civ.org.pl forums > Civ3 - Modowanie > Polecane mody
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Modowanie
Poster
Status: Settler

Registered: Apr 23, 2005
IP: Logged
Polecane mody [post #1]

Witam

Jako, ze jestm nowy na forum to pewnie istnieje duuuze prawdopodobienstwo, ze powtorze juz istniejacy topic - jesli tak to przepraszam. Wlasnie dzis w me rece dostal sie "oryginalny" c3c i postanowilem wrocic do tej gierki (a pamietam jeszcze jedynke na amidze ) I tu mam do Was dwa pytanka - pierwsze to jaki mod polecacie? Wlasnie sciagam Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) i z tego co czytam jest super tymbardziej, ze kompa szybkiego nie mam (AMD2500+ i 265 DDR), a czytalem, ze mod ten dziala bardzo szybko. A moje drugie pytanko (te wazniejsze ) brzmi (przepraszam ze jego tresc ale jestem zdesperowany) : czy moge sie zglosic do kogos z Was na PM lub Gg i poprosic o cracka no cd do c3c 1.22? Wiem, ze moje pytanie nie jest zgodne z regulaminem, no ale jesli nie bede mial tego cracka to nici z mojej gry A i tak to lepiej grac na 1.22 niz na 1.00...

Bardzo prosze Was o pomoc

Apr 23, 2005 at 18:56

Print
sanchez
Status: Conscript

Registered: Mar 25, 2005
Re: Polecane mody [post #2]

Chetnie Ci pomoge, jednak dopiero ok Czwartku, bo pisze egzaminy gimnazjalne i praktycznie w ogole nie siedze na kompurze. Zglosze sie na PM albo na gg jak napiszesz nr

Apr 23, 2005 at 19:34
Gadu-Gadu: 1619577
Print
polpol

Registered: Feb 14, 2005
Re: Polecane mody [post #3]

Jesli masz staly dostep do internetu to jaki masz problem? Wpisujesz w google odpowiednie haslo i szukasz, zapeniam cie ze mozna cos takiego znalesc. Ewentualnie moglbym cos takiego podrzucic - chyba cos takiego jeszcze mam - ale najpierw musialbys napisac na jaki adres. To tyle na ten temat.

Apr 23, 2005 at 20:12

Print
LOBO
Status: Prince

Registered: Nov 13, 2003
Re: Polecane mody [post #4]

zgłoś się do mnie i po problemie
polpol tego cracka nigdzie nie mogłem znaleźć przez google;]

- "Na pohybel s********om!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
If enemy shows you mercy in battle. Do not return it!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vision without executing is just hallucination

Apr 24, 2005 at 15:16
Gadu-Gadu: 3407354
Print
polpol

Re: Polecane mody [post #5]

Do LOBO1984 ja znalazlem. Szukajcie a znajdziecie hehehe

Apr 24, 2005 at 17:29

Print
PANTEGO
Status: Prince

Registered: Jun 11, 2004
Re: Polecane mody [post #6]

co daje ten mod ?

DZIEJE STAREGO ÂŚWIATA SPÂŁYWAJÂĄ NA KARTY HISTORII...
Dyplo PBEM civ IV

.:: HEGEMONIA - CieĂą Europy ::. zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::.
.:: ZIEMIA ::. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::..
.:: PaĂąstwo Polskie ::. Historia plemion polskich napisana na nowo! Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..
.:: Beyond The World ::. Nowy Dyplo Pbem pod BTS. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..

.::Niewiesz co to Dyplo PBEM? Masz pytania? Tutaj znajdziesz regulamin gier Dyplo pod Civ4 i FAQ::.

NIE POZWÓL LENIWYM GRACZOM ZNISZCZYÆ TWOJEGO PBEMA!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apr 24, 2005 at 19:53
Gadu-Gadu: 7658413
Print
KyLu

Re: Polecane mody [post #7]

Juz mam dzieki za pomoc i za oferowanie pomocy

Apr 25, 2005 at 15:25

Print
lokulus

Registered: Jun 02, 2004
Re: Polecane mody [post #8]

>I tu mam do Was dwa pytanka - pierwsze to jaki mod polecacie? >Wlasnie sciagam Rhye's of Civilization Expanded (ROCX)

Moze byc tylko ten jeden

" Co wiecej, demokracja miala charakter imperialistyczny nie przez przypadek, ale ze swej istoty. Celem jej bylo przede wszystkim zapewnienie dostatniego zycia obywatelom, nawet najbardziej uposledzonym. Rozpowszechnienie sie dobrobytu bylo mozliwe jedynie dzieki polityce wielkich robot publicznych, subwencjowanych przez naplyw danin, dzieki poszukiwaniu nowych rynkow zaopatrzenia, wiazacych sie scisle z rozszerzaniem granic imperium."

Apr 25, 2005 at 16:01

Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: Polecane mody [post #9]

Ja polecam Rhye's of Civilization Expanded jak najbardziej.

