civ.org.pl forums > Civ5 - Ogólne > Problem z podbitymi miastami
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V > Ogólne
Poster
Status: Novice

Registered: Apr 27, 2014
IP: Logged
Problem z podbitymi miastami [post #1]

Ostatnio w BNW podbiłem stolicę Niderlandów. Przyłączyłem ją do swojego państwa, wszystko pięknie, tylko że to miasto produkuje tylko żywność. Wszystko inne jest +0, a kiedy najechałem na to, z czego wynika ilość wytwarzanej produkcji, to pojawiło się coś takiego:
+5 z budynków
+6 z terenu
modyfikator religii: +2
Łącznie:0

O co chodzi? Dodam, że nie mogę nawet kupić żadnego budynku ani jednostki, mimo że kasę mam - po prostu nie da się kliknąć na symbol jednostki czy budynku, klikam, ale nic się nie dzieje. Podobny problem występuje w Utrechcie - Wilhelm zaproponował mi traktat pokojowy i oddał to miasto, ale w nim jest dokładnie tak samo. Pomoże ktoś?

Apr 27, 2014 at 17:40

Print
datysu
Status: Veteran

Registered: Apr 15, 2014
Re: Problem z podbitymi miastami [post #2]

a czy trwa moze nadal bunt w miescie?

Apr 27, 2014 at 17:42

Print
Spoonman
Status: Novice

Registered: Apr 27, 2014
Re: Problem z podbitymi miastami [post #3]

Właśnie o bunt chodziło, problem rozwiązany. Nie zobaczyłem tej małej ikonki oznaczającej opór mieszkańców miasta przed moją władzą. W każdym razie - temat do zamknięcia, dzięki za pomoc.

Apr 27, 2014 at 21:27

Print
blackblack
Status: Veteran

Registered: Oct 04, 2005
Re: Problem z podbitymi miastami [post #4]

Zdobywanie miast to zawsze problem z zadowoleniem. Najlepiej nie przylaczac wszystkich miast tylko czesc zostawic jako marionetkowe i stopniowo, po budowie sadu w innych przylaczac...

Aug 14, 2014 at 22:26

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.