civ.org.pl forums > Civ5 - Ogólne > Budowanie
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V > Ogólne
Poster
Status: Novice

Registered: Jun 17, 2017
IP: Logged
Budowanie [post #1]

Witam mam problem przejalem miasto i na tym terenie nie moge nic budowac robotnicy zaczynaja prace i koncza po jednej turze powie mi ktos o co w tym chodzi to jakis bug czy co na prawde nie wiem prosze o pomoc!

Jun 17, 2017 at 21:18

Print
ramzes46
Status: Administrator

Registered: Oct 17, 2006
Re: Budowanie [post #2]

Witaj
1. Nie zaczynaj kolejnych tematów
2. Na odpowiedź należy poczekać
3. Po przejęciu miasta jest kilka tur buntu mieszkańców, wybuduj Sąd aby go przyspieszyć; w tym czasie ni9c nie możesz budować
4. jeśli jest to miasto marionetkowe to i tak nie masz wpływu na to co budują

Jun 18, 2017 at 11:06

Print
fifiol
Status: Novice

Registered: Jun 17, 2017
Re: Budowanie [post #3]

Okej sorry ale własnie w tym problem że sąd wybudowałem i nie ma buntu a robotnicy i tak nie chca budowac ;p

Jun 18, 2017 at 12:30

Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Budowanie [post #4]

Pokaż screena

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
DZIWNYM NIE JEST ! - entombed

Aug 23, 2017 at 19:23
Gadu-Gadu: 3407354
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.