzielne bitwy taktyczne - to by było coś.

Oct 16, 2013 at 20:07

Print
Trader
Status: Veteran

Registered: Mar 28, 2009
Re: Galactic Civilization III [post #12]

A tymczasem na wszystkie dotychczasowe części Gal Civ na Steamie zniżka o 75%.

Promocja do 21 października 2013 r.

Oct 17, 2013 at 22:13

Print
Morgul

Re: Galactic Civilization III [post #13]

http://www.gameranx.com/features/id/18088/article/galactic-civilizations-3-interview-with-lead-designer-paul-boyer/

Wywiad nt GalCiv3. W sumie same ogólniki, bitwy lądowe będą inne, bitwy kosmiczne.. będą inne, będzie od groma random eventów, wielkość flot będzie ograniczona technologiami i zasobami, pojawią się nowe rasy (niektóre stare mogą zniknąć). Pracują nad tym by UI było o wiele lepsze, gra będzie w pełni modowalna.

Oct 18, 2013 at 02:24

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #14]

Czy ktoś wie czy te wersje gry co można teraz kupić to będzie można zainstalować na steamie czy trzeba wygrzebywać stare konta z impulse. Bo chyba się skuszę na wersję za 40 dolarów, a wolałbym mieć dostęp do gry ze steama.

Oct 21, 2013 at 10:17
Print
Merthen

Re: Galactic Civilization III [post #15]

Nie widziałem takiej informacji na ich stronie ale mogę powiedzieć, iż w moim panelu store.stardock.com wszystkie zakupione u nich gry mam w wersji do ściągnięcia bezpośrednio ze strony z wyjątkiem najnowszych (Sins of a Solar Empire: Rebellion i
Fallen Enchantress: Legendary Heroes), które są podane w formie klucza do steam. Patrząc na to oraz na fakt, że ich promocja zakupowa jest taka sama na store.stardock.com jak na steamie można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, iż gra będzie dostępna na steamie.

[Edited by Merthen on Oct 21, 2013 at 11:28]

Oct 21, 2013 at 11:24

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #16]

hmm...

Dzięki Merthen.

Oct 21, 2013 at 11:30
Print
Morgul

Re: Galactic Civilization III [post #17]

Pokazali szkic dwóch statków Yor, (i elementy z jakich się składa), ogólnie nic ciekawego. http://forums.galciv3.com/449367/page/1/#3409352

Zapowiedziano multiplatformowy (?) silnik na którym będzie działać m.in. gc3, od podstaw budowany z myślą o 64bitach i dx11 http://forums.galciv3.com/449374/page/1/#3409409 & http://www.oxidegames.com/press

"imagine a brand new, built from scratch, 3D engine designed with multicore processors and 64-bit from the ground up. No legacy code. No baggage. Just pure awesome."

Na razie tylko piękne słowa, ja chcę zobaczyć to w działaniu. Od jakiegoś czasu pogrywam w fallen enchantress, no i trochę smutek jak zobaczyłem jakość tej produkcji (sama gra bardzo fajna). Z tym nowym silnikiem odżyła we mnie nadzieja, że w grze nie będzie czuć niskiego budżetu.

Swoja droga z tym FE:LH, to stardock zaliczył niezły zjazd od czasów gc2, które jak wychodziło było "normalną" grą i było lepiej dopracowane od produkcji np. paradoxu. Dzisiaj gry paradoxu są dwie długości przed stardockiem, szkoda. Mam nadzieję, że gc3 przywróci "chwałę" sd

[Edited by Morgul on Oct 24, 2013 at 06:21]

Oct 24, 2013 at 06:19

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #18]

Jak ktoś przeglądał stronę gry to mógł zobaczyć taki obrazek:

Szkoda tylko że jest taki mały.

[Edited by Degan on Oct 25, 2013 at 06:59]

Oct 25, 2013 at 06:57
Print
Merthen

Re: Galactic Civilization III [post #19]

screen jak z dwójki

Oct 25, 2013 at 09:24

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #20]

No trochę jest tu elementów z GC2 np: wygląd planet, ale słońce, asteroidy, statki itd. to już dwójki nie przypomina .

Kolejna ciekawostka:
Mapa ma nadal być podzielona na sektory. Sektor będzie mieć promień 12 heksów i składa się z 397 pojedyńczych heksów . Najmniejsza mapa czyli do potencjalnych dueli będzie składać się z siedmiu sektorów.

[Edited by Degan on Oct 27, 2013 at 09:08]

Oct 25, 2013 at 11:16
Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #21]

Stardock rozpoczął udostępnianie plików dla tych którzy mają zakupioną wersję fundatorską. Między innymi ścieżki dźwiękowe do gry ( ich twórcą jest Geoff Knorr czyli ta sama osoba co tworzy oprawę do Civilization V).

