civ.org.pl forums > Civ4 - Ogólne > SPOLSZCZENIE do Civilization IV
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization IV > Ogólne
Poster
Status: Moderator

Registered: Jun 27, 2004
IP: Logged
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #101]

evantis oki niema sprawy ... jesli dalbys rade to notuj co poprawiales oka? ale jesli to ci sprawia kłopot to olej to

Jan 24, 2006 at 20:20

Print
evantis
Status: Regular

Registered: Jan 24, 2006
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #102]

Wysłałem Ci na maila 2 poprawiane przeze mnie pliki i instalkę winmerge (nie ma troyanów ) - porównaj nim sobie swój xml z moim, będziesz znał różnicę. Zapisywanie tego na forum to ok. 40% strata czasu.

Jan 24, 2006 at 21:03
Gadu-Gadu: 2104776
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #103]

evantis hm coś nie doszło ewentualnie wyslij jeszcze raz oraz tez na azazell@poczta.fm :>

Jan 24, 2006 at 21:10

Print
trex23

Registered: Apr 25, 2004
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #104]

przystopujcie wszelkie korekty
zróbcie liste osób kto podejmuje się dokonywania poprawek, jeśli jeszcze takiej nie macie, i przy kazdej osobie piszcie kto co poprawia i bedzie luz

Jan 25, 2006 at 06:15

Print
jobabr
Status: Redaktor

Registered: Dec 07, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #105]

hmm tego wlasnie sie chyab najbardziej obawaialsimy....
mozna robic korekte; ale jezeli sie poprawia rzeczy, wg wlasnego gustu, to pozniej bedzie balagan....
np

Quote:
evantis wrote:

* Provides Power ([ICON_POWER]) for All Cities on this Continent != Dodaje mocy wszystkich miastom na kontynencie (Dostarcza energię...)
* Starts a Golden Age != Startuje Złoty Wiek (Rozpoczyna...)

ja bym tak akurat nigdy nie przetlumaczyl..... i tutaj nie widze potrzby korekty;
z tego powodu reakcja Azazella taka jak była; nam jest bardzo miło, że chcecie nam pomóc; nikt z naz jednak raczej nie zgodzi sie teraz, kiedy w pamieci swieze sa wciaz wspomnienia wielu dyskusji ("a jak to przetlumacyzc" i kompromisow na to, zeby dokonywano zmian wg wlasnego gustu....
dlatego prosze nie ingerowac w tlumaczenie w podobny sposob..
a co wazniejsze; wiekszosc z Was wydaje mi sie wybrala sobie jeden plik i go poddaje korekcie; uwierzci, ze czesto to sie moze odbic czkawaka pozniej; to ze w tym miejscu zmieni sie na "Startuje Złoty Wiek" to przeciez oznacza koniecznosc zmian w wielu plikach - wpisy w cywilopedii (tutaj to bedzie sporo), opis jednostek, rozkazy jednostek.......

a zeby bylo jasne- takie uwagi nie tycza sie OCZYWISTYCH bledow rzeczowych...

akurat do newMDKillera z tego co pisze na forum to nie mam zastrzezen, gdyz on tlumaczy plik, powiedzmy "techniczny", a poza tym dogadal sie z Kodzim;
Jan 25, 2006 at 07:31
Gadu-Gadu: 5763902
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #106]

tak jobabr ma całkowitą racje.. np ktos tłumaczy MISC 1 i np: am zmieni wyraz typu złoty wiek na złotą ere ( to tylko przyklad ) a w innych plikach bedzie złoty wiek to koniec nikt sie nie zczai że to jest to samo

Jan 25, 2006 at 08:01

Print
trex23

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #107]

no i właśnie na tym polega cały problem, że nie ustaliliście kluczowych nazw występujących w wielu plikach np Golde Age, nazwy akcji jednostek itp i każdy tłumaczył jak chciał, ja tłumacząc swój plik miałem wiele takich sytuacji i się pytałem ciebie Azazell wiele razy jak i co tłumaczyliście

Quote:
evantis wrote:
* Free Unit != Wolna Jednostka (Darmowa jednostka)
* Provides Power ([ICON_POWER]) for All Cities on this Continent != Dodaje mocy wszystkich miastom na kontynencie (Dostarcza energię...)
* Starts a Golden Age != Startuje Złoty Wiek (Rozpoczyna...)

