civ.org.pl forums > Ogólne > Gdzie jest post o avatarach?
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Varia > Ogólne
Poster
Status: Regular

Registered: Mar 02, 2005
IP: Logged
Gdzie jest post o avatarach? [post #1]

Witam wiem, że temat ten jest tutaj wielokrotnie poruszany, ale prosiłbym o odesłanie mnie do postu o avatarach albo regulaminu? Chciałbym sie dowiedziec jak mozna zdobyc stopien regular by miec prawo do awatara. Z góry dzieki.

Mar 07, 2006 at 14:29

Print
PANTEGO
Status: Prince

Registered: Jun 11, 2004
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #2]

avatar bedziesz mógł sobie zrobić jak osiągniesz liczbę postów 50.

DZIEJE STAREGO ÂŚWIATA SPÂŁYWAJÂĄ NA KARTY HISTORII...
Dyplo PBEM civ IV

.:: HEGEMONIA - CieĂą Europy ::. zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::.
.:: ZIEMIA ::. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::..
.:: PaĂąstwo Polskie ::. Historia plemion polskich napisana na nowo! Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..
.:: Beyond The World ::. Nowy Dyplo Pbem pod BTS. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..

.::Niewiesz co to Dyplo PBEM? Masz pytania? Tutaj znajdziesz regulamin gier Dyplo pod Civ4 i FAQ::.

NIE POZWÓL LENIWYM GRACZOM ZNISZCZYÆ TWOJEGO PBEMA!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mar 07, 2006 at 14:50
Gadu-Gadu: 7658413
Print
patrykonline2
Status: Guest

Registered: N/A
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #3]

a nie bo po 89 postach dokladnie przynajmniej wtedy dopiero moglem avatar zmienić

Edit : mialem na myśli 80 tylko palec \klawisz mi sie omcknął hehh

[Edited by patrykonline2 on Mar 07, 2006 at 17:33]

Mar 07, 2006 at 15:08

Print
kodzi
Status: Elite

Registered: Dec 06, 2005
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #4]

oj pantego zawiodłem sie na tobie, oczywiste jest ze avatara mozna wprowadzic po osiagnieciu statusu Regular czyli po wpisaniu co najmniej 80 postów

Mar 07, 2006 at 16:30

Print
PANTEGO

Registered: Jun 11, 2004
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #5]

Wybacz Kodzi Zapomnialem po prostu

DZIEJE STAREGO ÂŚWIATA SPÂŁYWAJÂĄ NA KARTY HISTORII...
Dyplo PBEM civ IV

.:: HEGEMONIA - CieĂą Europy ::. zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::.
.:: ZIEMIA ::. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki! ::..
.:: PaĂąstwo Polskie ::. Historia plemion polskich napisana na nowo! Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..
.:: Beyond The World ::. Nowy Dyplo Pbem pod BTS. Zapraszam do odwiedzenia Kroniki ::..

.::Niewiesz co to Dyplo PBEM? Masz pytania? Tutaj znajdziesz regulamin gier Dyplo pod Civ4 i FAQ::.

NIE POZWÓL LENIWYM GRACZOM ZNISZCZYÆ TWOJEGO PBEMA!
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mar 07, 2006 at 17:30
Gadu-Gadu: 7658413
Print
kodzi
Status: Elite

Registered: Dec 06, 2005
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #6]

to Ci przypomnialem

Mar 07, 2006 at 17:32

Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #7]

Quote:
Armagedon wrote:
Witam wiem, że temat ten jest tutaj wielokrotnie poruszany, ale prosiłbym o odesłanie mnie do postu o avatarach albo regulaminu? Chciałbym sie dowiedziec jak mozna zdobyc stopien regular by miec prawo do awatara. Z góry dzieki.

jeszcze ci duzo brakuje

Mar 07, 2006 at 17:40
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
Armagedon
Status: Regular

Registered: Mar 02, 2005
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #8]

Wiem sirsilis ale przecież nie bede pisał o byle czym byle tylko zdobyć awatara. Nie mam niestety czasu a i na granie w ciwke4 jeszcze nie znalazłem. Dopiero po sesji i może wkrótce znajde czas na wieksze zaangarzowanie w sprawy forum. Poza tym musze wyrobić sobie opinie o ciwce, aby mieć o czym pisać. Wszystkim dzieki za informacje.

