civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 3 > (BRA) delpietro vs coorp (BRA) 0:1 (120) - Runda 3
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 3
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(BRA) delpietro vs coorp (BRA) 0:1 (120) - Runda 3 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 3 rundy do 9 marca 2014

[Edited by Fred on Feb 17, 2014 at 12:22]

Feb 11, 2014 at 08:12

Print
delpietro
Status: Moderator

Registered: Oct 18, 2009
Re: delpietro vs coorp (R3) [post #2]

Chroniczne problemy z kasą, chociaż do momentu wypalenia inżyniera na Machu przez Coorpa jeszcze przeważałem. Ale potem wszystko się posypało, Coorp zajął mi jeszcze dojną krowę Kapsztad z którego czerpałem kasę na przetrwanie i już nie miałem szans tym bardziej że tereny o wiele gorsze. Coorpik stolicę miał naprawdę zacną. Nie miałem szans.
Graty i powodzenia dalej.

Feb 16, 2014 at 22:31
Gadu-Gadu: 6069832
Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: delpietro vs coorp (R3) [post #3]

Przy stolicy 2x kamieniołomy, 3x konie, 2x jedwab, bydło, rzeka oraz 5 gór. Miałem naprawdę zacny start.

Mapa była naprawdę duża, chyba do 15 tury nie trafiłem na żadnego cs! Nie spieszyłem się z pierwszym osadnikiem tylko maksowałem ile się da stolicę. Gdy już prezentowała miły dla oka poziom zaczął się spam setów i troszku woja.
Potem przyfarciło mi się po raz drugi gdy skaut przezbrojony na łucznika wpadł znienacka zza góry oraz lasów i zajął obóz który ostrzeliwał delpietro. Zajęcie tego obozu sprawiło iż miałem długo, długo sojusz z CS handlowym, pozostałe 3 miasta były moimi przyjaciółmi.
W eko wszystko podporządkowane budowie bibliotek ---> akademii. Religię miałem całą gdyż Stone oraz w sumie 5 kamieniołomów mieliło +2 do wiary. Pomimo iż miałem niezły zapas wiary nie zbudowałem do końca gry ani jednej Pagody I delpietro i ja mieliśmy mega problem z kasą (cała wiara szła na misjonarzy i nawracaniu miast).
Niby zgarnąłem Maczu Piczu, niby +67 złota za miasto ale ciągle minus gdyż nie zbudowałem w żadnym mieście marketu ponieważ spieszyłem się okrutnie z ofensywą kuszami i rycerzami bo przewidywałem atak z morza na który raczej nie byłbym przygotowany.
Zaatakowałem CS'a z którym delpietro robił 2x wymianę handlową i stykał się granicami (szybko padł - 2 tury), a potem speed pod granice i operowanie robotnikami oraz generałami tak aby najbardziej uprzykrzyć życie przeciwnikowi.

Udało się to wszytko przed atakiem z morza, który jak się dowiedziałem po grze miał nastąpić Przeczucie nie zawiodło i jest gites

Dzięki ziomas za jak to zwykle z Tobą mega emocjonującą rozgrywkę. W eko szliśmy łeb w łeb. Powodzenia dalej!

Feb 16, 2014 at 22:47

Print
Fred
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
Re: delpietro vs coorp (R3) [post #4]

Czekam na info w której turze się zakończyło

[Edited by Fred on Feb 17, 2014 at 11:58]

Feb 17, 2014 at 11:53

Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: delpietro vs coorp (R3) [post #5]

120

Feb 17, 2014 at 12:08

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.