civ.org.pl forums > Civ4 - Ogólne > Battle Royale w Civ IV
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization IV > Ogólne
Poster
Message    
Francis of Aaagh
Status: Veteran

Posts: 470
Registered: Dec 12, 2009
IP: Logged
Battle Royale w Civ IV [post #1]

Cześć!

Nie wiem ilu z Was śledzi projekt zwany Battle Royale) grany w CIV V. Był już wspominany na forum (o ile mi się wydaje). W skrócie wygląda tak: Gra się na mapie świata proporcjonalnej do ilości cywilizacji, tyle, że cały myk polega na tym, że... Jedynymi graczami są AI. Człowiek wciela się tu tylko w obserwatora i komentatora zdarzeń. Chciałbym więc wybadać, czy ktoś chciałby sprawdzić co się stanie w czwartej odsłonie Cywilizacji?
Aby już zaproponować jakieś rozwiązania techniczne proponuję, by gra się rozgrywała na wielkiej mapie świata stworzonej przez Rhye'go (ta sama używana do Rhye's and Fall of Civilizations). Technicznie, by nie zostać wywalonym z gry musielibyśmy mieć założone miasto, ale dzięki serii barier naturalnych pod postacią gór i lodu, nie będzie to naszym problemem . By przyspieszyć rozgrywkę trudność zostaje ustawiona na najwyższą. Agresja barbarzyńców też będzie podwyższona. Zwycięstwo osiąga się tylko przez podbój lub dominację. Wstępnie myślałem o rozpoczęciu z dwudziestoma Cywilizacjami. Chciałbym jednak dowiedzieć się jakie cywilizacje preferowalibyście . Narrację ze zdjęciami załączałbym co pięć dni.

By uatrakcyjnić widowisko dodałbym kilka modyfikacji, jak
- Revolution Modpack. Mod wprowadza szereg ciekawych dla rozgrywki wydarzeń, jak stabilność, rewolucje, państwa tworzące się z miast barbarzyńskich, bardziej agresywne AI ale też smaczki, jak dynamiczne nazwy w zależności od ustrojów.
- Varietas Delectat, także, by to dobrze wyglądało
- CIV Gold, by lepiej rozdystrybuować cywilizacje

Co Wy na to? Ktoś byłby chętny?

[Edited by Francis of Aaagh on Nov 21, 2015 at 11:31]

Nov 21, 2015 at 11:28

Print
^ Początek strony ^Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.