civ.org.pl forums > Civ3 - Modowanie > Prosze o pomocy przy instalacji MODA
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Modowanie
Poster
Status: Novice

Registered: Aug 25, 2005
IP: Logged
Prosze o pomocy przy instalacji MODA [post #1]

Napewno ktoś już o tym pisał, lecz nigdzie nie udało mi się znaleść nic na ten temat i bardzo dziękuje za wyrozumiałość.Moje pytanie dla wielu z Was wyda się banalne: 1 po ściągnięciu moda nie wiem co dalej z nim czynić gram w C3C 2 kiedy dodane jednostki są dostępne czy sa wynikiem kolejnych odkryć naukowych.

Aug 25, 2005 at 12:21

Print
polpol
Status: Conscript

Registered: Feb 14, 2005
Re: Prosze o pomocy przy instalacji MODA [post #2]

W jakiego moda (tytuł) Powinien rozpakować sie domyslnie do folderu z civką, a jesli nie to powinienes mu wskazac sciezke dostepu. Kolejne jednostki sa dostepne jesli wynajdziesz odpowiednia technologie i jednoczesnie bedziesz posiadał surowce potrzebne do ich zbudowania.....

Aug 25, 2005 at 14:38

Print
Vashpan
Status: Moderator

Registered: Sept 28, 2003
Re: Prosze o pomocy przy instalacji MODA [post #3]

Mody, jezeli nie moga nadpisac sciezek do civki ( albo nie maja ich w ogole ), umieszcza sie przwaznie tam gdzie scenariusze ( <katalogciv3>/conquests/scenarios )

Aug 25, 2005 at 17:10
Gadu-Gadu: 1966917
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.