A to link: http://www.galciv3.com/founders

Liczę że ci co zakupili już grę powiedzą coś więcej .

[Edited by Degan on Nov 04, 2013 at 06:58]

Oct 30, 2013 at 17:26
Print
MacReady

Registered: Sept 08, 2008
Re: Galactic Civilization III [post #22]

Na razie są 3 utworki mające łącznie 20 MB (12, 3.7, 5.2). Jeden utwór jest bardzo podobny do GC2.

Edit 1: Dwa nowe utwory, Terran's War (choć sam plik opisany jest jako Crusade), Krynn Peace. Jest też Ship Designer - Advanced Mode Toolset.jpg

Edit 2: Jak ktoś by się chciał dowiedzieć jeszcze więcej, niech napisze do mnie PM.

[Edited by MacReady on Nov 01, 2013 at 08:44]

" The founding fathers HATED the idea of a democracy. They thought it was the worst form of government there is, and I agree with them. 'Cause in a democracy 51% of the people control 49% of the people. If you're part of the 49% you're not free!
America was founded as a constitutional republic. And in that constitutional republic that we have, 99% of the people can't take away the rights of 1%. You have your rights 'cause you were born with them. " Aaron Russo

Oct 30, 2013 at 19:25

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #23]

Hura

Kupiłem grę i teraz sam mam dostęp do tych pliczków co się MacReady nimi pochwalił. Czuć civkę w utworach, a Krynn to teraz chyba będzie samo zło. Jest też obrazek małego stateczka handlowego w barwach żółto-szarych.

A teraz buzia na kłódkę

Nov 05, 2013 at 12:05
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #24]

Quote:
Degan wrote:
Hura

Kupiłem grę i teraz sam mam dostęp do tych pliczków co się MacReady nimi pochwalił. Czuć civkę w utworach, a Krynn to teraz chyba będzie samo zło. Jest też obrazek małego stateczka handlowego w barwach żółto-szarych.

A teraz buzia na kłódkę

Edycja Founders czy Founders Elite ?

Skąd wiesz, że to Freighter ?

" The founding fathers HATED the idea of a democracy. They thought it was the worst form of government there is, and I agree with them. 'Cause in a democracy 51% of the people control 49% of the people. If you're part of the 49% you're not free!
America was founded as a constitutional republic. And in that constitutional republic that we have, 99% of the people can't take away the rights of 1%. You have your rights 'cause you were born with them. " Aaron Russo
Nov 05, 2013 at 18:20

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #25]

W poprzednich postach pisałem że kupie Founder edition. Elite niestety nie na moje warunki finansowe. A co do okrętu to nie masz go w swoich plikach. Gdy otrzymałem dostęp był screen w formacie png. z tym właśnie frachtowcem, a po za tym jest opisany.

Nov 05, 2013 at 18:48
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #26]

Opisany jest jako GalCiv3-Small designed ship super zoomed in.png Nie widzę nic co mówiło by o funkcji tego statku.

Ja z uwagi na politykę DLC stardock wolałem zacisnąć zęby i kupić Elite. Myślę, że będzie z 9 do 12 DLC, co po 5 dolców daje od 45 do 60 dolców. To już daje koło 100. Więc oba dodatki bede mieć niemal za free.

Nowe info: http://www.galciv3.com/databanks/civilizations/additional-civilizations

Edit: trzy rasy zmieniły nazwę. Mamy Yor Singularity, Thalan Contingency, Krynn Syndicate.

[Edited by MacReady on Nov 05, 2013 at 19:37]

Nov 05, 2013 at 19:28

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #27]

Dałbym rękę sobie uciąć że gdzieś wyczytałem że to frachtowiec. A może mi się to przyśniło .

Wiem że Elite jest ewidentnie bardziej opłacalne, ale w naszym "ukochanym" kraju nie wszyscy mają portfele pełne zielonych na zawołanie.

PS: Rasy które pojawią się w nowej części krótko opisano, lecz na razie nie ma żadnych screenów oprócz tego...

Jak widać Lord Kona został zrenderowany, bo wcześniej to on wyglądał tak:

[Edited by Degan on Nov 07, 2013 at 12:40]

Nov 06, 2013 at 12:17
Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #28]

Nowe wiadomości dla ciekawych GC3 : http://www.strategyinformer.com/pc/galacticcivilizationsiii/477/interview.html

No to na screeny z gry poczekamy pewnie do świąt.

