civ.org.pl forums > Wojny Narodów: Runda 3 > (BRA) Cholernik vs MickeyMouse (BRA) 1:0 (160) - Runda 3
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Archiwum > Wojny Narodów: Runda 3
Poster
Status: Elite

Registered: Oct 04, 2013
IP: Logged
(BRA) Cholernik vs MickeyMouse (BRA) 1:0 (160) - Runda 3 [post #1]

Wynik spotkania proszę podać w następującej formie:

(nacja) gracz 1 vs gracz 2 (nacja) wynik (liczba tur)

Termin 3 rundy do 9 marca 2014

[Edited by Fred on Mar 19, 2014 at 07:13]

Feb 11, 2014 at 08:29

Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: Cholernik vs MickeyMouse (R3) [post #2]

Myszak, gdzieś zaginął? Na Ukrainie szerzysz demokrację, czy co?

Mar 03, 2014 at 20:18

Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: Cholernik vs MickeyMouse (R3) [post #3]

Cholerkowa Brazylia bawiąca się non stop w karnawale, kontra Myszowata Brazylia ekspansywna. Wygrała dobra zabawa - ustaliliśmy koniec na 160T.

Spokojna simowata gra, w której granice zostały dość szybko ustawione przez jezioro ciągnące się przez mapkę. Przez 3/4 gry goniłem jak mogłem Myszaka, bo demo nie napawało optymizmem.
Wiadomo było iż walki na morzu się będą toczyć, w momencie jak wybudowałem Wielki Mur.
Niestety do fregat Myszak się doczłapał wcześniej, ale jego inwazję powstrzymałem dzięki splądrowaniu szlaków handlowych, dzięki którym miałem kasę na przezbrojenie.
Walki na morzu były długie i owocne, bo początkowych porażkach udało się wciągnąć wrogą flotę w pułapkę wybić, a resztki zmusić do wycofania.
Wykorzystałem ten moment i ruszyłem na północ spalić Brasilię - jedyne miasteczko poza sympatyczną zatoczką. W obliczu nieuchronnej klęski Myszka poddała.

Dzięki za grę.

Włości Cholery.

Mar 16, 2014 at 13:11

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.