civ.org.pl forums > Ranking > FFA: Wolfenlane(ARA) \Karl22(KOR) \zbylon[pocozyc](HIN) \Benevollus(AME) \Matt(CHI) \pocozyc(ANG)
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization VI > Ranking
Poster
Status: Cup Winner

Registered: Jun 07, 2012
IP: Logged
FFA: Wolfenlane(ARA) \Karl22(KOR) \zbylon[pocozyc](HIN) \Benevollus(AME) \Matt(CHI) \pocozyc(ANG) [post #1]

Dzięki za grę, całkiem fajne ffa mimo perturbacji z rozłączaniem Benevollusa.

Trafiłem dość dobrą startówkę, dlatego ładnie poszło podbicie csów, a potem simowanie. Byłem dość daleko od innych graczy, więc nikt mnie nie niepokoił, ja też nie miałem chęci na wojnę.

To moje imperium po podbiciu dwóch csów na północy.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1375693146

To jedyny screen jaki posiadam, ponieważ pod koniec nas porozłączało przez jakieś błędy steama.
Na początku nie mogliśmy wystartować, ponieważ Benevollusa wywalało, jak już trochę pograliśmy to zbylon stracił cierpliwość i zrezygnował z gry. Wtedy zastąpił go pocozyc, ponieważ właśnie został podbity przez Karla. Następnie dość długo udało się grać bez wywalania, a jak już ustaliliśmy że gramy do 2:00 to koło 1:20 nas porozłączało i zakończyliśmy grę

[Edited by Wolfenlane on May 02, 2018 at 01:03]

May 02, 2018 at 00:44

Print
pocozyc
Status: Prince

Registered: Jul 25, 2003
IP: Logged
Re: FFA: Wolfenlane(ARA) \Karl22(KOR) \zbylon[pocozyc](HIN) \Benevollus(AME) \Matt(CHI) \pocozyc(ANG) [post #2]

fajnie było znowu zagrać ffa, mimo wielu problemów. Ja to się cieszyłem jak dziecko na myśl, że zagramy, byłem gotowy już o 20:00, wystartowaliśmy o około 21:40 i wylosowałem naprawdę słabą miejscówkę. Grałem Anglią i trafiłem na tereny arktyczne, przesunąłem seta i dzięki temu kolejne miasto z bonusem +3 do osiedla mogłem postawić bagatela w odległości 6 pul, to była jedyna miejscówka bardzo narażona na ataki z każdej strony.
W takiej sytuacji odechciało mi się grać. Zdecydowałem się na szybki atak na Karla, albo by się powiodło, albo ukrócę cierpienia mojej cywilizacji. Niestety atak nie miał szans powodzenia, do tego przy pierwszej turze po wywołaniu wojny zwiesiła mi się gra i dopiero po jakiejś minucie mogłem się ruszać jednostkami.

Po mojej kapitulacji wywaliło grę i przy wczytywaniu zbylon odpuścił, zająłem wtedy jego miejsce by nie grał AI.

To screen z ostatniej tury -> https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/928182606399295103/1AB01125BC0A4B6DAB1F013CD91CE218F228469A/
.

[Edited by pocozyc on May 02, 2018 at 01:10]

May 02, 2018 at 01:07
Gadu-Gadu: 2640081
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.