civ.org.pl forums > Civ3 - Modowanie > dodawanie nowych jednostek, prosze o pomoc
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Modowanie
Poster
Status: Novice

Registered: Dec 03, 2005
IP: Logged
dodawanie nowych jednostek, prosze o pomoc [post #1]

tak wiec jest to ostatni moj problem do calkowitego spelnienia, zassalem sobie duzo nowych jednostek, szczegolnie te futurystyczne, napiszcie mi prosze jak zrobic aby umiescic je w grze, poradnik jest pa angielsku co mnei boli? czy po dodaniu jednostki bedzie normalny opis i ikona w encyklopedni gry? prosze o szybka odpwiedz

Dec 03, 2005 at 20:57

Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: dodawanie nowych jednostek, prosze o pomoc [post #2]

ja próbowałe przetlumaczyc ten poradnik http://www.civ.org.pl/articles.php?action=ViewArticle&lang=Pol&type=Civ3&ArticleID=160 ale dalem sobie spokój O ile wiem jednostki ktore sie dodaje powinny miec wpis do civilopedii

Dec 03, 2005 at 21:10
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
PANTEGO
Status: Prince

Registered: Jun 11, 2004
Re: dodawanie nowych jednostek, prosze o pomoc [post #3]

Wystarczy odpalic edytor i tam sie dodaje jednostki, otwierając tymże edytorem plik gdzie są ustawienia gry (nie pamietam jak sie nazywa)

Jesli masz katalog z wsZYstki potrzebnymi plikami jednostki w katalogu /units/ (dzwieki, itp) to stwarzasz jednostkę ustawiając jej właśnie ten katalog.

Troche nie jasno opisałem ale dawno w civ3 nie grałem

DZIEJE STAREGO ÂŚWIATA SPÂŁYWAJÂĄ NA KARTY HISTORII...
Dyplo PBEM civ IV

.:: HEGEMONIA - CieĂą Europy ::. zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::.
.:: ZIEMIA ::. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::..
.:: PaĂąstwo Polskie ::. Historia plemion polskich napisana na nowo! Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..
.:: Beyond The World ::. Nowy Dyplo Pbem pod BTS. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..

.::Niewiesz co to Dyplo PBEM? Masz pytania? Tutaj znajdziesz regulamin gier Dyplo pod Civ4 i FAQ::.

NIE POZWÓL LENIWYM GRACZOM ZNISZCZYÆ TWOJEGO PBEMA!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dec 20, 2005 at 12:14
Gadu-Gadu: 7658413
Print
Francis of Aaagh
Status: Veteran

Registered: Dec 12, 2009
Re: dodawanie nowych jednostek, prosze o pomoc [post #4]

Nie zapomnij o prawidłowym wpisie w PediaIcons.txt i Civiliopedia.txt. Bez tego nie dość, że ci nie pójdzie jednostka, ale i cały scenariusz będzie się nie odpalać

Dec 12, 2009 at 12:13

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.