civ.org.pl forums > Civ4 - Ogólne > Multiplayer vs Single mode czyli o wyższości Bożegonarodzenia nad Wielkanocą :)
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

Poll: czy wolisz grać Single czy w Multi?
Single i tylko single
jak CIV 4 to tylko Multi
obie na równi traktuję
gram Multi ale na single lubię pocwiczyć
nie grałem w Multi więc nie moge się wypowiedzieć
Show Results
civ.org.pl forums > Civilization IV > Ogólne
Poster
Status: Conscript

Registered: Apr 03, 2006
IP: Logged
Re: Multiplayer vs Single mode czyli o wyższości Bożegonarodzenia nad Wielkanocą :) [post #151]

Reno i zainstaluj x-fire, mnie znajdziesz pod: hechter. Zapraszam. Granie z człowiekiem czasowo jest identyczne, jak z kompem. Gry 1 vs 1 gramy turn base, czyli jak jeden robi swoją kolejkę, drugi ma czas na zaplanowanie swojej turki, ustawienie produkcji w miastach itp. Gry 2 vs 2 gramy symultanicznie (ale nazwa ), więc turki robione są jednocześnie.

Dec 15, 2006 at 12:51
Gadu-Gadu: 7278505
XFire hechter
Print
Vashpan
Status: Moderator

Registered: Sept 28, 2003
IP: Logged
Re: Multiplayer vs Single mode czyli o wyższości Bożegonarodzenia nad Wielkanocą :) [post #152]

Alez ja gralem w multi....

A gry o ktorych piszecie to dyplo pbem... I byly(sa?) zarowno na civ3 jak i sa na 4 ( z 4 zrezygnowalem jakos przed matura )

Hehe, wyobrazam sobie taka gre ;p Bedziecie chcieli nam po prostu pokazac ( nawet i bez wojen ) kto tu tak naprawde rzadzi w civ, kto wiecej zlota bedzie mial etc. Alez panowie - nie musicie mi tego udowadniac ja wiem ze jestescie o wiele lepszymi graczami ode mnie...

Zreszta... wypowiedz Henia dobrze pokazala - ze wszystko zalezy od czlowieka ( moje porownanie do psa a jego do pilki, czy wczesniej do malucha i mercedesa - wszystkie raczej tendencyjne )

Ja takie pojecie o civce jakie mam nabywalem przez praktycznie cale swoje zycie... nigdy nie zbieralem puntkow i nie rywalizowalem z kompem, za to staralem sie ja traktowac jak symulator swiata wlasnie. Heniu pisze ze civka nie jest symulatorem swiata. No to czym jest ? Mimo brakow i uproszczen ( niewatpliwych ) dla mnie to jedyny symulator swiata jaki powstal na komputery wiec z braku alternatywy sobie w nia gram

Wydaje mi sie ze ci ktorzy w czasach przed multi dokopywali kompowi i starali sobie radzic z jego coraz wiekszymi bonusami pozniej przerzucili sie na multi bo komp nie byl dla nich zadnych wyzwaniem, chcieli czegos nowego. A ja... dla mnie civka nadal byla ta sama gra, bawilem sie w tworzenie swiata i tyle. I stad caly ten konflikt.

Dec 15, 2006 at 14:55
Gadu-Gadu: 1966917
Print
^ Początek strony ^
Pages: 1 2 3 [4]

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.