civ.org.pl forums > Space 4X - Ogólne > Endless Space 2
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Strategie Kosmiczne 4X > Ogólne
Poster
Status: Novice

Registered: Sept 24, 2010
IP: Logged
Endless Space 2 [post #1]

Dzisiaj miała premierę gra Endless Space 2. Strategia 4x w kosmosie. Grał ktoś w jedynkę?
Dwójka wygląda naprawdę ciekawie, jest to pierwsze wrażenie, zobaczymy jak będzie dalej, czy z balansem będzie ok.
Tutaj wrzuciłem filmik z premierowego odpalenia gry
Link do YT

[Edited by radeq7 on May 19, 2017 at 18:47]

May 19, 2017 at 18:45

Print
Azazell
Status: Moderator

Registered: Jun 27, 2004
Re: Endless Space 2 [post #2]

Ja zacząłem w końcu grać porządniej i co raz bardziej mi się ona podoba . Świetny klimat itp.. Niestety nie czaję tego drzewka techów - głównie za sprawą rozłożonych techów itp jakieś to mało czytelne .. Mimo to reszta zasługuje na pochwałę. Zapowiada się godny konkurent dla Stellaris

Jun 22, 2017 at 09:28

Print
GeneralDepet
Status: Regular

Registered: Aug 27, 2008
Re: Endless Space 2 [post #3]

Rozumiem, że w kwestii bitew jest jeszcze większa bieda niż w części 1-szej bo usunęli nawet te karty i nie ma się już żadnego wpływu na wynik?

Jul 09, 2017 at 17:57

Print
PAwleus
Status: Hero

Registered: Mar 24, 2009
Re: Endless Space 2 [post #4]

Sam nie grałem, bo nadal Stellaris mnie zbyt zajmuje, ale wg tego co słyszałem, a czego przykładem jest ta anglojęzyczna recenzja, to masz jakieś błędne informacje - karty nadal są i wpływ na bitwy ma się znacznie większy niż w ES1.

Jul 11, 2017 at 16:31

Print
Benevollus
Status: Veteran

Registered: Aug 12, 2010
Re: Endless Space 2 [post #5]

Ja od kilku dni katuję Endless Space 2 i jestem bardzo zadowolony z obecnego stanu gry

Gra się niezwykle przyjemnie, każda frakcja ma w sobie coś unikalnego.

Wady oczywiście też są.
Wspomniane bitwy kosmiczne pozbawione są takiej głębi jaka jest w Stellaris. Dodatkowo trochę brakuje mi możliwości wpływania na politykę wewnętrzna imperium (np. na takim poziomie jak miało to miejsce w Stellaris).

Niemniej bardzo polecam ten tytuł. Mam bardzo duży szacunek do deweloperów za starania której wkładają w to abyśmy dostali nie tylko oryginalny, ale i bardzo estetyczny produkt

Aug 01, 2017 at 22:20

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.