tutaj oczywiście jak najbardziej wymagana jest korekta na podane w nawiasach, tłumaczenie dosłowne tutaj aż razi w oczy, jeśli to ma być tłumaczenie na wysokim poziomie to trzeba to jak najbardziej zmienić

[Edited by trex23 on Jan 25, 2006 at 08:42]
Jan 25, 2006 at 08:16

Print
jobabr

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #108]

hihihi tlumaczneie w nawiasahc to tlumaczenie ktore jest teraz a przed nawiasami to "korekta"

Jan 25, 2006 at 08:55
Print
trex23

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #109]

no to no comment

Jan 25, 2006 at 08:56

Print
kodzi
Status: Elite

Registered: Dec 06, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #110]

DOBRA!!! DOŚĆ

Drodzy koledzy to już przesada, ten wątek powstał aby wyrażać swoje opinie, i ewentualnie zgłaszać błędy (POWAŻNE BŁĘDY), bo nie mo co udawać i takie napewno się trafią. Doceniamy to iż niektórzy z waz się zaagażowali bardziej, ale naprawde przez tekie próby robienia zplikami co się chcę, nic dobrego nie wyjdzie. Przykładem może być to iż u nas w grupie przerabianiem gotowych plików zajmuję sie jedna osoba, aby był porządek i w miare możliwości się ktoś w tym orientował. Owszem taka praca nie jest zbyt wydajna ale nie da się inaczej.

Jeżeli tylko troche odpoczniemy zaraz zabierzemy się poprawy plików, dopieszcznia. ZMIANA NAZW typów "Wolne Jednostki" na Darmowe Jednostki" JEST NIEDOPUSZLCZALNE !!!!. gdyż nazwa ta wystepuje w kilku plikach. Po prostu trzeba ustalic konkretną nazwę i fachowo to zamienic. a z mojej strony "Darmowe" to wogóle do tej gry nie pasuje !!!!.

Jan 25, 2006 at 08:59

Print
trex23

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #111]

Quote:
kodzi wrote:
a z mojej strony "Darmowe" to wogóle do tej gry nie pasuje !!!!.

rotfl
Jan 25, 2006 at 09:16

Print
evantis

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #112]

jobabr widzę, że znaczenie określenia '!=' jest Ci obce, polecam google.

kodzi, czasem w jednym pliku, w bliskim sąsiedztwie są różnie przetłumaczone zdania, np. Builds XXX in this city -> Buduje XXX w mieście, a parę linijek niżej jest Builds XXX in all cities -> Tworzy XXX we wszystkich miastach.

I gdzie tu konsekwencja? Nie powiesz mi chyba, że tłumaczyła to inna osoba?

[Edited by evantis on Jan 25, 2006 at 10:10]

Jan 25, 2006 at 10:08
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #113]

Czy ktoś wspominiał że jest to idealne spolsczenie ?!. Krytyka i wytykanie błedów autorów jest nie na miejscu. Wiele osób nas już zawiodło podejmując sie tłumaczenia plików. (oczywiscie muslielismy sami je zrobic), a do tego wspomne iż ta wersja spolsczenia wyszła tylko dlatego iż mieliśmy setki prośb o jak najszybsze wydanie spolsczenia. Poswiecilismy ponad miesiąc cięzkej pracy nad tym projektem za który nikt nam nic nie dał, a krtytykowanie Nas, a tymbardziej żłośliwości są niedoprzyjęcia !!!.

Zachęcam wszysykich aby sami spróbowali coś takiego zrobić !

[Edited by kodzi on Jan 25, 2006 at 10:34]

Jan 25, 2006 at 10:33

Print
jobabr

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #114]

prawde mowiac jest mi obce
jezeli to cos ze slangu internetowego, to przyznaje, ze jestem laikiem i nawet szukalem z ciekawosci w googleu co to ROTFL...
dla ciekawosci nawet wpisalem "!=" w googlu i nic...
kompletne nic ) tak to mi sie nigdy nie zdarzylo..
ale domyslam sie, ze w takim razie wskazywales bledy, a w nawiasach podawales odpowiednie tlumacznie;
a jezeli tak jest to nie zrozumialem Cie, a za zarzuty przepraszam;
oczywiste, ze konsekwencji nie ma w" np. Builds XXX in this city -> Buduje XXX w mieście, a parę linijek niżej jest Builds XXX in all cities ->"
wiec trzeba poprawic;

to tylko podaje skale trudnosci jakie niesie ze soba wykonanie dobrej korekty....

