civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 3 > (BRA) delpietro vs ODI (BRA) 1:0 (119) - Runda 3
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 3
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(BRA) delpietro vs ODI (BRA) 1:0 (119) - Runda 3 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 3 rundy do 9 marca 2014

[Edited by Fred on Mar 01, 2014 at 21:14]

Feb 11, 2014 at 08:22

Print
ODI
Status: Conscript

Registered: Nov 15, 2006
Re: delpietro vs ODI (R3) [post #2]

Kolejna wtopa. Chyba Brazylii nie lubię
119 tura wygrywa Delpietro (Brazylia vs Brazylia)

Mar 01, 2014 at 00:29

Print
delpietro
Status: Moderator

Registered: Oct 18, 2009
Re: delpietro vs ODI (R3) [post #3]

Ciekawa gra. Po raz kolejny szczęście mi nie dopisało jeśli chodzi o cuda narodowe. Wszystkie po stronie Odiego, w tym Synaj. Odi po starcie szybko założył stolicę nad wodą, ja wylądowałem wśród dżungli i długo się wahałem czy nie poprosić o restart. Duża liczba wzgórz mnie jednak przekonała. Mimo że byliśmy dosyć blisko to jakoś nikt nie kwapił się do ataku. Miałem tylko 1 luks przy stolicy, ogólnie podpiąłem jedynie 3, więc do zrobienia huty zagrałem na 3 miasta. Od 95 tury to już była rąbanka non stop. Kombinacja wolności i honoru. Dostałem w krótkim czasie 3 gienków. Miasto frontowe przy górze Synaj było niezłym bunkrem. Straciłem tam masę kuszników i gdyby nie przewaga produkcji to bym musiał chyba czekać do arty. Wjazd cytadelami jednak poskutkował i Salvador padł a droga do stolicy już była prościutka.

Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha bo jeszcze z pół roku temu miewałem nieraz -50 w kasie a jednostki bardzo rzadko były rozwiązywane a w tej grze przy -15 do -30 max to w przeciągu 10 tur wyparowało mi 5 jednostek. Na szczęście zauważyłem że rozwiązywanie jednostek zaczyna się z reguły od tych słabszych bądź rannych więc tragedii nie było.

[Edited by delpietro on Mar 01, 2014 at 13:57]

Mar 01, 2014 at 10:18
Gadu-Gadu: 6069832
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.