civ.org.pl forums > Ranking > (KON) Memik 0:1 Pocozyc (GRE)
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization VI > Ranking
Poster
Message    
pocozyc
Status: Prince

Posts: 4340
Registered: Jul 25, 2003
IP: Logged
(KON) Memik 0:1 Pocozyc (GRE) [post #1]

Druga gra rankingowa z Memikiem.

Ciekawie się grało. Tym razie bez modów tylko na patchu. Tanus wylosował Kongo, więc obiecałem nie szerzyć znacznie religii... swoją drogą to spory minus przy duelach Konga.

Początek miałem fatalny, przeciwnik przejął mi seta. O tyle szczęśliwie się zdarzyło, że planował z nim uciec do siebie. Sprytnie go jednak odbiłem przez co nie zdążył mi go skasować.[Podobną sytuacje zaliczyłem ostatnio z Wolfem (ale wciąż nie skończyliśmy tej gry) tylko że On zdecydował się postawić miasto przy mojej stolicy .]

Gdy odbiłem seta i postawiłem miasto sytuacja nie była już aż tak zła. Szybko nadgoniłem a potem przejąłem swoją część mapy.Nie miałem jeszcze zbrojnych, ale barbarzyńcy mieli już 3Plan był taki - zająć miastem rafę koralową i zaatakować os strony morza i lądu. Długi czas trzymałem nieprzezbrojonych łuczników, od razu przezbroiłem ich na działa polowe przez co szok był większy przy ataku.W tym momencie Tanus poddał grę:
a to ostatni screen :Dzięki i do następnej!

[Edited by pocozyc on Nov 21, 2016 at 17:13]

_________________________________
kiedys jako: coolt_parno
pózniej jako: pocozyc

Nov 21, 2016 at 17:12
Gadu-Gadu: 2640081
Print
^ Początek strony ^Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.