civ.org.pl forums > Civ3 - Modowanie > Dodatki do Civ3 Conquest ( grafika, jednostki itp )
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Modowanie
Poster
Status: Guest

Registered: N/A
IP: Logged
Dodatki do Civ3 Conquest ( grafika, jednostki itp ) [post #1]

Mam pytanie gdzie znajde jakieś całe pack`i dodatków do civ 3 conquest?? chodzi mi głównie o nowe budynki , inny wygląd budynków, nowe jednostki , itp ... na www.civfanatics.com znalazłem tylko jakies pojedyńcze ( ato dużo klikania itp prosze o pomoc

acha jezscze jedno jak zrobić w edytorze aby można było mieć duże miasta z dużą ilością mieszkańców ??

Pozdraiwam

Oct 05, 2004 at 17:48

Print
zyrekt
Status: Prince

Registered: Oct 26, 2003
Re: Dodatki do Civ3 Conquest ( grafika, jednostki itp ) [post #2]

...taaa, dużo klikania, myśle że jednak nie pozostaje Ci nic innego jak właśnie ściąganie pojedynczo. Na fanatykach może znaleźć też gotowe mody wprowadzające od razu mnóstwo nowych jednostek, budynków, itp, ale do wykorzystania w tym konkretnym modzie....

Popracuj troche, inni zacisnęli pięści i ściągają pojedynczo.

Oct 05, 2004 at 21:12
Gadu-Gadu: 7531115
Print
MarekS10
Status: Veteran

Registered: Aug 05, 2004
Re: Dodatki do Civ3 Conquest ( grafika, jednostki itp ) [post #3]

Quote:
azazell21 wrote:
Mam pytanie gdzie znajde jakieś całe pack`i dodatków do civ 3 conquest?? chodzi mi głównie o nowe budynki , inny wygląd budynków, nowe jednostki , itp ... na www.civfanatics.com znalazłem tylko jakies pojedyńcze ( ato dużo klikania itp prosze o pomoc

acha jezscze jedno jak zrobić w edytorze aby można było mieć duże miasta z dużą ilością mieszkańców ??

Pozdraiwam

Zrozum jedną rzecz. Każda nowa jednostka, czy budynek, czy mały/wielki cud świata wymaga umiejscowienia w drzewku technologii i ewentualnego uzależnienia od surowców. Konsekwencją tego jest stworzenie własnego scenariusza, a to już jest bardziej pracochłonną robotą.
Jeżeli chcesz urozmaiceń, to zobacz tutaj:
http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=2946

W miastach oprócz akweduktów, lub innych szpitali musisz zbudowac troche świątyn.

[Edited by MarekS10 on Oct 06, 2004 at 00:20]

Oct 06, 2004 at 00:18

Print
Vashpan
Status: Moderator

Registered: Sept 28, 2003
Re: Dodatki do Civ3 Conquest ( grafika, jednostki itp ) [post #4]

Nie pamietam czy mozna, ale w edytorze mozna chyba zmieniac ile dany obywatel je snopkow, obniz do 1 i bedziesz mial wieksze miasta - ale po co nie wiem

Oct 06, 2004 at 19:28
Gadu-Gadu: 1966917
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.