civ.org.pl forums > Civ3 - Modowanie > Najlepszy ustroj w Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) ?
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Modowanie
Poster
Status: Settler

Registered: Apr 23, 2005
IP: Logged
Najlepszy ustroj w Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) ? [post #1]

Mod jest swietny, ale nie potrafie sobie wybrac najlepszego ustroju i caly czas jade na Oligarchic Republic(ekstra commerce). Demokracja jest tu wogole do d..., bo kazda jednostka kosztyje 3$ i zero supportu, a na ekstra commerce i mniejszej korupcji to i tak z kasa jestem do tylu w porownaniu z wyzej wymienionym Oligar. Rep. Jedynym plusem jest zwiekszona produkcja, ale za to kasy mam mniej no i niepowojuje Jakie macie doswiadczenia z Faszyzmem? Mam wlasnie zamiar go wprowadzic - ma on jakies minusy poza spadkiem ludnosci w miastach? Jesli mozecie to napiszcie jaki Waszym zdaniem jest najlepszy ustroj na tym modzie.

Pozdrawiam

Apr 29, 2005 at 11:19

Print
Vashpan
Status: Moderator

Registered: Sept 28, 2003
Re: Najlepszy ustroj w Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) ? [post #2]

Ja nie mam narazie pojecia Jestem w early medieval, wiec jeszcze duuuzo wody uplynie zanim dotre do demokracji, bo po prostu grajac i piszac dokladna w miare kronike, trwa to baardzo dlugo. Ale narazie tez jestem na oligarchic i jest dobrze. Z tego co czytalem o ustrojach w ich civilopedii, to trzeba wybrac odpowiedni ustroj do sytuacji.... Tak jak to powinnno byc

Apr 29, 2005 at 14:26
Gadu-Gadu: 1966917
Print
PANTEGO
Status: Prince

Registered: Jun 11, 2004
Re: Najlepszy ustroj w Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) ? [post #3]

moglbym poprosic o jakiś namiar na ten mod? z góry dzieki

DZIEJE STAREGO ÂŚWIATA SPÂŁYWAJÂĄ NA KARTY HISTORII...
Dyplo PBEM civ IV

.:: HEGEMONIA - CieĂą Europy ::. zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::.
.:: ZIEMIA ::. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::..
.:: PaĂąstwo Polskie ::. Historia plemion polskich napisana na nowo! Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..
.:: Beyond The World ::. Nowy Dyplo Pbem pod BTS. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..

.::Niewiesz co to Dyplo PBEM? Masz pytania? Tutaj znajdziesz regulamin gier Dyplo pod Civ4 i FAQ::.

NIE POZWÓL LENIWYM GRACZOM ZNISZCZYÆ TWOJEGO PBEMA!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

May 09, 2005 at 15:02
Gadu-Gadu: 7658413
Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: Najlepszy ustroj w Rhye's of Civilization Expanded (ROCX) ? [post #4]

http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=3269 prosze PANTEGO

May 09, 2005 at 15:24
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.