Jan 25, 2006 at 10:36
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #115]

oo nagle się tylu chetnych do pomocy znalazło paru odwaliło całą robote a drudzy teraz udają mądrych

TREX23 napisał ---> no i właśnie na tym polega cały problem, że nie ustaliliście kluczowych nazw występujących w wielu plikach np Golde Age, nazwy akcji jednostek itp i każdy tłumaczył jak chciał, ja tłumacząc swój plik miałem wiele takich sytuacji i się pytałem ciebie Azazell wiele razy jak i co tłumaczyliście

jesteś naprawde bardzo mądry , łatwo mówi się co? a nie pomyslales przypadkiem ile takich kluczowych nazw jest w całym spolszczeniu ?
Lepiej siedz cicho bo nienawidze osób które udzielają się na temat czegoś o którym nie mają kompletnego pojęcia

[Edited by Azazell on Jan 25, 2006 at 10:38]

Jan 25, 2006 at 10:36

Print
evantis

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #116]

Huh, oferta pomocy w poprawianiu okazała się przysłowiowym włożeniem kija w mrowisko. Azazell, kodzi, nikt (a na pewno nie ja) nie krytykuje Was za zrobienie tego, czego de facto przed Wami nikt nie zrobił. Ale prawda jest taka, że znajdzie się sporo rzeczy, które można zrobić jeszcze lepiej. Tak więc proponuje spojrzenie na komentarze z dalszej perspektywy.

Wzajemne odbijanie piłeczki 'ja się nie znam/ty się nie znasz' do niczego nie doprowadzi, a przecież gramy w tę samą gre. Polecam zatem skupić się nad rozważaniami, co dalej, a nie czepianiem się.

jobabr: != to to samo, co <>, czyli 'nie jest równe'

Quote:
kodzi napisał:
Krytyka i wytykanie błedów autorów jest nie na miejscu. !

IMO w topiku 'SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie' jest jak najbardziej na miejscu.

Azazell, doszedł mail?

[Edited by evantis on Jan 25, 2006 at 11:08]

Jan 25, 2006 at 11:00
Print
PANTEGO
Status: Prince

Registered: Jun 11, 2004
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #117]

Oj bo zaraz wszyscy sie pokłucicie Podac sobie ładnie rękę!, nie róbcie poprawek na własną rękę tylko wymeńcie błędy twórcom spolszczenia, co pozwoli na poprawienie wersji i udostępnieie jej wszystkim, inaczej to będzie tylko chaos i brak jakiejkolwiek równowagi.

DZIEJE STAREGO ÂŚWIATA SPÂŁYWAJÂĄ NA KARTY HISTORII...
Dyplo PBEM civ IV

.:: HEGEMONIA - CieĂą Europy ::. zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::.
.:: ZIEMIA ::. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::..
.:: PaĂąstwo Polskie ::. Historia plemion polskich napisana na nowo! Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..
.:: Beyond The World ::. Nowy Dyplo Pbem pod BTS. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..

.::Niewiesz co to Dyplo PBEM? Masz pytania? Tutaj znajdziesz regulamin gier Dyplo pod Civ4 i FAQ::.

NIE POZWÓL LENIWYM GRACZOM ZNISZCZYÆ TWOJEGO PBEMA!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan 25, 2006 at 11:05
Gadu-Gadu: 7658413
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #118]

Dokładnie kto chce pomóc to super ale prosimy o wypisywaniu błędów i napisaniu tu albo na mejla ...
bo jeśli dalej będzie tak przerabiac pojedyncze pliki to ja napewno tego nie przyjme bo będzie jeden wielki burdel .. i jeszcze gorzej będzie niż jest teraz

Jan 25, 2006 at 11:09

Print
evantis

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #119]

Dla mnie wpisanie w konsoli 'fc staryplik.xml nowyplik.xml > zmiany.txt' i wklejenie tego na forum nie sprawi zadnego problemu, ale czy to jest optymalne rozwiązanie?

