civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 1 > (AUS) coorp vs szisza (AUS) 1:0 (150) - Runda 1
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 1
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(AUS) coorp vs szisza (AUS) 1:0 (150) - Runda 1 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 1 rundy do 5 stycznia 2014

[Edited by Fred on Dec 06, 2013 at 07:32]

Dec 03, 2013 at 11:58

Print
szisza
Status: Veteran

Registered: Apr 15, 2011
Re: coorp vs szisza (R1) [post #2]

(AUS) szisza vs coorp (AUS) 0:1 (150)

Aleee urwaaaał

Dec 05, 2013 at 23:25

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: coorp vs szisza (R1) [post #3]

Szisza wziął restart (i dobrze bo jakieś takie miałkie tereny miałem). Po restarcie, tak umiarkowanie. Po odkryciu hodowli miałem 2 konie pod stolicą i jakoś tak to się potoczyło. Zajumałem cerro ale i tak jakoś mało kasy w skarbcu było. Szisza przez cała grę nie podpiął uluru (!!!) i zachodziłem w głowę czemu ?!? Przez całą grę strugał wojsko i myślałem że wpadnie kuszami bo ja do nich jeszcze 7 tur miałem i brak kasy na przezbrojenie. A czas na moją korzyść "grał". SZybko postawiony NC i Huta przy 4 miastach sprawiła że miałem tak 2x więszką produkcję, reszta zaś na korzyść kolegi, ale nie znacznie. Gdy zbudowałem Terakotę, wyskoczyłem rycerzami aby zabić frontowego kusznika i jakoś tak się to potoczyło, ze krótki zwiadowczy wypad przerodził się w wielką ofensywę.

dzięki Stary za grę i powodzenia dalej!

Tutaj obrazki z gry:

https://www.dropbox.com/sh/rim68t195p5c9sw/YdBu3aEB3m

Dec 05, 2013 at 23:39

Print
AlfaLeporis
Status: Regular

Registered: Apr 11, 2013
Re: coorp vs szisza (R1) [post #4]

"Małżeństwo dyplomatyczne" - skąd taka opcja się wzięła w oknie państwa-miasta? Pierwszy raz na oczy ją widzę... o_o

Dec 06, 2013 at 06:07

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: (AUS) coorp vs szisza (AUS) 1:0 (150) - Runda 1 [post #5]

To jest opcja którą ma tylko Austria. Anektuje CS za kasę bez powiększenia niezadowolenia w innych CS.

Dec 06, 2013 at 08:34

Print
szisza
Status: Veteran

Registered: Apr 15, 2011
Re: (AUS) coorp vs szisza (AUS) 1:0 (150) - Runda 1 [post #6]

Mimo przegranej i kardynalnego błędu z Uluru zaliczam tę partię do udanych.
Leciałem setem do cerro, ale nie zdążyłem się tam osiedlić przed coorpem. Zmieniłem plany pod wpływem emocji i założyłem miasto... 4 heksy od Uluru Oczywiście miałem panteon do wiary z cudów ;] Demo ładnie wyglądało, stolice mieliśmy bardzo podobne, jednak nasze 2 i 3 miasta zrobiły już różnicę. Ja miałem raczej płasko, a kolega super produkcyjnie. Kasy miałem dużo więcej, mimo cerro, kolosa i machu u coorpa.

Do zobaczenia w finale!

Dec 06, 2013 at 17:36

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.