civ.org.pl forums > Civ3 - Główne > GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Główne
Poster
Status: Veteran

Registered: Jan 19, 2003
IP: Logged
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #51]

To ja sie poskarżę buuuuuu ------------------->>>> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83722131

to była aukcja robiona dla mnie gostek przystał na moje wrunki ( 3 dni go urabiałem) i podesłał mi sms, że zmienił warunki aukcji (właśnie w/w) i mogę kupować. A ja wtedy byłem poza kompem - więc po godzinie dopadłem jakiegoś kompa (w domu albo robocie) i patrzę a tam ktoś mnie podkupił w ciągu tej godziny . Możecie sobie wyobrazić jak ja się wq..... /**\/d**oo itp. No ale było minęlo - ale niesmak pozostaje.

Feb 07, 2006 at 19:32
Gadu-Gadu: 638785
Print
CivFan
Status: Moderator

Registered: Sept 10, 2003
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #52]

BaMa - tak z czystej ciekawości zapytam, na jaką kwotę się umawiałes z wystawiającym tą pozycje?

Feb 07, 2006 at 19:49
Gadu-Gadu: 3138671
Print
BaMa

Registered: Jan 19, 2003
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #53]

na rowne 40 zł + koszt przesyłki (chociaż chciałem razem z przesyłką), a zbiłem go z 80 zł - ale negocjacje trochę trwały no i sprzedawca w sumie zmiekł.

Feb 11, 2006 at 11:45
Gadu-Gadu: 638785
Print
Onizuka
Status: Novice

Registered: Dec 17, 2006
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #54]

elo all możesz sobie kupić civ'a 3 z seri "Kolekcja klasyki" ja właśnie nie dawno kupiłem se civa 3 z tej seri i są jeszcze do tego dodatki i jest po POLSKU!!

Dec 17, 2006 at 08:02

Print
Tadeusz

Registered: Aug 05, 2005
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #55]

Onizuka myślę że już troszkę ochłonąłeś , bo ja tak
Ostrzegam wszystich nie kupujcie "Kolekcji klasyki" w wykonaniu firmy cenega bo to jest niewypał.Mnóstwo błędów i nie ma kto poprawiać

Feb 03, 2007 at 01:39
Gadu-Gadu: 6606276
Print
azja
Status: Settler

Registered: Nov 19, 2002
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #56]

Ja tam kupiłem, nie tyle żeby na tym grać co z sentymentu, i większych błędów się nie dopatrzyłem, aaa no tak PTW nie działa bo nie ma skrótu, ale nie jest to jakoś zbytnio uciążliwe.

May 07, 2007 at 01:36
Gadu-Gadu: 17989
Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #57]

Potrzebuję Sid Meier's Civilization III - Complete Edition (wersja angielska) czy można to jeszcze gdzieś kupić?. Musi być nówka funkiel, no i oczywiście orginał
Bo wszędzie tylko kolekcje klasyki w wydaniu cenegi widzę

Sept 19, 2007 at 08:56
Print
sirsik

Registered: Nov 24, 2004
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #58]

moze na ebayu zobacz

Sept 19, 2007 at 20:38
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #59]

tylko to znalazłem ale się boję że to drogo wyjdzie(civ4 za 49 widziałem w M1 a z dodatkiem warlords 90 bodajże) a poza tym jak to wogóle zamówić?
http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00029QR7O/ref=nosim/civilizationfana
Na ebayu też tylko cenega
Sprawdzę jeszcze w innych marketach

Sept 20, 2007 at 20:34
Print
Sail
Status: Novice

Registered: Oct 07, 2007
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #60]

Jakiś czas temu kupiłem sobie Civ III Kolekcja Klasyki w Merlinie.
Najpierw zagrałem sobie Civ III. Trochę się powkurzałem bo są błędy ale ogólnie OK. Przed chwilą chciałem pograć w PTW, ale się nie odpaliło
Więc chcę spróbować Conquest-a ale w ogóle go nie znalazłem na płytce.
Ogólnie dziwaczne odpalanie, liczne błędy.
Napiszę maila do ich serwisu, ale ogólnie nie polecam Civ III Złota Edycja Kolekcji Klasyki Cengi
Tak mnie wkurzyli, że specjalnie zarejestrowałem się na tym forum, aby potencjalnych kupujących przestrzec. Może mi przejdzie

Jak ktoś ma namiary na wersję jakąś inną oficjalną wersję complete Civ III (najlepiej po angielsku), to chętnie poczytam. Byle nie z Allegro.