Mar 08, 2006 at 20:46

Print
monos

Registered: Dec 25, 2003
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #9]

nie martw sie szybko zdobedziesz te posty.

a myslalem ze ten topic bedzie o darmowej stronie z dostepnymi avatarami. gdzies ona byla ale nie pamietam gdzie...

Mar 09, 2006 at 21:55
Gadu-Gadu: 8911845
XFire monosxfire
Print
Zakharov
Status: Veteran

Registered: Aug 23, 2005
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #10]

Ja jak zaczynałm działać na forum to planowałem mieć fajnego avatara za jakieś... pół roku. Okazało się że te pół roku trwały tylko parę miesiecy co mnie mile zaskoczyło. Nie spamowałem

Mar 09, 2006 at 22:42
Gadu-Gadu: 4573601
Print
asioasioasio

Registered: Nov 30, 2005
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #11]

mi sie wydawalo ze wogule nie bede mial avatara, bo troche nie wyobrazlem sobie jak mozna napisac 80 postow, pisalem kiedys na jednym forum ale ledwo wydusilem 40 postow -> pozniej mi sie nie chcialo juz pisac bo forum ine wnosilo nic nowego

widac mozna i rozumiem ludzi co maja po kilka tysiecy postow na forach - to na dluzsza mete wciaga (dzien pracy zaczyanm od przejrzenia forum, sprawdzenia notowan gieldy i sniadania a pozniej jeszcze wielokrotnie w ciagu dnia zagladam (na to forum i na notowania gieldy ma sie rozumiec) - taka mala przerwa )

[Edited by asioasioasio on Mar 22, 2006 at 08:36]

-
kliknij, aby uzyskaĂŚ wiĂŞcej
informacji[/URL]

Mar 22, 2006 at 08:35
Gadu-Gadu: 1201631
Print
monos

Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #12]

powaznie, grasz na gieldzie?

ja w operze to mam stale wlaczone forum COP i jeden z indeksow gieldowych, oraz google groups.

no to niezle;]
witakj w klubie asioasioasio;]

Mar 23, 2006 at 09:43
XFire monosxfire
Print
asioasioasio

Registered: Nov 30, 2005
Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #13]

troche grywam
ale z roznym szczesciem niecaly rok temu zaczalem i po pierwszych sukcesach ostatnio troche tracilem - mimo wszystko caly czas na plus i wychodze duzo korzystniej nizbym mial kisic "kapitał" (niestety przez małe "k") na lokacie
zobaczymy co dalej bedzie z gielda troche ratuje roznicowanie portfela (oprocz akcji wpakowalem tez troche w arke - i na tym tez calkiem niezle wyszedlem choc ta ostatnio tez podobnie jak gielda - wyrazny trend boczny

dzisiaj odrabiam straty, ale zobaczymy co dalej bo trend boczny dlugo sie nie utrzyma jak mowia z jednej strony blisko sufit i mozna sobie rozbic glowe,a z drugiej strony jesli spadki to do podlogi - moze bolec

widac zem niejedyny gieldowicz co prawda jestem poczatkujacy, ale kazdy w koncu kiedys zacyznal

[Edited by asioasioasio on Mar 23, 2006 at 13:07]

-
kliknij, aby uzyskaĂŚ wiĂŞcej
informacji[/URL]

Mar 23, 2006 at 13:04
Gadu-Gadu: 1201631
Print
monos

Re: Gdzie jest post o avatarach? [post #14]

no to super, zaraz zaloze nowy topic bo dobrze jest sobie pokomentowac gielde i ekonomie. ostatnio jest nad czym.

Mar 24, 2006 at 09:02
XFire monosxfire
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.