civ.org.pl forums > Civ3 - Modowanie > Dźwięki jednostki Huzara ?
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Modowanie
Poster
Status: Novice

Registered: May 22, 2004
IP: Logged
Dźwięki jednostki Huzara ? [post #1]

Witam Wszystkich.
Zainstalowałem ostatnio cywilizację Polaków i muszę przyznać, że to jednen z najlepszych modów jakie można dostać na sieci, przy czym dobrze wpasowuje się w klimat gry.
Podczas grania zauważyłem, że Huzar korzysta z dźwięków Knighta. Nie jest to rzecz, która bardzo mi przeszkadza, ale przecież każda "UU" ma swoje odrębne efekty dźwiękowe. Czy ktoś próbował stworzyć takie efekty dla jednostki Huzara ?
Wydaje mi się, że jest to jedyna rzecz której brakuje do tego, żeby ten mod był w 100% kompletny. Prawdę mówiąc sam już wziąłem się za to, ale chętnie skorzystałbym z Waszych pomysłów ...

May 23, 2004 at 00:08

Print
Camillo
Status: Veteran

Registered: Apr 15, 2004
Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #2]

A ja nawet nie zauważyłem, że jest tak jak mówisz.. Jak widać to chyba poprostu nie przeszkadza. Zresztą i tak należy się hołd autorom tego modzika! Aaaahh, ta powiewająca polska flaga na kopii husarza!!

May 27, 2004 at 08:43

Print
zyrekt
Status: Prince

Registered: Oct 26, 2003
Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #3]

...wydawało mi się że jednostka specjalna to Husraia a woj to husarz, a nie Huzarzy i Huzar...

May 27, 2004 at 09:43
Gadu-Gadu: 7531115
Print
Camillo

Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #4]

Poprostu niech będzie HUSARIA, bo to się poj**anie odmienia jakoś! Ktoś wie tak na sto procent jak to powinno być? HUSARIA -> HUSARZY -> HUSAR czy HUSARIA -> HUZARZY -> HUZAR czy kurde jeszcze inaczej??

May 27, 2004 at 11:37

Print
Jezyk666
Status: Elite

Registered: Nov 08, 2002
Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #5]

Huzara to takie heli

May 27, 2004 at 14:24

Print
zyrekt

Registered: Oct 26, 2003
Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #6]

hmm, huzarzy to chyba całkiem inna jednostka nie? tacy panowie w futrzanych marynarkach i z pistoletami...więc na pewno Huzarzy nie są jednostka specjalną w modzie polskim...

Huzarzy, czyli narodowy typ lekkiej jazdy węgierskiej, w epoce napoleońskiej zapożyczeni przez wszystkie wojujące armie. W wojsku Księstwa Warszawskiego były dwa pułki huzarów - 10 i 13 - powstałe w 1809 roku. Pierwszy nazywany był "złotym", a drugi "srebrnym" z racji szamerowań, wyszyć i lampasów. Czaka czarne z takimiż pióropuszami, dołmany i mantyki granatowe. Mantyki, czyli półpłaszczyki, huzarzy nosili zawsze zarzucone na lewym ramieniu (by nie krępować prawicy), bardziej ku ozdobie niż dla istotnej potrzeby. Były one często podbijane futrem i bogato zdobione. - podaję za http://napoleon.gery.pl/polska/huzarzy.php

...a po Opolu jeździ samochód agencji ochrony "Huzar" i jako logo ma pióra i chełm husarza (jakkolwiek te rzeczy sie nazywają) to się nazywa profesjonalizm, nie?

[Edited by zyrekt on May 27, 2004 at 14:29]

May 27, 2004 at 14:26
Gadu-Gadu: 7531115
Print
Camillo

Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #7]

Noooo, dzięki za to uściślenie! Przypomniałeś mi tą formację, bo zupełnie o niej zapomniałem. Czyli reasumując powinno być: HUSARIA -> HUSARZY -> HUSARZ!

May 27, 2004 at 14:29

Print
Ponti
Status: Elite

Registered: Feb 08, 2004
Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #8]

A wracając do tematu.Może muzyczka "hej sokoły" przy ataku?

May 28, 2004 at 23:31
Gadu-Gadu: 5695601
XFire marchwik
Print
pocozyc

Registered: Jul 25, 2003
Re: Dźwięki jednostki Huzara ? [post #9]

buahaha... nie nie ... to by była perfidia...

May 29, 2004 at 21:11
Gadu-Gadu: 2640081
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.