Oct 07, 2007 at 08:50

Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #61]

Dzwoniłem po hurtowniach ale nie są zainteresowani tematem,trzeba szukać na własną rękę.Poza tym w którejś hurtowni mi powiedzieli że nie będą sprowadzać gier w obcych językach żeby producentów zmuszać do tłumaczenia gier na język polski (chyba większość hiciorów już jest po polsku).Na nasze nieszczęście za tłumaczenie civ3 complete wzięła się cenega i teraz nie ma ani polskiej ani angielskiej wersji.Wątpię żeby jeszcze ktoś to wystawił na allegro, chyba że używane.Poprosiłem znajomego który ma rodzinkę w anglii i usa może załatwi chociaż tak naprawdę to mam nikłą nadzieję.
Sail tego szukaj
http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00029QR7O/ref=nosim/civilizationfana

Z drugiej strony jeśli ktoś się dopiero teraz zainteresował tą grą i zdążył się już na cenedze przejechać to jest na najlepszej drodze do piractwa z powodu braku alterntywy.Nie żebym usprawiedliwiał taką opcję ale mi się wydaje że to naturalna kolej rzeczy.
Byłem na giełdzie specjalnie tej gry szukać na pytanie czy mają jakieś orginalne gry usłyszałem: a czy pan przypadkiem z księżyca nie spadł?
Nic dodać nic ująć.

Oct 07, 2007 at 11:48
Print
zyrekt
Status: Prince

Registered: Oct 26, 2003
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #62]

...mam podobnie z DIABLO I i dodatkiem HELLFIRE ver. PL- nigdzie nie moge znaleźć... Nic tylko załatwić versje z Krakowa

Oct 07, 2007 at 17:36
Gadu-Gadu: 7531115
Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #63]

Z tego co się ostatnio dowiedziałem to amazon nie wysyła ani civki ani wielu innych gier do Polski, jakieś ograniczenia wprowadzono ale nie znam szczegółów

Nov 25, 2007 at 22:57
Print
Emigrant
Status: Regular

Registered: Dec 20, 2007
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #64]

Diablo I jest w pakiecie Blizzarda razem ze Starcraftem i bezużytecznym WarCraftem II (sorry, gra ma pewnie wielu fanów ale ja w niej nic nie widzę). Hellfire natomiast jest bezużyteczny. Dodatek robiła zupełnie inna firma (Sierra) i odwaliła totalną chałę. Jako wielki fan Diablo I myślałem że muszę zagrać we wszystko co ma z tym coś wspólnego, ale Hellfire to porażka, zrezygnowałem prawie w momencie w którym je odpaliłem. Nic nowego tylko przeróbki które ktoś mógłby zrobić w notepadzie zmieniając tylko statystyki i nazwy potworów, nowa klasa też jest nowa tylko z nazwy i nowego sprite'a.
Siedzę w tej chwili w UK i chyba sam będę sobie civkę załatwiał, bo 10 funtów to nic a w pirata tak młócić to wstyd, jakby ktoś był zainteresowany mógłbym się ugadać jakoś i mu wysłać do kraju.
Jeszcze inaczej mógłbym się umówić na zamianę jakby ktoś mi kupił i tu wysłał Warhammera 40k z oboma dodatkami z CD projektu (są w eXtra Klasyka). Tutaj są drogie a niestety nieprędko do kraju zajrzę.

Nadal uwaÂżam Âże burak z siekierÂą w avatarze Conscripta jest paskudny...

