civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 1 > (JAP) delpietro vs Paulek (JAP) 1:0 (122) - Runda 1
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 1
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(JAP) delpietro vs Paulek (JAP) 1:0 (122) - Runda 1 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 1 rundy do 5 stycznia 2014

[Edited by Fred on Dec 09, 2013 at 07:38]

Dec 03, 2013 at 11:40

Print
M4st4h
Status: Cup Winner

Registered: Feb 14, 2012
Re: delpietro vs Paulek (R1) [post #2]

Tutaj też powinno być arcyciekawie, aczkolwiek widząc formę dela w ostatnim GOTMie swoje dolary stawiałbym na niego.

Czekam na jakieś opisy z niecierpliwością

Dec 06, 2013 at 10:35

Print
delpietro
Status: Moderator

Registered: Oct 18, 2009
Re: delpietro vs Paulek (R1) [post #3]

Quote:
M4st4h wrote:
Tutaj też powinno być arcyciekawie, aczkolwiek widząc formę dela w ostatnim GOTMie swoje dolary stawiałbym na niego.

Czekam na jakieś opisy z niecierpliwością

W gotmach i pbemach mam dużo czasu na przemyślenia i kombinowanie czy też ewentualne skorygowanie błędów. W duelach już nie ma przebacz. Jeden błąd może być decydujący nie mówiąc już o losowości terenów
Paulek to strasznie niewygodny rywal i na dodatek z Top10 mimo że nie sklasyfikowany z powodu braku aktywności. Gdyby nie zgłoszony w między czasie zaległy (pewnie z sierpnia) duel z Bobkiem to też bym był pewnie nierozstawiony
Także to będzie pojedynek dwóch topowych aczkolwiek mało ogranych na BNW zawodników i szansę oceniam na 50/50
Dziś raczej nie dam rady Paulek, chyba że zaczniemy baaaardzo późno. Spróbuję w sobotę lub niedzielę wygospodarować trochę czasu i będę pisał na steam.
Dec 06, 2013 at 11:21
Gadu-Gadu: 6069832
Print
delpietro

Re: delpietro vs Paulek (R1) [post #4]

Po ciężkim boju udało się wygrać. Demo pod koniec średniowiecza było niemal identyczne. To świadczy o tym jak wyrównana to była gra. Generalnie miasta miałem mało perspektywiczne. Poza stolicą bez rzek. Swoim drugim miastem, które w zasadzie miało słabą miejscówkę i wcale nie rosło sięgnąłem Uluru, Paulek za to miał dosyć blisko stolicy Kalijas, więc obaj szybko robiliśmy pagody i meczety. Postawiłem szybko na atak fregatami i to był strzał w dziesiątkę. Gdy ja już miałem 8 fregat (nawigacja z Oxfordu) Paulek dopiero wchodził w renesans, mimo że naukowo stał lepiej (odpuściłem rycerstwo i samurajów). Udało mi się zająć spore miasto nadmorskie, następne na południu też by pewnie niechybnie padło. Nawet nie obsadzałem slotów naukowców. Skupiłem się na spamie fregat i kaper.

Dzięki za grę i powodzenia dalej

Dec 08, 2013 at 18:55
Print
Fred
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
Re: delpietro vs Paulek (R1) [post #5]

Mniemam, że zakończone w turze 122?

Dec 08, 2013 at 21:26

Print
delpietro

Re: delpietro vs Paulek (R1) [post #6]

Tak

Dec 08, 2013 at 22:08
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.