Jan 25, 2006 at 11:11
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #120]

poraz kolejny powtarzam było mówione na początku że PROSIMY o POMOC W ZNALEZIENIU BŁĘDÓW w grze.. tak ciężko to pojąć ?

nie prosilismy o zrobieniu od razu całkowitej poprawki która nie ma kompletnego sensu ..

tak ajk robił na początku newDMKiller robił wspaniale .. znajdywał błedy w menu i je poprawiał i pokazywał nawet tutaj na screenach .. SUPER !!
my jestesmy od poprawiania błędów w plikach ... my wiemy co ijak bo sami spolszczalismy gre..

więc od tej pory:
jeśli ktoś będzie tutaj zaśmiecał wątek z tekstem nie zgodnym z zasadami wątku który też jest opisany we wstępniaku będe wskazany usuwać wątki bo juz zrobił sie burdel.. więc prosze przeczytać dobrze wstępniak

Jan 25, 2006 at 11:24

Print
Arczi
Status: Conscript

Registered: Jan 11, 2006
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #121]

witam
widze Azazell ze sie juz wq....s
i dobrze bo zrobil sie bajzel
Nie wiem czy ktos o tym pisal wiec jesli tak to przepraszam.
Po najechaniu na ikone drogi przy robotniku pisze cos o budowaniu torow a nie drog

chyba ze tak ma byc??
tylko ze ja nie moge jeszcze budowac torow bo tyle co kolo u mnie wymyslili

[Edited by Arczi on Jan 25, 2006 at 17:57]

Jan 25, 2006 at 15:39
Gadu-Gadu: 6773922
Print
mardow
Status: Novice

Registered: Jan 25, 2006
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #122]

klikam na te linki zeby sciagnac spolszczenie i nic sie niedzieje-jak je sciagnac

Jan 25, 2006 at 16:48

Print
PANTEGO

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #123]

sprubuj wyłączyć akceleratora ściągania jak dap itp

Edit

Tak musisz wyłączyć akceleraotora a napewno się ściągnie.

[Edited by PANTEGO666 on Jan 25, 2006 at 17:18]

Dyplo PBEM civ IV

.:: PaĂąstwo Polskie ::. Historia plemion polskich napisana na nowo! Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..
.:: Beyond The World ::. Nowy Dyplo Pbem pod BTS. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..

.::Niewiesz co to Dyplo PBEM? Masz pytania? Tutaj znajdziesz regulamin gier Dyplo pod Civ4 i FAQ::.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jan 25, 2006 at 17:17
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #124]

Dziwne mardow a jaką masz przeglądarke ??

Jan 25, 2006 at 17:31

Print
Arczi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #125]

mardow
sciagaj z 1 linka
z tego 2 tez mi sie nie chcialo sciagnac

Jan 25, 2006 at 18:00
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #126]

xthost to xthost bo ten szwabski rapidshare nie zawsze działa

Jan 25, 2006 at 18:08

Print
marcky
Status: Settler

Registered: Aug 25, 2004
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #127]

witam, ja mam Opere i też nie mogę ściągnąć spolszczenia! Może osoba która ma już spolszczenie u siebie podeśle mi go na moją pocztę a ja umieszcze to na swojej stronce?? i podam do niej link??

Jan 25, 2006 at 19:25
Gadu-Gadu: 1077704
Print
marcky

Registered: Aug 25, 2004
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #128]

a tak na wszelki wypadek podam może adres: m.wlodar@wp.pl

Jan 25, 2006 at 19:28
Gadu-Gadu: 1077704
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #129]

Faktycznie coś jest nie tak, xhost coś nie działa, zajmiemy sie tym

Rapid działa wiec prosze tam szukac pliczków

[Edited by kodzi on Jan 25, 2006 at 19:48]

Jan 25, 2006 at 19:46

Print
Arczi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #130]

kodzi
Jaka zadziwiajaca zmiana

ale mieszasz z tym avatarem
ten niebieski byl fajniejszy

[Edited by Arczi on Jan 25, 2006 at 20:18]

Jan 25, 2006 at 20:02
Print
netvalker

Registered: Apr 08, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #131]

Bardzo źle że instalator nie robi kopii zapasowej plików!
Gdyby nie to że sam to zrobiłem na wszelki wypadek czekało by mnie pewnie reinstall, gdyż po odpaleniu gry ze spolszczeniem nie było interfejsu i w żaden sposób nie dało się go przywrócić. Po przywróceniu plików było okey.

Jan 25, 2006 at 20:06
Gadu-Gadu: 3998662
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #132]

netvalker ::> a co sie dzieje że nie masz interfejsu ?

