civ.org.pl forums > Space 4X - Ogólne > Master of Orion
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Ogólne
Poster
Status: Settler

Registered: Aug 18, 2016
IP: Logged
Re: Master of Orion [post #51]

Jestem po pierwszej grze. Na poziomie normalnym mocno odskoczyłem od wszystkich. Gra jest bardzo fajna, ale mało wymagająca jako strategia. Masowo kolonizujesz i rozbudowujesz statki. Blokując szybko ważne systemy, kontrolujesz w zasadzie grę. Czy warto wydać 28€? Gra nie jest ani rewolucją, ani ewolucją. Ale jest klimat i uczucie jeszcze jednej tury.

Sept 05, 2016 at 17:50

Print
fl0dA
Status: Moderator

Registered: Dec 27, 2005
Re: Master of Orion [post #52]

dorzucę swoją recenzję klik

Ukrainie.

Sept 06, 2016 at 08:39
Gadu-Gadu: 5842235
Print
PAwleus
Status: Hero

Registered: Mar 24, 2009
Re: Master of Orion [post #53]

Napisałeś: "Wszystko. Trzeba. Ustawiać. Ręcznie. Na każdej. Planecie. z osobna."

Świetnie że zwróciłeś na to uwagę, bo pokazuje to jak zarzucono (i to już w MoO2) jedną ze wspaniałych idei drzemiących w MoO1, gdyż tam tak nie było i całym imperium (wszystkimi koloniami jednocześnie, chyba że ustawiliśmy sobie wyjątki) można było sterować przy pomocy jednego zestawu kilku suwaków. Ponad 20 lat i wciąż nie spotkałem się z rozwinięciem tej idei... Dla mnie jest to kluczowa idea z MoO1, więc z czystym sumieniem i wielkim żalem mogę powiedzieć: minęło 20 lat i MoO1 ciągle nie ma wydanego następcy.

Edit: Nasunęło mi się trochę refleksji z tym związanych i umieściłem je w poście wątku o strategii kosmicznej.

[Edited by PAwleus on Sept 06, 2016 at 21:29]

Sept 06, 2016 at 21:19

Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 [2]

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.