civ.org.pl forums > Civ4 - Ogólne > Terytorium
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization IV > Ogólne
Poster
Status: Novice

Registered: Mar 31, 2015
IP: Logged
Terytorium [post #1]

Witam,od wczoraj gram w civ 4 i mam problem dotyczący wojny.Otóz po wygraniu wojny oczekiwałem iż dostanę terytorium państwa które pokonałem ale okazało się że ja i 2 innych sąsiadów dostaliśmy ziemie z czego ja najmniej..może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi? Oni w ogóle nic nie zrobili w tej wojnie ani nie zostali do niej zaproszeni.

Mar 31, 2015 at 17:03

Print
TheLordMichael
Status: Settler

Re: Terytorium [post #2]

No więc chodzi o to, że oni sami widząc ich rozpaczliwą sytuację wypowiedzieli twojemu wrogowi wojnę (z tego co wiem, powinni być Twoimi sojusznikami), a oni oddali im swoje ziemie, gdyż oni rozpoczęli pertraktacje jako koalicja, w której byłeś. Gdy ktoś dołącza do wojny z Twoim przeciwnikiem, postaraj się pierwszy rozpocząć rokowania pokojowe, bo wtedy najlepsze kąski przypadną Tobie

Apr 01, 2015 at 12:15

Print
Egzo15
Status: Novice

Re: Terytorium [post #3]

Aaa dzięki wielkie nie pomyślałem o tym byłem bardzo zdenerwowany bo straciłem dużo jednostek w tej bitwie i nic nie dostałem

Apr 01, 2015 at 12:59

Print
TheLordMichael
Status: Settler

Re: Terytorium [post #4]

Hehe, znam ten ból.

Apr 01, 2015 at 19:18

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.