civ.org.pl forums > Civilization 2 - Główne > Civilization II - warto jeszcze kupować/grać?
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization II > Główne
Poster
Status: Settler

Registered: Jan 06, 2013
IP: Logged
Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #1]

Słowem wyjaśnienia - do tej pory nie grałem w żadną z ''klasycznych'' Cywilizacjii. Moją pierwszą grą z serii była V, potem dokupiłem IV, ale słyszałem, że stare Civki znacznie różnią się od IV i V.

Seria mocno mnie wciągnęła, poluję więc już na III i tu pojawia się moje pytanie. Czy warto tez poszukać gdzieś II (co łatwe nie będzie), czy może lepiej sobie odpuścić bo wszystko co w II znajdę też i w III, która jest ulepszoną II? Są jakieś znaczące różnice pomiędzy II a III, żeby było warto sięgnąć i po II?

Nov 01, 2013 at 13:56

Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #2]

civ 3 i civ2 są warte zagrania

Nov 03, 2013 at 20:03
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
gregorem

Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #3]

Dzięki. W takim razie poszukam gdzieś na allegro dwójki. Jest do tego jakieś spolszczenie do wersji ang? Może na Steam dałoby się łatwiej kupić?

Nov 11, 2013 at 11:44

Print
ramzes46
Status: Administrator

Registered: Oct 17, 2006
Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #4]

O ile mnie pamięć nie myli, a mam już swoje lata to civ2 była w cdaction albo w innym czasopiśmie parę lat temu.

Nov 11, 2013 at 11:57

Print
sirsik

Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #5]

na steamie civ2 nie ma, spolszczenie jest na tej stronce http://www.civ.org.pl/downloads.php?Action=ViewDL&lang=Pol&type=Civ2&section=Patch&subcatid=-1

gregorem odezwij na gg

Nov 12, 2013 at 07:53
XFire sirsilis
Print
gregorem

Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #6]

Dzięki za link do spolszczenia, Sprawdzałem Allegro i coś mozna znaleźć, ale właśnie często w wersji ang.

Nov 12, 2013 at 14:23

Print
sirsik

Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #7]

akurat w civ jezyk angielski nie jest jakis trudny i wyszukany, można grac

Nov 14, 2013 at 11:13
XFire sirsilis
Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #8]

coraz czesciej mysle o powrocie do civ2 gdzie turka za turka w mgnienia oku lecialy tyle ze tam max w 7civek mozna bylo grac, a teraz jak gram 22civ+33Cs to ma chyba prawo wolniej chodzic ?

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vision without executing is just hallucination

Dec 09, 2013 at 01:19
Gadu-Gadu: 3407354
Print
Maveral
Status: Regular

Registered: May 25, 2010
Re: Civilization II - warto jeszcze kupować/grać? [post #9]

A ja uważam, że warto nawet zagrać w Call To Power (obie części) A odnośnie CIV II, to tutaj mamy nawet CTP I + CTP II + CIV II:

http://allegro.pl/civilization-call-to-power-i-wydanie-pl-ii-i3757768830.html

[Edited by Maveral on Dec 09, 2013 at 07:40]

Dec 09, 2013 at 07:39

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.