civ.org.pl forums > Civ 5 - Multiplayer > szukam graczy do gry przez internet
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V - Multiplayer > Multiplayer
Poster
Status: Settler

Registered: Sept 03, 2017
IP: Logged
szukam graczy do gry przez internet [post #1]

j.w. szukam graczy, którzy z łatwością wygrywają na poziomie 6, a prawie zawsze zwyciężają na poziomie 7 do gry multiplayer.

Preferowane ustawienia:
- mapa dla 10 graczy z tym, że zagramy w 7-dmiu,
- legendarny start,
- wiek świata 4 miliardy lat,
- mapa pangea,
- 20 państw-miast,
- poziom morza niski,
- temp. umiarkowana z klimatem normalnym,
- szybkość zwykła,
- poziom 7 Nieśmiertelny,
- bez starożytnych ruin,
- inwazja barbarzyńców,
- możliwy zapis awansów zarówno ustrojów społecznych jak i jednostek,
- możliwe zwycięstwa:
dominacji,
kulturowe,
dyplomatyczne,
- szybki ruch i szybka walka (co by szybciej się to odbywało)

Mam obecnie całe dnie wolne więc mogę poświęcić na taką rozrywkę cały dzień i noc

pozdrawiam i czekam na chętnych, jako że uważam się za najlepszego w tą grę będziecie mogli mi to wybić z głowy myślisz, że dasz rade?

moja sala chwały

[Edited by implact on Sept 04, 2017 at 00:32]

Sept 03, 2017 at 23:57

Print
Karl22
Status: Veteran

Registered: Apr 08, 2011
Re: szukam graczy do gry przez internet [post #2]

Rozumiem, że chcesz znaleźć 9 graczy, którzy będą grać w civ5 w soboty cały dzień i noc?

Sept 05, 2017 at 11:22

Print
saboteur
Status: Regular

Registered: Jan 16, 2006
Re: szukam graczy do gry przez internet [post #3]

Sympatyczne zapytanie (jednak nie gram w multi)
Chciałem sie tylko zapytać ile godzin masz w te gre rozegraną. Patrząc na sale chwaly i bliskie siebie najlepsze wyniki wyżyłowane, pewno z milion godzin

Pamiętaj że komputer szkodzi i najlepszy jest ruch na świeżym powietrzu.

Sept 05, 2017 at 15:42

Print
6000h

Registered: Apr 06, 2017
Re: szukam graczy do gry przez internet [post #4]

widze , ze kolega nowy w swiecie civki .

Wyda ci sie to niedorzeczne lecz multi działa ok w max 6 graczy . na 8 wiekszosc sie sypie.
O 10 nawet nie wypominaj .

[Edited by 6000h on Sept 05, 2017 at 17:34]

Sept 05, 2017 at 17:33

Print
implact

Re: szukam graczy do gry przez internet [post #5]

znaczy się jak będzie 3 graczy to też nie jest źle, pozostałych 4-ech będzie kontrolował komputer, i dobrze by było żeby cały jeden dzień udało się zagospodarować na tą rozrywkę.

Co do tego ile gram no to faktycznie trochę spędzam ostatnio przy Civ 5 :P. Łączny czas spędzony na tej grze to 2,300 godzin, z tym że pragnę zauważyć, że często nie wyłączam gry a jedynie ją minimalizuje przez co ten czas jest zawyżony, myślę że o około 1/3 no chyba że licznik czasu wtedy nie liczy . Bynajmniej miałem ją od wyjścia więc trochę już lat jest . Dodam jeszcze ze przez ostatnie 672 h swojego życia na Civ poświęciłem 100 h :P na spanie w tym samym czasie poświęciłem tego czasu około 9*14=126 h więc więcej śpię niż gram . Tak szczerze to nie mam ostatnio nic lepszego do roboty . Pierwszy raz tak mam i ciekawe jak długo tak będę miał a póki tak mam chętnie z kimś kto ma nie sztuczny iloraz a biologiczny zmierzę. No i jak widać 226 h to przy 672 h jeszcze sporo innych rzeczy robię . A grając słucham równocześnie swojej ulubionej muzyki więc żyć nie umierać - no prawie . Więc ostatnio granie, spanie i słuchanie muzyki zajmuje mi ledwo 1/3 mojego czasu.

Sept 07, 2017 at 20:50

Print
implact

Re: szukam graczy do gry przez internet [post #6]

10 dni i nic? nikt nie gra? nikt nie chce się ze mną zmierzyć? boicie się mojej sali chwały? forum nikt nie odwiedza? szkoda że tak ciężko ludzie się jednoczą przy rozrywce którą wszyscy tu chcą i uprawiają... pozostaje tylko gra z komputerem, który pomimo takich bonusów jak na 7 poziomie i tak przegrywa... właśnie kończę jedną z najtrudniejszych rozgrywek jaką przyszło mi z nim zmierzyć, prowadziłem równocześnie 4 wojny z każdym sąsiadem jakim miałem (ja pomiędzy nimi) i teraz został mi tylko top 1 w punktacji (ja jestem nr 2, a to dla tego że on podbijał swoich sąsiadów i ma ich miasta, a ja tylko w zemście zdobyłem i zrównałem z ziemią parę miast wojujących ze mną nacji, nie chciałem ich definitywnie wykańczać), wracając do głównego nurtu, prowadziłem równocześnie 4 wojny, miałem przedostatnią armię i zwyciężyłem z nim!! i ja mam grać z takim słabiakiem? (na razie gram z "oszustem" ten komputer jest tak głupi wychodzi z tego, że szkoda słów, dla tego chciałbym zmierzyć się nie ze sztuczną inteligencją a z człowiekiem myślącym, który nie ma na starcie i w trakcie rozgrywki przewagi nade mną ze względu na poziom trudności, a takie same możliwości i możliwość myślenia. Jeśli ktoś by chciał sejwa z któregoś roku i sprawdzić czy też uda mu sie zwyciezyc to prosze podac maila wysle

[Edited by implact on Sept 13, 2017 at 17:29]

Sept 13, 2017 at 16:58

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.