civ.org.pl forums > Wojny Narodów > Turniej "Wojny Narodów" - dyskusja ogólna
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
Re: Turniej "Wojny Narodów" - dyskusja ogólna [post #351]

Wyniki końcowe I Turnieju "Wojny Narodów".

Przepraszam wszystkich za moją dłuższą nieobecność na forum i braku konkretnego podsumowania minionego turnieju.
Dwa dni po jego zakończeniu moja żona trafiła na porodówkę, urodziła mi się wspaniała córeczka i nie miałem już głowy do tego, by przysiąść na dłuższy moment i skroić jakieś poprawne podsumowanie. Jeszcze raz bardzo wszystkich za to przepraszam.

Próbując tylko po części podsumować ten turniej to muszę powiedzieć, że było mi bardzo miło go poprowadzić. Uważam, że pomimo słabszej końcówki wypadł całkiem nieźle.
Wystąpiło w nim 26 zawodników, a jego zwycięzcą - o koński łeb przed coorp'em - okazał się delpietro. Gratuluję Ci bardzo serdecznie. Obiecaną nagrodę prześlę pocztą. Musisz mi tylko jeszcze raz podać namiary adresowe, bo steam mi pożarł naszą ostatnią rozmowę.

Mam nadzieję, że i Wam spodobała się ta formuła rywalizacji. Zamierzam niedługo już zrobić kolejny turniej. Nie wiem czy uda mi się w nim wystąpić. Muszę najpierw ogarnąć podstawowe czynności życiowe i uzgodnić je z programem życia mojej córki, a potem może uda mi się zagrać. Na początek może w "sapera" ...
Aby dobrze grało się wszystkim biorącym udział, proszę Was o opinie dotyczące minionego turnieju i porady i sugestie dotyczące przyszłych. W szczególności zależy mi na sprawie walkowerów, niegrających graczy i klasyfikacji. Nie znaczy to, że ten system się zmieni, ale może go usprawnimy

Na zakończenie chciałbym złożyć podziękowania wszystkim, którzy zagrali w tym turnieju, tym którzy efektywnie przez rady i dobre słowo przyczynili się do jego ubogacenia i sprawnego przebiegu.
W szczególności zaś dzięki składam kasztelanowi za Jego Wielką pomoc we wszystkich trudnych sytuacjach.

Powodzenia Wszystkim na froncie i dziękuję raz jeszcze
fred

May 12, 2014 at 14:12

Quote Print
pocozyc
Status: Prince

Registered: Jul 25, 2003
Re: Turniej "Wojny Narodów" - dyskusja ogólna [post #352]

dzięki za organizacje turnieju ! mam nadzieje ze to nei bedzie ostatnia aktywnosc w civce

Gratulue córeczki !

May 13, 2014 at 22:23
Gadu-Gadu: 2640081
Quote Print
memik

Registered: Sept 10, 2010
Re: Turniej "Wojny Narodów" - dyskusja ogólna [post #353]

Graty Córci

May 15, 2014 at 08:06

Quote Print
kasztelan_mirmil
Status: Moderator

Registered: May 09, 2006
Re: Turniej "Wojny Narodów" - dyskusja ogólna [post #354]

Niezamaco

Dzięki za najfajniejszy turniej w jakim grałem.

Moja rada to poczekać z nowym turniejem do jesieni (wrzesień/październik)
Mam wrażenie że już zaczęło się coroczne letnie rozluźnienie na forum, zaraz wakacje i wszystko się rozlezie już całkiem, a jesienią zimny wiatr znowu zagna wszystkich przed kompy na długie wieczory.

Również gratuluje córki.

May 15, 2014 at 09:35

Quote Print
Fred

Registered: Oct 04, 2013
Re: Turniej "Wojny Narodów" - dyskusja ogólna [post #355]

Dzięki.
Też tak właśnie po powrocie zauważyłem pewne braki na forum.
Będziemy badać aktywność na forum i steam i wtedy podejmę decyzję o kolejnym turnieju. Tymczasem będę dopracowywał szczegóły nowego

May 15, 2014 at 09:48

Quote Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 ... 4 5 6 7 [8]

Instant Reply

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.