civ.org.pl forums > Space 4X - Ogólne > VGA Planets Nu
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Ogólne
Poster
Status: Veteran

Registered: Mar 20, 2009
IP: Logged
VGA Planets Nu [post #1]

Znalazłem taką grę multiplayer na przeglądarkę. http://planets.nu/ Tury są symultaniczne, najszybsze gry jadą chyba turę codziennie, wolniejsze tura co parę dni. Mechanika to nieco uproszczone Stars! Każdy gra chyba od początku, a nie że wbijają cię do świata gdzie są już rozbudowani gracze. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo jestem na poziomie tutorialu dopiero.

Niestety jest hak, gra jest niby darmowa, ale na darmowym koncie stacje kosmiczne można rozbudowywać tylko do 7 poziomu, a poziomów jest 10. Wyższe poziomy to lepsze statki. To że są droższe nie niweluje tego, bo można budować tylko 1 statek na turę. Chcą 3$ za miesiąc, a za dłuższy okres jakieś nieznaczne zniżki. Żeby była opcja szybszych gier, to bym się zastanowił. Jasne można grać kilka jednocześnie, ale nie lubię takiego rozdwojenia jaźni.

Testuję, żeby zobaczyć jak rozwiązali rozkazy dla flot

[Edited by Madlok on Jul 01, 2015 at 13:36]

Jul 01, 2015 at 13:33

Print
Madlok
Status: Veteran

Registered: Mar 20, 2009
IP: Logged
Re: VGA Planets Nu [post #2]

Nie mogę się zalogować, jakimś cudem nie mogę znaleźć w skrzynkach mailowych żadnych maili z rejestracją ani w moim pliku z hasłami. Muszę więc skończyć grę tutorialową i wcale nie chce mi się zakładać drugiego konta.

Najgorsze jest to, że w każdej turze trzeba przelecieć wszystkie planety i ręcznie budować jakieś pojedyncze kopalnie i fabryki. No i mapa galaktyki też kiepska. Mało na niej informacji. Nawet panele z listą kolonii nie mają przydatnych informacji i trzeba planetę oglądać w widoku planety.
Nie polecam.

Jul 23, 2015 at 18:10

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.