civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 1 > (GER) coorp vs magmax (GER) 1:0 (115) - Runda 1
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 1
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(GER) coorp vs magmax (GER) 1:0 (115) - Runda 1 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 1 rundy do 5 stycznia 2014

[Edited by Fred on Dec 07, 2013 at 19:56]

Dec 03, 2013 at 12:02

Print
magmax

Registered: Oct 13, 2010
Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #2]

ziom - mam dzisiaj niespodziewanych gości - nie czekaj specjalnie
pewnie jutro będę - tak 22:30- 23:00

czemu jestem oznaczony przez 2 "x"?

Dec 04, 2013 at 21:14

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #3]

Ok, będę czekać na Ciebie :*

Dec 05, 2013 at 00:10

Print
magmax

Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #4]

oczywiście - tak niby świątecznie karp wziął i mnie zeżarł

niemcy-niemcy

nie liczyłem na inny wynik - rozczarowanie to to - że na ten pojedynek przewidziałem 4 browce (1 na dołączenie do gry, 2 na jakieś 40 tur, 1 na zamykanie civ) - a wypiłem 6 i mi brakło...

jednym słowem - karp - wisisz mi 2 piwa

ziom - jesteś mistrz - inna niedostępna dla mnie liga - swoją drogą - dobrze te pkt są przeliczone, że ja grałem z coorpem?

apel do pozostałych mych rywali - ja nie umiem już grać multi - gram tylko w singla od paru miechów - a te nowe dodatki pozamiatały wcześniejsze strategie - nie denerwujta się na za zbyt długie tury czy bzdurne pytania

Dec 07, 2013 at 00:54

Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #5]

Proponuję w dalszych grach z Karpiem zapoznać się z poniższą lekturą:
Jak złowić Karpia

Gratki Coorpiu.

Dec 07, 2013 at 01:22

Print
Fred

Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #6]

Quote:
magmax wrote:
czemu jestem oznaczony przez 2 "x"?

Bardzo Cię przepraszam. Gdzieś w pewnym momencie mi się ubzdurało, że przez 2x. Wieczorem to poprawię i zaktualizuję wszystkie wyniki ;-)
Dec 07, 2013 at 12:11

Print
Fred

Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #7]

W której turze zakończył się mecz?

Dec 07, 2013 at 14:09

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #8]

Quote:
Fred wrote:
W której turze zakończył się mecz?

115

Restartowaliśmy 3 razy grę. Kiepskie tereny strasznie losowało. Max grał bardzo asekuracyjnie, rewelacyjnie postawił frontowe miasto na środku, przez co zajumał mi 3/4 mapy. Myślałem, że pójdzie za ciosem i dobije moją słabą gospodarkę. Na szczęście (dla mnie) nic takiego nie nastąpiło. Byłem zmuszony grać na 3 miasta czego bardzo nie lubię (czwarte dostawiłem po postawieniu NC i Huty). Gdy eko stało na poziomie produkowanie 3 w 4 tury postanowiłem atakować. Ku mojemu zdziwieniu ofensywa weszła jak w masło ponieważ magmax bardzo rozproszył jednostki, a te które strzegły miasta frontowego były przestarzałe o 2 epoki.

Dzięki bro za grę i powodzenia dalej!

parę zrzutów:

https://www.dropbox.com/sh/irfkcy9og5gp9wg/Y3-zEtueT8

Dec 07, 2013 at 15:59

Print
magmax

Re: coorp vs magmaxx (R1) [post #9]

Ano dość mi ładnie szło...

Szybko miałem 2 sety - zblokowałem coorpa stawiając Monachium obok Kijowa, drugie miasto postawiłem pomiędzy innymi CS.
Równolegle kosiłem obozy barbów - miałem 2 CS sojusznicze - ale nie powiodło się za to z ruinami - chyba tylko mapy dostałem.
Postawiłem stone - szybko miałem religię (wybralem bonusy do happy) - i ruszyłem z 4 setem.
I przedobrzyłem...

Z obozów miałem chyba ze 14 toporów (obozy, terakota) - do tego kilka łuczników - przez co nie miałem kasy i musiałem się przestawić na targowiska (zawinąłem jeszcze wisiaki i gildie inżynierem).
Miałem tylko 2 worki - nie obrabiałem wystarczającej ilości pól.

I coorp mnie wtedy zaskoczył - spalił w Kijowie wino... no i zadowolenie spadło do -2, kasa bliska zeru, do tego CSom odwidziała się współpraca ze mną...

Postawiłem jeszcze murek, pocisnąłem do kusz - próbowałem jeszcze nadrabiać questami - sojuszniczy Kijów doskonale by mnie osłaniał i torował drogę do Kolonii i Berlina.
Ale co go zwasalizowałem to za kilka tur znów zielony... i wtedy już w sumie czekałem na ścięcie. Na dobitkę podzieliłem wojsko - część przy niepewnym Kijowie część przy Monachium - a część się uganiała za barbami na wschodzie.
Gdy coorp uderzył wiedziałem, że nawet nie ma co się zbyt usilnie bronić.

Wydaje mi się, że robiłem zrzuty - ale ich nie widzę... dalej się robi je przez F11?

@Fred - spoko... przeca się nie gniewam - ale na początku zastanawiałem czy jest faktycznie na forum jakiś "magmaxx"...

Dec 07, 2013 at 18:40

Print
Bobek
Status: Regular

Registered: Nov 01, 2010
Re: (GER) coorp vs magmax (GER) 1:0 (115) - Runda 1 [post #10]

zrzuty f 12

Dec 07, 2013 at 20:33

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.