civ.org.pl forums > Space 4X - Stellaris > DLC
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Stellaris
Poster
Status: Moderator

Registered: Aug 25, 2008
IP: Logged
Re: DLC [post #51]

Też mnie tym zaskoczyli. Mam tylko nadzieje ze łatka 2.1 naprawi AI.

May 20, 2018 at 11:38

Print
PAwleus
Status: Hero

Registered: Mar 24, 2009
Re: DLC [post #52]

A widziałeś, że Wiz przygotowuje się po Distant Stars do omówienia prototypu porzucającego "tiles"? Czyżby w 3.0? Tyle że nie wygląda to wcale na dowcip. Pewnie napotka silną opozycję, ale ja nie miałbym nic przeciwko temu, żeby spełnili jedno z moich najwcześniejszych oczekiwań od Stellaris

May 21, 2018 at 22:25

Print
Merthen

Re: DLC [post #53]

Widziałem Także jaka awantura o to wybuchła Je też jest za taką zmianą.

May 22, 2018 at 13:47

Print
Merthen

Re: DLC [post #54]

Pograłem wczoraj w wersje 2.1 z dodatkiem i jestem zadowolony. Eksploatacja zrobiła się zdecydowanie ciekawsza i podoba mi się w jaki sposób systemy łącza się teraz warpami.

Napęd eksperymentalny dla statków badawczych nie jest przegięty. Przede wszystkim jest to rzadka technologia. Można skakać tylko do znanym nam systemów i nie do systemów państwa, które ma zamknięte granice*. Czas lotu zależy od odległości danego systemu. Podoba mi się.

Polepszono też AI. Nie dużo ale zauważanie.

Niestety nie naprawiono bugów z menadżerem floty, a nawet jeden dodano .

* Przy okazji bardzo mi się podoba rozróżnienie miedzy bramami pod przestrzennymi a tunelami pod względem zachowania w zależności od przynależności. Jeżeli brama jest na Twoim terytorium to mogę z niej skorzystać tylko państwa które nie są z Tobą w czasie wojny i nie masz dla nich zamkniętych granic. Nie dotyczy to tuneli. Fajny pomysł

May 23, 2018 at 17:31

Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 [2]

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.