Jan 25, 2006 at 20:12

Print
netvalker

Registered: Apr 08, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #133]

no sam chciałbym wiedzieć, na to muszę poczekać dni kilka, bo narzie niemam czasu testować.

Jan 25, 2006 at 20:33
Gadu-Gadu: 3998662
Print
Azazell

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #134]

kopii zapasowej? ale czego? nie trudno skołować originalne pliki XML i je podmienic albo ten sylfaen.ttc wgrac do windows/fonts nic powaznego sie stać nie moze

oki zamienilem serwerki na xthost.info i juz mozna swobodnie sciągać

[Edited by Azazell on Jan 25, 2006 at 21:35]

Jan 25, 2006 at 21:27

Print
PANTEGO

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #135]

Quote:
Arczi wrote:
Po najechaniu na ikone drogi przy robotniku pisze cos o budowaniu torow a nie drog

chyba ze tak ma byc??
tylko ze ja nie moge jeszcze budowac torow bo tyle co kolo u mnie wymyslili

Prawidlowo powinno być "(...) Drogi\Linii Kolejowej Do..."

Przy zdobywaniu miasta kiedy jestesmy zapytani czy spalić - text "Tak. Płoń! Płoń!" jest mało stosowny, proponuję tutaj zmianę na "Tak. Spalić!"

W mieście nazwa specjalisty "Ksiądz" - proponuję zaminę na "Kapłan" brzmi lepiej, ksiądz jest tylko w niektorych religiach, a kapłan odnosi sie do wszystkich w sumie. W Civilopedii podejrzałem w jednym temacie że jest kapłan wiec zmiana podlega tylko do tej nazwy w mieście.

Dziękuję. Więcej błędów nie pamiętam ale obiecuję poprawę

[Edited by PANTEGO666 on Jan 25, 2006 at 22:27]

Dyplo PBEM civ IV

Jan 25, 2006 at 22:26
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #136]

Bład z Linia kolejową faktycznie miał miejsce brakowąło słow "Droga" juz zostało to poprawione. co do popropozycji pantego. w angieslkim tekscie jest cos takiego: Yea, Burn, Burn Beaby. aha a Ksiądz faktycznie był zmieniony Kapłan ale własnie takie jest zmienianie trzeba uważac bo jak widzisz coś sie ostało

Jan 26, 2006 at 08:14

Print
PANTEGO

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #137]

Amerykanie maja dziwny humor, z tym burn burn babe to juz wogóle obciach Dziecinny tekst a pytanie bardzo poważne, przemyśl zmianę na "Tak. Spalić!" .

Nierozumiem z tym księdzem, kapłanem - wkoncu ma byc ksiądz czy kapłan? (moim zkromnym zdniaem lepiej byłoby Kapłan)

pozdr

Dyplo PBEM civ IV

Jan 26, 2006 at 09:11
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #138]

no z tym płon to już gust, a o gustach sie.. itd. co do księdza ma byc kapłan tyl mowie ze przy zamianie trzeba uwazac bo się można gdzies cos opuscic. dlatego jestemy przeciwni zamianom które nie są naprawde potrzebne

Jan 26, 2006 at 09:33

Print
Arczi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #139]

masz racje kodzi
momentami tylko sie namiesza i jeszcze wiekszy bajzel w tlumaczeniu bedzie

Jan 26, 2006 at 11:02
Print
Cin Cin

Registered: Dec 13, 2005
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #140]

Mój głos co do poprawnosci tłumaczenia:
Piękna sprawa że się wzieliście i zrobiliście w końcu coś czego nikt nie zrobił do tej pory na takim poziomie. Skoro jednak jest wątek na błędy i literówki to znaczy że chcecie swoją pracę poprawić- nieukrywajmy sporo jeszcze pracy przed wami bo pomijając brak setek kropek to czasem poziom przetłumaczonych tekstów też najlepszy nie jest. Nie ma co się obrażać, zbierajcie błędy i te ortograficzne, i te interpunkcyjne i te uwagi co do tłumaczeń a potem wypuśćcie kolejną wersję 2.0 z uwzględnieniem błędów i miejcie ta satysfakcje że to dzięki wam ludzie mają PROFESJONALNĄ WERSJĘ JĘZYKOWĄ.
Amen

ps. faktycznie kapłan a nie ksiądz i faktycznie "Yea, Burn, Burn Beaby" w dosłownej wersji nie odpowiada zamierzonemu efektowi i zaproponowana poprawka jest lepsza.

