civ.org.pl forums > Civ3 - Games in Progress / Gry w toku > Grupa XIV - Krasny vs. Zakharov
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization III > Games in Progress / Gry w toku
Poster
Status: Administrator

Registered: Apr 11, 2004
IP: Logged
Grupa XIV - Krasny vs. Zakharov [post #1]

No teraz to gra nabrała cech dramatycznych

Na początku powysyłałem warriorów na rozpoznanie terenu. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jednym z nich nie dość, że odkryłem terytorium 3 miast, to jeszcze zniszczyłem drogę i kopalnię w obrębie stolicy Zakharova, w której budował piramidy

Niestety niewiele mi to przyniosło - Zakharov właśnie skończył budowę. Wyprzedził mnie o 2 tury.

Co mam na otarcie łez? Inny z wojowników spalił Mu kiepsko bronione miasto, a jeszcze inny zmusił Go do wycofania 2 osadników, przez co zyskałem kilka tur

Pocieszne jest również to, że mam 2-3 razy więcej miast (zamiast od razu kombinować z piramidami tłukłem settlersów) i duuuużo więcej wojska.

Spodziewam się jednak od tej pory prężnego rozwoju Zakharova. Naprawdę jestem ciekaw jak potoczy się dalsza gra. |Mam już kilka koncepcji na ofensywę Skoda, że ścinanie ograniczone...

W wolnym czasie lubię testować piwa. Zapraszam na www.piwopijca.pl

Mar 10, 2006 at 23:18

Print
Jolinar
Status: Conscript

Registered: Oct 15, 2005
Re: Grupa XIV - Krasny vs. Zakharov [post #2]

kwestioa odległości - jak daleko od siebie jesteście? Czy zdążą Twoje nowe wojska dojść do Zakharova? Czy Zakharov zdązy pobudować wystarczającą ilośc miast i zacznie ścinać?

Napiszcie - kim gracie, i jak daleko jesteście od siebie. Przyjemnie sie czyta.... zwłaszcza ze...zaczynam z Zakiem gre Trochę sie o nim dowiem

Mar 13, 2006 at 08:27

Print
Krasny

Re: Grupa XIV - Krasny vs. Zakharov [post #3]

Gramy na mapie symetrycznej "Pierścień". Niedawno ukończyłem budowę najprzydatniejszego cudu w grze 1vs.1 - mam Wielką Bibliotekę No ale na co miałem zmarnować shieldy z piramid...? A tak nikt mi nie powie, że byłem barbarzyńcą bez kultury

Co do mapy, powiedzmy że moje miasta są już przy Zakharovie. I mam ich już 3-4 razy więcej od Niego

Mar 13, 2006 at 09:21

Print
Zakharov
Status: Veteran

Registered: Aug 23, 2005
Re: Grupa XIV - Krasny vs. Zakharov [post #4]

przyznaję że późno sie wziąem za budowanie obrony dzięki czemu Krasny zyskał na początku przewagę militarną (którą posiada (przynajmniej według wykresu) do teh pory). Jednak powoli nadrabiam starty a co dalej to się okaże. A nawet jak pzregram to się anuczę czegoś na następne gry rankingowe

PS. Inna sprawa że miałem za miękkie serce i pozowliłem Krasnemu wejść w środek państwa nie zabijając mu Wariora, bo nie chciałm wywołać wojny (takie zboczenie z gier Dyplo)

[Edited by Zakharov on Mar 13, 2006 at 11:42]

Mar 13, 2006 at 11:40
Gadu-Gadu: 4573601
Print
Krasny

Re: Grupa XIV - Krasny vs. Zakharov [post #5]

No z tym warriorem to była bajka Wjechałem Ci pod samą stolicę, i nie dość że odkryłem sporo Twoich terenów, to w dodatku udało mi się zniszczyć drogę i kopalnię na jednym z pól Prze co zapewne opóźniłem nieco budowę piramid (takowy zamiar miałem ).

Już czekam weekendu, żeby machnąć kilka kolejnych turek, bo gra zaiste jest ciekawa

Mar 14, 2006 at 09:10

Print
Jolinar
Status: Conscript

Registered: Oct 15, 2005
Re: Grupa XIV - Krasny vs. Zakharov [post #6]

podziwiam - PBEM na Ringu.

...Zak - pierwsze słysze zeby ktos chciał wygrac duel inaczej niż przez conquest

..acha - i gratki dla Krasnala - GB w 1vs1 jest baaaaaaaardzo potrzebna Wiesz, myśle że nawet zbudowanie barracków byłoby lepszym wyjściem. Co Ci po GB? Mozna powiedzieć ze jednak straciłes te shieldy...

Mar 14, 2006 at 14:40

Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.