Dec 23, 2007 at 15:38

Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #65]

Emigrant jestem zainteresowany Civilization III Complete Edition w rozsądnej cenie oczywiście jakbyś się czegoś dowiedział to daj cynk bardzo proszę.
Ja już zaangażowałem armię znajomych w anglii,ameryce i w niemczech i nic pomału już zaczynam tracić nadzieję.Gdyby nie było complete edition to nawet bym łyknął civ3 + conquest wszystko tylko zależy od tego za ile by to było.pozdrawiam

[Edited by Tadeusz on Jan 02, 2008 at 22:04]

Jan 02, 2008 at 22:03
Print
Emigrant

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #66]

C3C nówka w wydaniu PC Gamera (brzydkie pudełko jak dla mnie) lata od 4.95 funta + koszty przesyłki (dodaj jednego czy dwa funty za ubezpieczenie przesyłki chyba że nie chcesz ale to już na swoje własne ryzyko). Żeby nie było żadnych niedomówień oto przykładowy okaz: http://cgi.ebay.co.uk/Civilization-III-3-Complete-Collection-PC-NEW_W0QQitemZ290194369394QQihZ019QQcategoryZ11053QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=civilization+III+complete
Opcja wymiany za W40k nadal jak najbardziej aktualna, jak ktoś może się pokręcić w okolicach Wrocławia i poczekać do marca to możemy nawet się umówić na przekaz z ręki do ręki. Z tego co widzę do wałhammera musiałbym jeszcze dopłacić, ale to nie byłby duży problem bo mam jeszcze funkcjonujące konto polskie.

[Edited by Emigrant on Jan 04, 2008 at 14:45]

Jan 04, 2008 at 14:06

Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #67]

Pudełkiem się nie gra , jaki jest koszt przesyłki? Nie wiem czy jest jakaś różnica między jedną wersją a drugą? No i jak technicznie rozegrać przekazanie należności?.Do wrocławia to mam kawał drogi (kraków).
Nie wiem gdzie tą gierkę widzisz Warhammer 40k w eXtra Klasyka?.

Jan 04, 2008 at 15:33
Print
Emigrant

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #68]

Koszt przesyłki do Polski (ten akurat sprzedawca może wysłać bezpośrednio) to 2.45 funta + ubezpieczenie 1 funt. Z opisu wynika że to normalna oryginalna wersja, tyle tylko że nie wiedziałem że PC Gamer wydaje gry, i takiego wydania nie widziałem wcześniej. Jak chcesz być 100% pewien mogę się popytać sprzedawców. WH40k widzę choćby tu (najnowszy dodatek): http://www.gram.pl/sk7_8A7hHe3_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_Dark_Crusade.html inne również (Dawn of War, Winter Assault - starsze [mi zależy na komplecie]), a skoro są na gramie powinny się pojawić niedługo (jeśli już ich nie ma) w Media Marketach, Saturnach i Empikach. Spieszy mi się do WH40K ze względu na to że podstawki może zabraknąć do czasu mojego powrotu (już na gramie nie jest dostępna).

Jan 04, 2008 at 16:34

Print
zyrekt

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #69]

najpóxniejw niedzielę dam Ci znac czy kupiłem Ci w40k w KKK. Prosze - ewentualnie do tego czasu wstrzymaj się z kupowaniem tej gierki. Ja w40k nie potrzebuję, więc nie chciałbym z nią zostać

Jan 04, 2008 at 18:21
Print
Emigrant

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #70]

Jasne, ja jej nie kupię bo jakby nawet gram.pl dostarczał do UK to nie mają tam podstawki na składzie, a jak już mówiłem chcę je wszystkie. Jak coś to nie ma obaw, mogę je normalnie Wam załatwić, ale z oczywistych powodów wolałbym w takiej wymianie bo w końcu tak mam coś dla siebie.

Jan 04, 2008 at 18:57

Print
zyrekt

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #71]

niestety - w Opolu nie znalazłem... a jeszcze niedawno były

Jan 06, 2008 at 12:20
Print
Emigrant

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #72]

Cóż, trudno się mówi. Są pogłoski jakoby miało być w Platynowej Kolekcji (dziwna aukcja na allegro), więc być może w marcu sobie kupię po jeszcze niższej cenie niż chciałem.

C3C i tak mogę Wam sprowadzić, cenę znacie. Szukałbym takiej oferty aby wysłać bezpośrednio do Polski z ubezpieczeniem, wyjdzie taniej i łatwiej niż żebym ja wysyłał. Kwestia płatności jest lekkim problemem. Wolałbym otrzymać forsę na konto brytyjskie, z którego będę płacił, a wtedy musicie mieć na uwadze kurs wymiany w banku/koszt przelewu. Jest jeszcze PayPal - najłatwiejsza i w miarę bezbolesna opcja, którą polecam jeśli ktoś ma (jak ktoś nie ma to niech sobie założy) konto w tymże.

