civ.org.pl forums > Ogólne > Forum
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Varia > Ogólne
Poster
Status: Regular

Registered: Feb 15, 2011
IP: Logged
Forum [post #1]

Panowie zróbcie coś ze strona i forum. Dzisiaj przez 8 godzin nie mogłem się zalogować ani wejść na forum. Czyżby znowu się coś pierniczyło?

Dec 10, 2017 at 14:27

Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Forum [post #2]

Ostatnio coraz cześciej i częściej
COP umiera

Może jakiś zlocik?

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vision without executing is just hallucination

Mar 18, 2018 at 18:21
Gadu-Gadu: 3407354
Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Forum [post #3]

Hmmm chyba tylko ja z przyzwyczajenia (w listopadzie minie mi 15lat na COPie ) tutaj zaglądam Szkoda :P
A było tak pięknie jak jeszcze się w civ2 grało i civ3 było świeże i o civ4 nikt nawet jeszcze nie marzył

- "Na pohybel s********om!"
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
Vision without executing is just hallucination

Apr 27, 2018 at 20:40
Gadu-Gadu: 3407354
Print
Zerd
Status: Elite

Registered: Dec 17, 2005
Re: Forum [post #4]

Mi niedługo minie 50 lat, z tego z 25 przy komputerach. A wiecie, że niedawno najnowszy i najszybszy komp ważył 106 ton ? Zapomniałem jak się nazywał ale służył do symulacji wybuchów jądrowych... brrr. Sam na emeryturze mundurowej jestem. Mi się tak off top to COP kojaży ze WOP bo tam kiedyś służyłem. Tak bez zgryźliwości to zwyczajnie robimi się coraz to starsi, zakładamy okulary (co w wieku 40 lat nie wiedziałem do czego to służy) i gramy w "komputera" jak to mówi mój ojciec .
Zasadniczo ludzie zawsze narzekają, ale ostatnio nawet na forum nie krytykują civ 6 czyli przestali grać. Sam gram z nostalgii w starą odmianę civki.

Apr 28, 2018 at 22:08

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.