civ.org.pl forums > Ogólne > Miasto na surowcu
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Varia > Ogólne
Poster
Status: Novice

Registered: Jun 12, 2017
IP: Logged
Miasto na surowcu [post #1]

Cześć, chciałem zapytać, czy jak zrobiłem miasto na surowcu "złoto" to czy to miasto zawsze będzie produkowało tyle samo commerce co jakby było na każdym innym terenie ?

Jun 12, 2017 at 13:57

Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Miasto na surowcu [post #2]

Witam na forum

Z tego co zauważyłem to wybudowanie miasta na surowcu czy to strategicznym czy luksusowym czy bonusowym niestety daje tylko tyle, że przyłącza surowiec luksusowy czy strategiczny (przy bonusowym nic nie ma). Ale nie daje ich bonusów do yield'a (jak to po polsku jest w civce przetłumaczone? :P)

PS - następnym razem załóż temat w interesującym Cię dziale, DOMYŚLAM się, że chodziło Ci o civ6 :P (zresztą w civ5 chyba jest podobnie, nie?)

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vision without executing is just hallucination

Jun 13, 2017 at 13:45
Gadu-Gadu: 3407354
Print
Cholernik
Status: Hero

Registered: Jul 25, 2010
Re: Miasto na surowcu [post #3]

W 6 daje, w 5 nie

Jun 13, 2017 at 22:19

Print
kasztelan_mirmil
Status: Moderator

Registered: May 09, 2006
Re: Miasto na surowcu [post #4]

A w 4 zależy

Jun 14, 2017 at 11:16

Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Miasto na surowcu [post #5]

Quote:
Cholernik wrote:
W 6 daje, w 5 nie

Luksy strategiczne dają swój yield? Na prawdę? To jakoś źle patrzyłem albo z bonusowymi mi się pomyliło (chyba, że one też dają to u mnie chyba źle wyświetla )

- "Na pohybel s********om!"
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
Vision without executing is just hallucination
Jun 16, 2017 at 18:13
Gadu-Gadu: 3407354
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.