civ.org.pl forums > Civ4 - Ogólne > Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ !
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization IV > Ogólne
Poster
Status: Novice

Registered: Mar 08, 2015
IP: Logged
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1501]

Witam wszystkich.
Stworzyłem od zera nową mapę Europy środkowej, chciałbym sie nia podzielić z innymi i usłyszeć ewentualne uwagi, proszę o informacje jak ja umieścić na stronie.
Z góry dziękuje.

Mar 08, 2015 at 16:12

Print
TheLordMichael
Status: Settler

Registered: Mar 31, 2015
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1502]

No chętnie bym sobie zagrał, a jak to umieścić, to chyba musisz pokombinować z plikami na pokrewnej stronie. Nie mam pojęcia zielonego jak to zrobić, dawno mnie nie było :P

Mar 31, 2015 at 16:34

Print
Ren0

Registered: Dec 11, 2012
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1503]

Mam dość dziwny problem. Mam Civ 4 Complete, nie dawno robiłem format kompa, zainstalowałem grę, przez kilka dni chodziła bez najmniejszego problemu. Dwa dni temu próbowałem włączyć grę i nic (ani Zwykła wersja, ani Warlords ani BTS. Wyskakuje komunikat Access denied, Please login with administrator privileges and try again. Włączam grę z ustawieniami administratora i nadal nic. Patchowanie gry nic nie wnosi do sprawy. Deinstalacja i ponowna instalacja gry również nie pomaga. Czy ktoś może miał podobny problem ? Używam Windows 7 Pro

Sept 13, 2015 at 13:03

Print
Ren0

Registered: Dec 11, 2012
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1504]

O sorry, nie ten temat, źle przeczytałem

Sept 13, 2015 at 18:27

Print
filip133

Registered: Dec 21, 2015
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1505]

Gram sobie Imperium Brytyjskim, Elżbietą, zbudowałem wcześniej Pałać Apostolski i przed chwilą zbudowałem ONZ, jednak nic mi nie wyskoczyło o zwycięstwie.... :/ Nie wiem, może to nie chodzi o samo zbudowanie, tylko o wygranie wyborów jeszcze? Może ktoś mi odpowie czemu tak jest, że nic się nie stało, bo mnie to drażni strasznie że udało mi się osiągnąć te warunki zwycięstwa, a nic się nie stało, nie ma nic że wygrałem... :P

Dec 21, 2015 at 23:01

Print
kasztelan_mirmil
Status: Moderator

Registered: May 09, 2006
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1506]

Dano już nie grałem, szybko się zapomina
ale na pewno nie wystarczy wybudować.
W przypadku pałacu apostolskiego o ile pamiętam musisz mieć swoją religię we wszystkich krajach i wtedy możesz zgłosić rezolucje o zwycięstwie.
Przy ONZcie musisz tez zgłosić i przegłosować rezolucje o swoim zwycięstwie.

Dec 22, 2015 at 11:10

Print
filip133

Registered: Dec 21, 2015
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1507]

Ah, tak to działa... W "zakładce" z warunkami zwycięstw pisze tylko o wybudowaniu, więc myślałem że to wystarczy :P No cóż, gram w to całkiem od niedawna, nie tak dawno temu to tą grę kupiłem, więc cały czas się uczę.

[Edited by filip133 on Dec 22, 2015 at 12:39]

Dec 22, 2015 at 12:39

Print
Kuman

Registered: Sept 21, 2017
Re: Jesteś nowy, masz pytanie nie-techniczne ? Zadaj je TUTAJ ! [post #1508]

Cześć. Jestem tu nowy i od niedawna gram w Civ4. Mam pytanie. Kiedy zakładać nowe miasta? Nie mam jakoś do tego wyczucia. Ja mam 4-5 bardzo rozwinięte miasta, matomiast przeeciwnik ma 14 miast z populacją między 3 a 7 . I to przeciwnik jest silniejszy.

Sept 21, 2017 at 14:12

Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 ... 27 28 29 30 [31]

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.