civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 2 > (KAR) thel vs magmax (KAR) 1:0 (141) - Runda 2
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 2
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(KAR) thel vs magmax (KAR) 1:0 (141) - Runda 2 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 2 rundy do 2 lutego 2014

[Edited by Fred on Feb 10, 2014 at 20:51]

Jan 11, 2014 at 08:29

Print
magmax

Registered: Oct 13, 2010
Re: thel vs magmax (R2) [post #2]

kurcze, thel... teraz dopiero się zorientowałem, że deadline jest do 9tego włącznie - a to oznacza, że w poniedziałek jest za późno... więc jedyny termin jaki zostaje na dokończenie gry to niedziela wieczorem... (dzisiaj kończę meczyk z gadziną)

Feb 08, 2014 at 18:21

Print
magmax

Registered: Oct 13, 2010
Re: thel vs magmax (R2) [post #3]

Nie wiem jak to zrobiłem ale przegrałem mimo tego że thelowi zająłem chyba ze 3 miasta i pod koniec miał 2 ja ze 6 i dużą przewagę w demo i produkcji...
Wiedziałem, że pewnie idzie we fregaty ale liczyłem na to, że spalę mu ostatnie żelazo lub, że dojrzę fregaty odpowiednio wcześniej - bo CSy miałem za aliantów i brzegi były obstawione. No i przeliczyłem się - po wczytaniu sejwa podpłyną armadą i nawet nie zdążyłem spalić naukowców na fregaty, a armia była daleko - pod jego stolicą. Skopałem totalnie :P

Graty thel - piękna zagrywką

Kartagina 141 tura.

Musztardowy ketchupie - przepraszamy

Feb 10, 2014 at 19:50

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.