civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 1 > (AUS) delpietro vs ODI (AUS) 0:1 (116) - Runda 1
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 1
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(AUS) delpietro vs ODI (AUS) 0:1 (116) - Runda 1 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 1 rundy do 5 stycznia 2014

[Edited by Fred on Dec 18, 2013 at 12:16]

Dec 03, 2013 at 11:36

Print
delpietro
Status: Moderator

Registered: Oct 18, 2009
Re: delpietro vs ODI (R1) [post #2]

Hej, w tym tygodniu już będę mógł poświęcić trochę czasu na mecze turniejowe. Daj znać w który dzień by Tobie pasowało. Tylko godziny wieczorne wchodzą w grę.

Dec 16, 2013 at 08:51
Gadu-Gadu: 6069832
Print
ODI
Status: Conscript

Registered: Nov 15, 2006
Re: delpietro vs ODI (R1) [post #3]

(Austria) delpietro vs ODI (Austria) 0:1 (116)

Wystartowaliśmy po trzech restartach. Finalnie teren miałem słabiutki (w chwili ataku produkcja 150 do 110 na korzyść delpietra). Kolega odjeżdżał mi też naukowo, więc nie pozostało nic innego niż atak. W sumie przez przypadek zaatakowałem miasto z Wielkim Murem co po jego zdobyciu sporo mi pomogło. Byłem przekonany, że delpierto wpłynie za chwilę fregatami i będzie pozamiatane, ale to nie nastąpiło. Jeżeli dobrze pamiętam, to w 116 turze delpietro poddał grę.
Powiem szczerze, dziwna sytuacja - do tej pory z delem wygrałem chyba 3 gry, w tym jedną turniejową, no ale cóż, następnym razem już się nie uda
Powodzenia dalej!

Dec 18, 2013 at 12:09

Print
Fred
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
Re: (AUS) delpietro vs ODI (AUS) 0:1 (116) - Runda 1 [post #4]

Ładnie. Niczego Ci nie ujmując ODI, typowałem delpietro do zwycięstwa we wszystkich 3 meczach w naszej grupie.
Ten wynik podoba mnie się. Nawet jeśli przegram z delem (a na to się raczej zanosi ), a wygram z Paulkiem (ładnie się marzy ) to jeszcze awansuję

Dec 18, 2013 at 12:34

Print
ODI
Status: Conscript

Registered: Nov 15, 2006
Re: (AUS) delpietro vs ODI (AUS) 0:1 (116) - Runda 1 [post #5]

No ja też tak typowałem - zły byłem na to losowanie jak nie wiem, ale się udało. Tak jak napisałem , z delem to moja 3 lub 2 wygrana ever i pewnie kolejnych 30 gier też bym wtopił, ale w tej się udało. Fart - inaczej tego nazwać nie można.
Sparingi z Coorpem pomagają

Dec 18, 2013 at 12:42

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.