civ.org.pl forums > Civ 5 - Multiplayer > Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE]
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Multiplayer > Multiplayer
Poster
Status: Novice

Registered: Jul 06, 2012
IP: Logged
Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #1]

Okay, uprzedzając pytania założyłem temat, miast pisać na steamowej grupie z racji na możliwy większy odzew, a że nie jest to gra rankingowa tylko przyjacielska no to...

A więc jak w tytule. Wraz ze znajomymi chcielibyśmy sobie pograć multi. Parę razy już nam się udawało nawet ludzi zebrać po znajomych, ale wszystko zawsze trafiał szlag i koniec końców nic się nie udawało. Teraz we trójkę mamy pewny termin, pewne dni ale że w 3 osoby to tak meh, meh trochę, to chciałbym pozgarniać jeszcze chętnych ludzi [6 osób w grze to była by perełka]

Ogółem terminy
13-11 Piątek: 18-22/23
14-11 Sobota: 18-22/23
I jeśli jakimś cudem w 8 godzin nie skończymy to jeszcze Niedziela o tej samej prze.

Ustawienia
Wielkość: Normal
Typ: Pangea/Kontynenty/Archipelagi

Wymagane posiadanie obydwu dodatków, DLC-ki niekonieczne.

Posiadanie teamspeak-a było by bardzo miłym dodatkiem.

I teraz, ja wraz ze znajomym mamy jakieś tam doświadczenie (blednie przy większej części graczy tutaj ale i tak). Z kompem na 6/7 poziomie sobie radzimy. ALE! Nasz nowy narybek to kompletny noob. Jasne ograł w IV wiele godzin, ale przy piątce zawiele nie siedział. Dlatego JEŚLI nie uda się zebrać tych 5/6 ludzi na grę, to brakujące miejsca uzupełnimy botami na 5 poziomie, by gość miał z nimi szansę (a dla nas łatwe żarełko). Innymi słowy, potrzebujemy każdego niezależnie czy początkujący czy uber pro ^^

Niezbyt będę w stanie tutaj odpisać/odpowiedzieć aż do wieczora, toteż większość (wszystkich?) zainteresowanych bardzo proszę o kontakt via STEAM

[Edited by Carnifici on Nov 12, 2015 at 12:08]

Nov 12, 2015 at 12:04

XFire Carnifici
Print
coorp
Status: Cup Winner

Registered: Aug 16, 2010
Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #2]

Będę misiaczki dostępny w piątek koło 19-20. Więc jeśli poczekacie to z chęcią zagram. Jeśli mogę to poproszę zagrać Hunami :]

Nov 12, 2015 at 12:23

Print
Carnifici

Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #3]

Się zobaczy. U nas szczerze ciężko z czasem, dlatego zawsze te ustawki tak randomowo wypadały i też tak często przepadały, dlatego jak już mamy ustalone godziny to wolał bym się w miarę możliwości ich trzymać.

Nov 12, 2015 at 21:23

XFire Carnifici
Print
sebmasta

Registered: Nov 12, 2015
Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #4]

Mógłbym zagrać w piątek, ale również dopiero około 20.

Nov 13, 2015 at 08:17

Print
Heniu
Status: Administrator

Registered: May 11, 2004
Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #5]

Ja też jestem chętny na 20:00 (ew. mogę się lekko spóźnić), wcześniej nie dam rady.

Nov 13, 2015 at 16:16

Print
Seti
Status: Elite

Registered: Jul 28, 2009
Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #6]

Także mógłbym coś zagrać dzisiaj od około 20.

Nov 13, 2015 at 16:32
Gadu-Gadu: 4868586
Print
Carnifici

Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #7]

Ogółem to tak, dziś jest to już niemożliwe bym przesunął czas gry ale jako że odpowiedź jest zaskakująco duża <niespodziewanie> to spokojnie mógł bym takie coś wraz ze znajomym organizować co dwa tygodnie

Aka - dodajcie mnie na Steamie (link w pierwszym poście) i spokojnie - jesli chcecie zarezerwujcie sobie czas od 20 do 23/24 w dniach 27, 28 i być może 29 listopada. I można spokojnie ograć mapkę.

Wybaczcie proszę, acz no nie spodziewałem się że będzie aż tyle osób chętnych, toteż nie ogłaszałem tego z jakimś dużym wyprzedzeniem.

Nov 13, 2015 at 17:03

XFire Carnifici
Print
Mark0s

Registered: Nov 14, 2015
Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #8]

Mogę dzisiaj zagrać, godziny mi pasuję, chociaż zazwyczaj gry które zaczynaliśmy z kumplami po 18:00, kończyliśmy po 03:00, no nic, spróbuję.

Nov 14, 2015 at 11:29

Print
Bartol123

Registered: May 29, 2017
Re: Szukanie graczy na wspólne multi [PT/SOB/NIE] [post #9]

Ktoś chętny na grę?

May 29, 2017 at 21:36

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.