civ.org.pl forums > Ogólne > Moje pomysły na zarabianie w Sieci
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Varia > Ogólne
Poster
Status: Moderator

Registered: Dec 25, 2003
IP: Logged
Moje pomysły na zarabianie w Sieci [post #1]

W 2006 roku założyłem podobny wątek, jeszcze jako student, gdy to u szczytu kariery mogłem się utrzymywać z działań na GPW. teraz jako ojciec rodziny nie można robić niektórych rzeczy , więc to, co tu napisze będzie najbezpieczniejszą, najmniej ryzykowną opcją na zarabianie.

A gdy już zarobie więcej, wtedy hop siup

Zaznaczam , są to moje pomysły, sprawdzone, pewne, choć nie bez ryzyka w niektórych przypadkach.

Chyba każdy z tych pomysłów wymagał będzie konta na paypal, albo na innym portalu obsługującym kryptowaluty. Jeśli potrzeba będzie wyjaśnię jak założyć tam konto.

Wszystkie linki będą reflinkami, z których - owszem - będę czerpał korzyści ale za to udzielę wszelkiej możliwej pomocy. Jeśli nie chcesz się rejestrować z mojego reflinka, zostaniesz przydzielony do administratora strony, wystarczy tylko usunąć ostatni człon adresu.

Pierwsze dwie będą minimalne, zarejestrować i zapomniec do czasu
Później w miarę czasu będę pisał kolejne.

QOINPRO faucet rozdający codziennie za darmo kryptowaluty

Można by dywagować nad sensownością wszelkich faucetów które losują darmowe kryptowaluty. Kiedyś klikałem co godzinę i dostawałem np 13 dogecoinów, po kilku tygodniach miałem kilkadziesiąt groszy. Nuda. Nawet dla zdeterminowanych. W tym programie wystarczy się zarejestrować i codziennie zasilą ci konto kilkoma kryptowalutami - btc, dogi i inne. Polecam , ale kokosów na tym nie osiągniesz.
https://qoinpro.com/bf774bc7f861491e7e9a75edc8e3e6ec

GBCash4Minutes - kasa za włączony telefon

To najlepsze jest. Od tego zacząłem. Mam dwa telefony z abonamentem w których mam darmowe rozmowy ze stacjonarnym iw Polsce. Do tego kupiłem starter za 5PLN w play, włączyłem kod dający 10 PLN, włączyłem za 10pln darmowe rozmowy ze stacjonarnymi. Mając 3 aparaty dzwoniłem na numery podane na stronie w kolumnie Numbers. Po nawiązaniu połączeniu lektor prezentuje stacje radiowe i słuchać możesz muzyki. Ja ściszałem telefon, stawiałem na sół i tak sobie działał przez kilka godzin aż sam się rozłączył - czasem po 3 godzinach. W ten sposób zarobiłem minimalną kwotę do wypłaty 5GBP. Przelałem je na Paypal i miałem pierwsza kasę, którą przeznaczyłem na inwestycje
Jednakże, jest tu ryzyko. Połączenia z karty play zablokowali mi przed wykorzystaniem czasu aktywnego konta. Z powodu tego ryzyka, tylko raz skorzystałem z tej opcji zarabiania.
http://bit.ly/1FunukG

PaidVerts zarabiasz 150%
Polecam i korzystam. Bardzo dobry program w którym zarabiasz na klikaniu reklam. Na początku sprawdzałem program i poświęcałem nawet parę godzin na opanowanie programu i zarabianie bez inwestowania. Bardzo powoli to szło. Pierwsze pieniądze zarobione na GBCash4Minutes wrzuciłem w ten program. Czyli wrzuciłem przez paypal ok 8 $ to co zarobiłem inwestowałem ponownie aż osiągnąłem stan konta BAP w programie 28$ po 50 dniach. Zgromadzone środki pozwalały mi na wyciąganie średnio 1 $ dziennie. Wówczas stwierdziłem, że warto wejść mocniej w ten program i doinwestować. Zysk wynosi 155%, ale trzeba odliczyć 10% dla polecającego i jeszcze przy wypłacie jest podatek 0,03% - jakoś tak. Wypłacałem z serwisu przed świętami Bożonarodeniowymi część kwoty a drugą część miałem w akcjach. Jak widać program daje sporo możliwości.
Tradycyjnie w tego typu portalach - pomagam moim reflinkom oraz zwracam część kwoty zainwestowanej w programie. Szczegóły podam gdy będzie ktoś zainteresowany.

Program wymagałby większego omówienia, mój reflink https://www.paidverts.com/ref/poiesis

GoldenTowns - taka civilization
Rejestruj się i nie rób samouczka!
Na początek rozbuduj drogi i budynki do nich przylegające.
Świetna gra i zdecydowanie strategiczna, bo tyle razy zo burzyłem budowle aby je postawić w innym miejscu....
Mój reflink www.goldentowns.com/?i=317780

MarketGlory wirtualny świat z którego czerpiesz zyski

Gier tego typu jest kilka, choćby erepublik, w który również pogrywam. Jednakże w porównaniu z innymi na tej można zarobić. Nie inwestując ani złotówki wpierw trzeba codziennie chodzić do pracy i walczyć z trenerem. Potem, gdy już za prace będziesz dostawał więcej kasy kupować będziesz posiłki które dadzą Ci energię, broń aby móc walczyć na arenie. A gdy zaczniesz walczyć wtedy zaczniesz otrzymywać euro. Najpierw 0,04 euro, potem im większa rangę na arenie, więcej. możesz również kasę w grze wypłacać na euro. Polecam. gra prosta, choć na późniejszym etapie wymagająca: najlepsze efekty masz gdy jesteś w grze około 23 wieczorem.
Mój reflink:

http://www.marketglory.com/strategygame/kowczeg

[Edited by monos on Feb 17, 2015 at 09:13]

Jan 23, 2015 at 10:04
Gadu-Gadu: 8911845
XFire monosxfire
Print
monos

Re: Moje pomysły na zarabianie w Sieci [post #2]

Usunałem We Share of Success- chcieli skanu dowodu osobistego więc im nie przesłałęm.

Feb 17, 2015 at 09:12
XFire monosxfire
Print
jokerkara
Status: Elite

Registered: Apr 25, 2011
Re: Moje pomysły na zarabianie w Sieci [post #3]

Prawdę mówiąc nic z tego nie rozumiem - za to wiem, że chcę napisać: Polak potrafi! A gdzie pokerek? Pozdrawiam i tak 3maj!

Feb 17, 2015 at 13:30

Print
szachoboks
Status: League Winner

Registered: Feb 22, 2011
Re: Moje pomysły na zarabianie w Sieci [post #4]

zgaduje : grosze sie zarabia z samych gier , Głowny zysk jest z kliknięc twoje w linki ??

Feb 17, 2015 at 14:58

Print
monos

Re: Moje pomysły na zarabianie w Sieci [post #5]

Bez inwestycji wszystko jest minimalne.

Za kliknięcie nic nie dostaję, a jeśli się zarejestrujesz to będę zwracał 75 % tego co otrzymam z twoich inwestycji. Jesli będą zainteresowani , opisze.

Feb 18, 2015 at 21:35
XFire monosxfire
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.