civ.org.pl forums > Civ5 - Ogólne > Czekanie na nową turę, wolne tury, szybkość tur itp itd
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization V > Ogólne
Poster
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
IP: Logged
Czekanie na nową turę, wolne tury, szybkość tur itp itd [post #1]

Przez wiele lat grania w Civ5 frustrowało mnie, że dochodząc do renesansu tury zaczynały u mnie trwać ponad 5min... a takie granie nie miało sensu
Więc kombinowałem jak mogłem, mody (np quick turns), edytowanie xml, obniżanie grafiki do minimum. Na prawdę tak bardzo chciałem grać na dużych mapach z dużą ilośćią przeciwników, że próbowałem wszystkiego i szukałem rozwiązań wszędzie.
Wreszcie zostało mi granie na średnich mapach z półową civek i csów.
Dziwiło mnie jak ludzie pisali, że nawet po industrialnej erze albo później tury u nich trwają co najwyżej 50sek, a u mnie 10min
Mówię sobie what da f***

Aż zmieniłem dysk twardy z HD na SSD - rozwiązało wszystkie problemy.
Piszę to dla tych którzy szukają rozwiązania (jak ja szukałem) i nic nie działa (jak mi nie działało)
Jedyne. Na prawdę - JEDYNE - rozwiązanie problemu...

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vision without executing is just hallucination

Apr 06, 2018 at 19:35
Gadu-Gadu: 3407354
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.