civ.org.pl forums > Civ4 - Ogólne > Civilization IV Complet Edition 2k games pod win10
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization IV > Ogólne
Poster
Status: Novice

Registered: Sept 19, 2017
IP: Logged
Civilization IV Complet Edition 2k games pod win10 [post #1]

Cześć, tak jak w temacie posiadam płytkę z 2009 roku i od 2 dni walczę aby zainstalować choćby wersję angielską (mod PL Imperum z płytki i pacz 3.19 powoduje tylko wściekłe wirowanie w czytniku). Niestety jestem sandałem elektronicznym i nie za bardzo mogę sobie poradzić. Próbowałem kilku rzeczy przeczytanych w internecie oraz forum pod win 8 niestety bezskutecznie. Lista błędów:

- Brak skrótu na pulpicie po instalacji
- Uruchomienie jako admin z dopasowaniem zgodności do win10 powoduje tylko czekanie i gapienie się w ekran
- Wgrywanie kolejno paczów również nic nie przyniosła 3.13 3.17 3.19 (o ile mnie pamięć nie myli - trochę tego przez dwa dni było)
- łatka cenegi nic nie wnosi

Może coś pominąłem? Może zrobiłem coś źle?

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc
(nie krzyczcie używałem "szukajki"!)

[Edited by Redlock on Sept 19, 2017 at 20:42]

Sept 19, 2017 at 20:40

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.