civ.org.pl forums > Colonization - Civilization IV: Colonization > Problem przy instalacji Colonization
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Colonization > Civilization IV: Colonization
Poster
Status: Novice

Registered: Jun 30, 2015
IP: Logged
Problem przy instalacji Colonization [post #1]

To mój pierwszy post ( mam nadzieję, że nie ostatni ) próbuję zainstalowac dodatek Colonization ( Sid Meier's Civilization IV: Colonization [ENG] [CD] [.iso]) i mam problem bo podczas instalacji woła ode mnie 2 płyty- której nie mam (...) Całość na Windowsie XP. Bardzo będę wdzięczny jak ktoś mi jak krowie na rowie wytłumaczy jak zrobić to poprawnie. Z góry wielkie dzięki !!!

Jun 30, 2015 at 19:56

Print
Kex
Status: Elite

Registered: Aug 19, 2010
IP: Logged
Re: Problem przy instalacji Colonization [post #2]

Obawiam się,że na tym forum pomocy nie otrzymasz. Mi to wygląda,że masz ściągniętą jakąś skopaną wersję,a tutaj piractwo jest nietolerowane. W przypadku legalnej wersji wszystkie płyty musiałbyś mieć.

Jul 16, 2015 at 10:20

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.