Nov 07, 2013 at 16:04
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #29]

Quote:
Degan wrote:
Jak widać Lord Kona został zrenderowany, bo wcześniej to on wyglądał tak:

Mnie się wydaje, że to nie jest lord Kona. Koleś mi wygląda raczej jak przedstawiciel klanu Korath.

Nov 07, 2013 at 17:07

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #30]

Quote:
MacReady wrote:

Mnie się wydaje, że to nie jest lord Kona. Koleś mi wygląda raczej jak przedstawiciel klanu Korath.

A może to nowy przedstawiciel Drenginów, bo według mnie to raczej Drengin jest. Korath ma inną barwę oczu i skóry. Trzeba też pamiętać iż przedstawiono nam rasy które będą w GC3 a były już poprzednich częściach.

Nov 07, 2013 at 17:16
Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #31]

Przedstawiono nowy design statków Drengin Empire:

Dla tych co zakupili już grę będą udostępniane dodatkowe pliki z ścieżkami dźwiękowymi (niestety na tę chwile ich nie ma ).

[Edited by Degan on Nov 11, 2013 at 18:36]

Nov 11, 2013 at 18:32
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #32]

Fajnie, że widać już więcej niż na wcześniejszym screenie dla statków Yor.

Edit: Pojawiło się kilka nowych plików: koncept arty i wojenne utwory Altarian i Yor.

[Edited by MacReady on Nov 13, 2013 at 10:59]

Nov 12, 2013 at 20:40

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #33]

W schowku GC3 pojawiły się zapowiedziane pliki m.in:

- Altarian i Yor war czyli ścieżki dźwiękowe (Edit: Thalan Peace, Drengin domination i kolejna ścieżka do gry klasycznej)
- Kilka obrazków mniej znaczących czyli ziemski żołnierz, architektura Arceańska, szkice broni cząsteczkowej (mass weapon), jakiś tam przedstawiciel małej cywilizacji, oraz szkic wyglądu Yor.

Teoria zmiany wyglądu niektórych ras sprawdza się najpierw nowy Drengin, teraz nowy Yor (niestety jego wygląd mi się nie podoba - jest taki surowy, zwyczajny).

[Edited by Degan on Nov 16, 2013 at 11:34]

Nov 13, 2013 at 11:06
Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #34]

Kolejne nowości:

Otrzymaliśmy dostęp do folderu opisującego chronologicznie wydarzenia universum Galactic Civilizations.
Link: http://www.galciv3.com/databanks/timeline

Ciekawe dlaczego zmienili obrazek Drengina z tego:

na ten:

Przynajmniej jest podobny do oryginału.

[Edited by Degan on Nov 19, 2013 at 05:05]

Nov 19, 2013 at 04:51
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #35]

Quote:
Degan wrote:

Ciekawe dlaczego zmienili obrazek Drengina z tego:

na ten:

Przynajmniej jest podobny do oryginału.

Bo u góry jest przedstawiciel Korath klanu. Można sobie sprawdzić w filmiku z Dark Avatar http://www.youtube.com/watch?v=m42a6hBhhLs

Jest pierwszy preview:
http://www.pcgamer.com/previews/galactic-civilizations-iii-preview-64-bits-of-hexes-ideologies-and-more/

Nov 20, 2013 at 20:44

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #36]

Nareszcie coś konkretnego.

Ten filmik mnie nie przekonuje MacReady, a widziałem go wiele razy. L'agohl w GC2 ma o wiele więcej różnic które odróżniają go już na pierwszy rzut oka. Teraz sądze że pierwszy screen to był concept art - zmyłka dla napalonych fanów .

PS: A teraz spojrzenie na pierwszy screen

[Edited by Degan on Nov 22, 2013 at 13:42]

Nov 20, 2013 at 21:02
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #37]

Trzy nowe pliki w Founder's Vault: UI_Diplomacy.jpg, UI_Race_ToolTip.jpg, GC3_Yor_Wallpaper.jpg

Edit: Na UI_Race_ToolTip.jpg widać Iridium Corporation z logo rasy Krynn. Jak podaje pracownik Stardock mormegil, jest tak na razie dlatego, że Iridium nie mają jeszcze swojego logo.

[Edited by MacReady on Nov 21, 2013 at 08:38]

Nov 21, 2013 at 08:31

Print
Merthen

Re: Galactic Civilization III [post #38]

fajny screen, podoba mi się

Nov 21, 2013 at 18:51

Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #39]

Patrząc po prawo na poszczególne planety, wnioskuję, że nie będzie dwóch kolejek produkcyjnych: budynków na planecie i budowy statków, tylko budujemy budynki/ulepszamy lub budujemy statki.