---------------------
i jeszcze zróbcie w następnej wersji kopiowanie plikow albo chociaż ostrzeżenie bo ja teraz mimo zmiany wersji z powrotem na angielską to nadal mam wtrącenia niektóre po polsku a w głównym menu napis wersja polska 1.1. czy jakoś tak :P

[Edited by Cin Cin on Jan 26, 2006 at 15:50]

Jan 26, 2006 at 15:47

Print
PANTEGO

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #141]

Dzięki za poparcie Chin Chin

Dyplo PBEM civ IV

Jan 26, 2006 at 16:44
Print
jobabr

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #142]

no mi tez sie nie podoba "Płoń, płoń".. chyab nawet proponowalem poprawke ale nie przeszla najwidoczniej....

Jan 26, 2006 at 17:23
Print
Arczi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #143]

Witam
znalazlem taki maly babolek

niby nie przeszkadza ale trzeba poprawic

[Edited by Arczi on Jan 26, 2006 at 23:06]

Jan 26, 2006 at 23:04
Print
Arczi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #144]

upss widze ze ten blad byl na 1 stronie
ale wpadka na calego
sorki

Jan 26, 2006 at 23:33
Print
Arczi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #145]

Ale o tym bledzie nic nie znalazlem

u mnie wystapilo to przy grze w sieci lokalnej w opcjach

Jan 26, 2006 at 23:49
Print
PANTEGO

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #146]

Jeden minus przy dyplomacji nie ejst przetłumaczony, niestety nie potrafie go przedsawic doslownie, musicie przejrzec ten plik gdzie są te zdnaia dlaczego ktos nas nie lubi, jedno napewno jest nie przetlumaczone.

Dyplo PBEM civ IV

Jan 27, 2006 at 06:52
Print
mareczek25

Registered: Jan 10, 2006
Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #147]

Znalazłem następujący błąd. Jak najeżdzam na ikonkę budowy drogi w rozkazach robotników to informuje mnie, że to polecenie nakazaju budowę drogi "robotniom" a nie robotnikom.

No i jeszcze jeden błąd, choć on chyba dotyczy moda z polską cywilizacją. Polscy władcy w menu władców zwą się nastepująco: TXT_KEY_LEADER_SOBIESKI
TXT_KEY_LEADER_CRESIMIR
Podobnie sytuacja wygląda z pierwszym miastem polskiej cywilizacji:
TXT_cos tam cos tam_KRAKOW.
Dziękuje za możliwosć wypowiedzenia się. Jeśli druga uwaga nie w tym wątku to sorki. Po prostu nie wiedziałem gdzie.

Jan 27, 2006 at 07:42
Gadu-Gadu: 4609742
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #148]

co do sobieksiekiego itd, prawdobodnie źle przegrales pliki !!! , sprawdz czy napeweno przegrales pliki xml zgodnie z instrukcją !!

pantego, może jednak bys ten teskt przytoczył, bo bedzie ciezko znaleść, tak na ślepo

[Edited by kodzi on Jan 27, 2006 at 08:09]

Jan 27, 2006 at 08:05

Print
PANTEGO

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #149]

On jest po francusku A napatoczyłem się na niego grając. Spisałbym z gry, niestety dzis nie mam czasu na civke, aż do niedzieli, tylko turke z dyplo postaram sie zrobic na szybko

Edit
Jak cos to wysle Ci ten tekst na gg.

[Edited by PANTEGO666 on Jan 27, 2006 at 08:21]

Dyplo PBEM civ IV

Jan 27, 2006 at 08:21
Print
kodzi

Re: SPOLSZCZENIE CIV 4 -Błędy i Opinie [post #150]

Witam, niestety chyba zrezygnuje z dalszego kontunowania tego projektu, (na tym forum nie jest zbyt miło) a że nie jestem fiu..em wiec wszystkich o tym inforumje. Mam tylko nadzieje że moja osoba nie przyczyniła sie do pogorszenia jakości wykonanych projektów. Bywajcie

======================

NIECH SZATAN ZSTĄPI I POKONA WROGÓW MOICH

[Edited by kodzi on Jan 28, 2006 at 20:40]

Jan 27, 2006 at 08:53

Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 16

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.