Apr 25, 2005 at 16:07
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
polpol

Re: Polecane mody [post #10]

Do lokulus Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) fajna sprawa, tyle ze trzeba zmienic do niego zupelnie strategie gry.

A to drugie pytanie to jakie?
"Moze byc tylko ten jeden" - to juz twoja sprawa. Zanim jednak poznasz Rhye's of Civilization Expanded to troche czasu minie.

Apr 25, 2005 at 17:00

Print
lokulus

Re: Polecane mody [post #11]

>Do lokulus Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) fajna sprawa, tyle >ze trzeba zmienic do niego zupelnie strategie gry.

No to chyba oczywiste, po to zreszta zrobiono ten mod.

>A to drugie pytanie to jakie?

A to bylo pytanie Kyla o cracka, tylko sie mi tak wycytowalo....

>"Moze byc tylko ten jeden" - to juz twoja sprawa. Zanim jednak >poznasz Rhye's of Civilization Expanded to troche czasu minie.

To zdanie nalezy oczywiscie traktowac z przymruzeniem oka....a co do poznania, to wydaje mi sie, ze juz poznalem wystarczajaco

" Co wiecej, demokracja miala charakter imperialistyczny nie przez przypadek, ale ze swej istoty. Celem jej bylo przede wszystkim zapewnienie dostatniego zycia obywatelom, nawet najbardziej uposledzonym. Rozpowszechnienie sie dobrobytu bylo mozliwe jedynie dzieki polityce wielkich robot publicznych, subwencjowanych przez naplyw danin, dzieki poszukiwaniu nowych rynkow zaopatrzenia, wiazacych sie scisle z rozszerzaniem granic imperium."

Apr 26, 2005 at 09:32

Print
Vashpan

Registered: Sept 28, 2003
Re: Polecane mody [post #12]

Rhy.s of Civilziation... To najlepszy modpack do civ3... Moim zdaniem, daje on nawet wiecej niz same Conquesty... Mozemy grac na prawdziwej mapie ziemii, lub na mapie randow. ogolna flozofia tego moda polega na tym, ze wszystko jest bardziej urealnione ( np. okrety maja po 15 punktow ruchu ),, bardziej dopracowane i ulepszone ( to co sie oczywiscie dalo zrobic bez mieszania w kodzie gry ). A to wszystko na podstawie wieloletnich doswiadczen z civka....

http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3269 - tu jest wiecej

Apr 26, 2005 at 15:56
Gadu-Gadu: 1966917
Print
polpol

Re: Polecane mody [post #13]

Do lokulus: Dopiero co pisales ze sciagasz moda na kompa, a dzien pozniej piszesz ze juz go poznales wystarczajaco Jesli tak to moje gratulacje jestes szybki)) chociaz mam pytanie wystarczajaco na tyle aby zagrac cos wiecej niz na emperor? Jesli tak to chyle czolo.

Apr 26, 2005 at 17:09

Print
lokulus

Re: Polecane mody [post #14]

> Do lokulus: Dopiero co pisales ze sciagasz moda na kompa, a dzien >pozniej piszesz ze juz go poznales wystarczajaco Jesli tak to moje >gratulacje jestes szybki)) chociaz mam pytanie wystarczajaco na tyle >aby zagrac cos wiecej niz na emperor? Jesli tak to chyle czolo.

Hmmmm, wiesz.... ja. ten tego.... no wiec....to nie ja pisalem, ze dopiero co sciagam, a niejaki KyLu schizofreni poki co nie mam jeszcze
A co do gry samej, to ja tu jestem z tej nielicznej frakcji "realistow" tak zwanych i gram nie wyzej niz monarch.

Apr 26, 2005 at 18:58

Print
polpol

Re: Polecane mody [post #15]

O.K male nieporozumienie bije sie w piersi i kajam - moja wina))

Apr 26, 2005 at 22:54

Print
KyLu

Re: Polecane mody [post #16]

Czy jest moze mod, ktory przedluza rozgrywke? Tzn. zamiast wymyslania kolejnych future techow sa w nim konkretne technologie i jednostki przyszlosci? Jezeli ktos cos wie o takim modzie to prosilbym o namiary

Pozdrawiam

May 01, 2005 at 14:18

Print
Vashpan

Registered: Sept 28, 2003
Re: Polecane mody [post #17]

Praktycznie jest to niemozliwe... ( tzn. jest ograniczenie liczby epok, ale moznaby stworzyc mod z smamymi technologiami przyszlosci, tj. zamiast ancienta zaczac np. od jakiejs przyszlej ery, information age, czy nano age.... Ale ja sie tym nie interesuje i nazwy konkretnej ci nie podam.... Inna sprawa, jezeli chcemy sobie sami przedluzyc gre, wystarczy odmowic jej zakonczenia, po zwyciestwie...

May 01, 2005 at 20:45
Gadu-Gadu: 1966917
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.