Poza tym ideologia dostała swoją własną zakładkę, więc jest to sporej wielkości nowość.

Edit: Pojawił się kolejny ogólnodostępny screen

[Edited by MacReady on Nov 21, 2013 at 20:14]

Nov 21, 2013 at 19:55

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #40]

Oficjalne screeny i arty można zobaczyć tutaj: http://www.galciv3.com/game/media

Z tego co widać trójka może przebić wszystkie poprzednie części.

Quote:
MacReady wrote:
Patrząc po prawo na poszczególne planety, wnioskuję, że nie będzie dwóch kolejek produkcyjnych: budynków na planecie i budowy statków, tylko budujemy budynki/ulepszamy lub budujemy statki.

Może to i lepiej że tak zrobili bo to trochę spowolni kolonizację planet.
Mnie interesują najbardziej te surowce którymi będzie można handlować.

Nov 22, 2013 at 12:47
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #41]

Kilka nowych plików w founder's vault: muzyka Iconian i Irydium, poza tym kilka zrzutów/obrazków jak fragment drzewka technologii, ekran statystyk.

W poprzedniej części były trzy suwaki pozwalające przeznaczać procentowo kasę na military, social, reserach. Teraz na jednym z obrazków widać dwa suwaki: production i research.

Z plików ogólnie dostępnych mamy

Jak napisał Frogboy ( Brad Wardell): " Early GalCiv III version of Kona where he was blended with Korath concepts. "

[Edited by MacReady on Nov 22, 2013 at 18:15]

Nov 22, 2013 at 18:14

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #42]

To teraz wszystko jasne .
Im więcej tych screenów tym bardziej chciałoby się zagrać. A ja muszę do bety czekać .

Nov 22, 2013 at 19:22
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #43]

Na forum Frogboy (Brad Wardell) napisał, że być może będą nie dwa rozrzerzenia do gry, a trzy.

Dec 01, 2013 at 11:44

Print
Andrev

Registered: Sept 29, 2008
Re: Galactic Civilization III [post #44]

Pięknie. A napisali coś o trybie multiplayer?

Dec 01, 2013 at 13:47

Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #45]

O multiplayer to wiadomo dwie ważne rzeczy:
1. sandbox jest ważniejszy niż multiplayer, więc nie będzie balansowania "na siłę" multiplayera, kosztem mniej ciekawej gry w sandboxie;
2. multiplayer ma być dostępny od razu, od pierwszej alfy;

Dec 01, 2013 at 18:37

Print
Azazell

Re: Galactic Civilization III [post #46]

Kiedy rusza Beta?

Dec 02, 2013 at 14:18

Print
Degan

Re: Galactic Civilization III [post #47]

Quote:
Azazell wrote:
Kiedy rusza Beta?

Dobre pytanie . Sam chętnie bym się dowiedział. Na razie jedynie wspominają że alfa powinna ruszyć na początku roku.

Dec 02, 2013 at 15:00
Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #48]

Nie przypominam sobie jakiejś oficjalnej informacji. Na tyle na ile znam firmę Stardock to bym zgadywał, że beta będzie koniec kwietnia/początek maja.

Dec 02, 2013 at 16:07

Print
Andrev

Registered: Sept 29, 2008
Re: Galactic Civilization III [post #49]

Quote:
MacReady wrote:
sandbox jest ważniejszy niż multiplayer, więc nie będzie balansowania "na siłę" multiplayera, kosztem mniej ciekawej gry w sandboxie;

Eeee... wybaczcie moją tempotę...
Czy to oznacza że jedne rasy będą silniejsze "bo tak" ?
Dec 02, 2013 at 16:20

Print
MacReady

Re: Galactic Civilization III [post #50]

Quote:
Andrev wrote:
Quote:
MacReady wrote:
sandbox jest ważniejszy niż multiplayer, więc nie będzie balansowania "na siłę" multiplayera, kosztem mniej ciekawej gry w sandboxie;

Eeee... wybaczcie moją tempotę...
Czy to oznacza że jedne rasy będą silniejsze "bo tak" ?

Myślę że to jest raczej kwestia tego, że pod kontrolą AI rasy będą prezentowały podobną siłę (przy zupełnie różnych słabych i mocnych stronach danej rasy), a w rękach ludzi niektóre rasy będą się prezentowały o wiele lepiej.

Edit: Coś nowego, przywódczyni Altarian Elsys Mue
Edit1: Okazuje się ta pani nazywa się Akari Malara, a nie Elsys Mue.

[Edited by MacReady on Dec 04, 2013 at 18:49]

Dec 02, 2013 at 21:49

Print
^ Początek strony ^
Pages: [1] 2 3 4

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.