civ.org.pl forums > Patrician 4 / Patrician 3 > zlecenia od starszego gildii
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Inne Gry Strategiczne > Patrician 4 / Patrician 3
Poster
Status: Novice

Registered: Dec 17, 2013
IP: Logged
zlecenia od starszego gildii [post #1]

Witam,
z góry przepraszam jeśli ten temat był poruszany wcześniej. Od czego zależy kiedy można przyjmować zadania od starszego gildii. Jestem już wieloletnim burmistrzem Kolonii, miasto 8000+, majątek bardzo spory (8mln), patrycjusz w Londynie, 50 budynków, odkryłem kilka ośrodków handlu na MŚ, 5 kantorów. Nie jestem typowany w wyborach na starszego. Czy brak zadań do wyboru zależy właśnie od tego? Proszę o jakieś rady.

Dec 17, 2013 at 10:13

Print
adasiek851
Status: Veteran

Registered: Aug 24, 2010
Re: zlecenia od starszego gildii [post #2]

Musisz zaznaczyć opcje wyboru na Starszego Gilidii. Sprzedawać tanio towary robić uczty, zabijać piratów. To zwiększa twoja popularność w Hanzie

May 26, 2014 at 22:10

Print
qulavik

Registered: Jun 04, 2014
Re: zlecenia od starszego gildii [post #3]

Quote:
elefant88 wrote:
Witam,
z góry przepraszam jeśli ten temat był poruszany wcześniej. Od czego zależy kiedy można przyjmować zadania od starszego gildii. Jestem już wieloletnim burmistrzem Kolonii, miasto 8000+, majątek bardzo spory (8mln), patrycjusz w Londynie, 50 budynków, odkryłem kilka ośrodków handlu na MŚ, 5 kantorów. Nie jestem typowany w wyborach na starszego. Czy brak zadań do wyboru zależy właśnie od tego? Proszę o jakieś rady.

Najpierw zadania potem nominacja...

Po wyborze na burmistrza (pierwsza kadencja) powinieneś otrzymać list od starszego gildii w którym dostaniesz informację, że możesz brać zadania w kantorze starszego gildii. Przycisk - "kantor" starszego gildii jest aktywny w Ratuszu w mieście z którego pochodzi Alderman (Ratusz -> informacje o Hanzie). Jeśli masz w tym mieście kantor to od razu możesz sprawdzić czy przycisk jest aktywny i jakie zadania są do wyboru, jeśli nie musisz wpłynąć do portu w tym mieście i sprawdzić.

Po wykonaniu 2-3 zadań (ja wykonałem 3 zadania) powinna pojawić się informacja o zgłoszeniu kandydatury w kolejnych wyborach starszego gildii.

[Edited by qulavik on Jun 13, 2014 at 10:48]
Jun 12, 2014 at 12:56

Print
sebaa

Registered: Mar 10, 2017
Re: zlecenia od starszego gildii [post #4]

Witam,
ja mam taka sytuację, że przez jedna kadencję mam misje od starszego gildii, a w drugiej kadencji nie jestem wybierany i znika możliwość wykonywania misji. W trzeciej już znowu miałem te misje, w czwartych wyborach znowu ich nie mam. Co trzeba zrobić aby się "utrzymać"? Zajmowałem się rozbudową Oslo (taka misja), skupiłem się na tym celu i jakbym popadł w niełaskę. Z góry dziękuję za pomoc.

[Edited by sebaa on Mar 10, 2017 at 21:25]

Mar 10, 2017 at 21:23

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.