civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 1 > (JAP) coorp vs Bobek (JAP) 1:0 (133) - Runda 1
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 1
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(JAP) coorp vs Bobek (JAP) 1:0 (133) - Runda 1 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 1 rundy do 5 stycznia 2014

[Edited by Fred on Dec 06, 2013 at 07:33]

Dec 03, 2013 at 11:59

Print
Bobek
Status: Regular

Registered: Nov 01, 2010
Re: coorp vs Bobek (R1) [post #2]

Japonia - Japonia wygrał Coorp.
Gratulacje

Dec 05, 2013 at 00:11

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: coorp vs Bobek (R1) [post #3]

Strasznie ciężka partia. W pewnym momencie miałem już kupę żużlu w gaciach. Poszedłem bardzo optymistycznie i postawiłem pod stolicą Bobka miasto, które miało być wypadowe. Niestety przez po prostu kosmiczne ilości barbarzyńców na mapie nie zdołałem wybronić go gdyż posiłki były blokowane.
Potem nastąpiła kontra Bobka i stolica świeciła mi się już na czerwono. Na szczęście parę błedów w sztuce wojny Bobka uratowały mi skórę.
Następnie ciśnięcie eko, odbudowa i rozbudowa imperium. Doczłapanie się do Samurajów ( 2 x exp) i sruu do przodu. Mnóstwo walki, przesądziło o mojej wygranej to, że w momencie ataku Bobek miał -10 zadowolenia i barby niszczyły jego włościa zaś moje wchdodziły jak w masło.

Dzięki bro za emocjonujący mecz!

Screeny z tego spotkania na dropboxie jakby ktoś chciał.

https://www.dropbox.com/sh/mwmuvq3atvdvzmy/LXVyFhHTrE

Dec 05, 2013 at 00:17

Print
Fred
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
Re: coorp vs Bobek (R1) [post #4]

Podajcie jeszcze numer tury, w której zakończyliście grę.

EDIT: Sprawdziłem screeny. Wygląda na to, że była to 133 tura. Prawda?

[Edited by Fred on Dec 05, 2013 at 06:40]

Dec 05, 2013 at 06:11

Print
Bobek
Status: Regular

Registered: Nov 01, 2010
Re: coorp vs Bobek (R1) [post #5]

tak..tak był 133 tura.
Przyznaję, że było blisko...no ale jak psuta moja głowa grając Japonią biegnie po edu i rycków zamiast po Samurajów, którzy dali by mi gwarancję ...może nawet wygranej. no cóż. Coorp pokazał, klasę i hart ducha jak w takiej sytuacji zrobic cos, nie poddawać się.

Coorp postawił drugie miasto i trzecie bardzo szybko, jedno z nich prawie pod moją stolicą...ponieważ wojsko było w pobliżu zablokowałem dojście posiłków i czekałem jak dojdą moi łucznicy. Miasto zdobyłem, dostawiłem trzecie , pobudowałem trochę cudów w miedzyczasie agresywnie blokując Coorpa miedzy miastami i podejmując atak na stolicę. Niestety nie udało się...ale byłem już prawie przekonany, że tym razem może się udać.
Miast tyle samo, wojsko równo ..i zaspałem.
Jeszcze raz gratki, bo i mi się fajnie grało

Dec 05, 2013 at 08:05

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.