To co ja polecam to założenie sobie konta w PayPal i podłączenie do niego karty płatniczej, założenie konta na ebay (działa globalnie, tak samo na .pl jak i .co.uk) i samodzielne zamówienie przez któryś z powyższych linków z przesyłką do Polski. Oferta pośrednictwa jest nadal aktualna, ale szczerze mówiąc najłatwiejsza i najmniej p****ołowata jest opcja nr 3 (założenie wspomnianych kont to mały pikuś - góra 10 minut).

Jan 07, 2008 at 17:41

Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #73]

Mam pytanko czy ktoś ma którąś z tych wersji Complete Edition Civilization III ?
Słuchy mnie doszły, że się gierka wywala po wygraniu w podbojach, bo wyniku nie może zapisać, czy ktoś to potwierdzi?
Szkoda by było wyłożyć kasę na coś wadliwego a jeszcze tak całkiem nie doszedłem do siebie po kolekcji klasyki w wydaniu cenegi
Emigrant dopykaj jeszcze pare postów i problem z avkiem zniknie

Jan 11, 2008 at 08:02
Print
Emigrant

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #74]

Ano popykam tyle że przy okazji i tak przydałoby się go zmienić, bo jest straszliwie paskudny. Jak już mówiłem, Novice mi bardziej podpasował niż półnagi burak z siekierką.

Nie słyszałem o czymś takim, i wydaje mi się to mało możliwe, pamiętajmy że na zachód od pol landu mamy zupełnie inne podejście do reklamacji i zwrotów. Tak czy owak napiszę do sprzedawcy z zapytaniem o ten szczegół i zamieszczę odpowiedź tu na forum - może jutro.

Jan 11, 2008 at 22:01

Print
zyrekt

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #75]

Emigrant - znalazłem Winter Assault i Dark Crusade, ale każda po 19,90zł. Kupwać?

Jan 15, 2008 at 21:13
Print
Emigrant

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #76]

Dzięki zyrekt ale nie, mnie zależy na wszystkich trzech. Mają wydawać je w Platynowej Kolekcji - pudełka nie te, instrukcje też, ale chyba się skuszę bo nie mam innego wyjścia. Sprowadzę sobie teraz już sam z allegro, wysyłka takiego strasznego majątku (w przeliczeniu na funty) nie kosztuje.

Podtrzymuję dalej ofertę pośredniczenia w kupnie. Jak ktoś się chce ugadać bardziej "na żywca" to zapraszam na skype: lord_of_formenos lub MSN: Feanor_PL@hotmail.com gdyż gadulca nienawidzę od pierwszego wejrzenia.

Jan 19, 2008 at 09:39

Print
Tadeusz

Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #77]

Zamienię dodatek Civilization III Conquests (j.angielski,pudełko,drukowana instrukcja,stan b.dobry) na Civilization III Play the World lub poprostu kupię Civilization III Play the World

Feb 27, 2008 at 11:53
Print
PiotrG

Registered: Dec 28, 2010
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #78]

Jeśli by kogoś interesowało to na allegro jest civ3 complet edition. To chyba jedyny sposób aby pograć w wersję bez błędów występujacych w wydaniu z kolekcji klasyki. Kupiłem i czekam na dostarczenie :-)

Dec 29, 2010 at 08:11

Print
CivFan

Registered: Sept 10, 2003
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #79]

Ehh na Allegro już jedynie dostępne są wersje "Złota edycja". Jakby ktoś widział gdzieś w oryginalnej "oprawie" to proszę o info.

Jan 30, 2011 at 09:59
Gadu-Gadu: 3138671
Print
Marioramst
Status: King

Registered: Jan 25, 2002
Re: GDZIE KUPIć C3 C3PTW C3C [post #80]

Quote:
CivFan wrote:
Ehh na Allegro już jedynie dostępne są wersje "Złota edycja". Jakby ktoś widział gdzieś w oryginalnej "oprawie" to proszę o info.

No to lipa

Marioramst
Jul 18, 2011 at 23:11
Gadu-Gadu: 3800388
Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 [2]

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.