civ.org.pl forums > Civilization 2 - Główne > Wieści: Końcowa Aktualizacja Ligi!
Zmień język na polski. Switch to English.

Print This Topic        Mark Topic as Unread 

civ.org.pl forums > Civilization II > Główne
Poster
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
IP: Logged
Wieści: Końcowa Aktualizacja Ligi! [post #1]

Wreszcie zaktualizowałem tabele ligowe. Czas na zamknięcie i podsumowanie ligi.

DYWIZJA PIERWSZA
Mistrzami pierwszej dywizji zostali egzekwo cop o marorz gromadząc po 15 pkt. Trzeci był beat z 8 pkt. Lepszy bilans ma cop który wogole nie przegrał. Trzy mecze uznałem za nierozstrzygniete: cop-marorz, cop-sezon i beat-lobo. (aczkolwiek były tu dylematy)

DYWIZJA DRUGA
Sytuacja podobna. Egzekwo zwyciezyli MDk21 i Witold gromadząc po 7 pkt minimalnie wyprzedzając mnie.

DYWIZJA TRZECIA
Gry w tej dywizji dawno się skończyły. Zdecydowanie zwyciezył Grey Za nim uplasował się lebiodo i Ves.

Gratulujemy zwyciezcom!!!

Pora rozpocząc dyskusje podsumuwującą obecny sezon ligowy jak i dyskuję na temat reformy w lidze ale to już będzie odrębny wątek.

Prosimy o informowaniu organizatorów o ewentualnych błędach pojawiających w aktualizacji ligi!!

Jul 04, 2006 at 23:05
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
marorz
Status: King

Registered: Apr 11, 2004
Re: Wieści: Końcowa Aktualizacja Ligi! [post #2]

Ciekawostka dla mnie jest jak Cop zebrał 15pkt.?

chyba z Kapelusza.

Ale swoja drogą jemu ostatniemu chyba się najbardzoiej chciało bo zarówno mój czas jak i sezona skonczył się jeszce przed majem.

Jul 05, 2006 at 19:21
Gadu-Gadu: 4825416
XFire marorz0003
Print
sezoN
Status: Prince

Registered: Nov 20, 2002
Re: Wieści: Końcowa Aktualizacja Ligi! [post #3]

Druga edycja Ligi jest juz za nami. Nastal czas przemyslen nad kierunkiem rozwoju naszego projektu. W chwili obecnej chcialbym goraco podziekowac wszystkim, ktorzy wzieli udzial w zabawie - poczawszy od graczy konczywszy na organizatorach. Trzeba wyraznie podkreslic role Sirslisa, ktory spisal sie dobrze jako organizator. Celowo usunelem sie na bok by spojzec na caly projekt z lepszej perspektywy i w chwili obecnej, jestem pewien, iz Sirsilis nadaje sie wysmienicie w roli organizatora, za co naleza sie gromkie brawa. Celowo rowniez w tej edycji nie zakladalem wszystkich tematow gier jako pierwszy. Po co? Byl to rowniez test, komu sie chce a komu sie nie chce. Zaluje tylko, iz nie zdolalem zagrac z cOp'em, gdyz bardzo lubie nasze potyczki. Jednak czas nie byl laskaw i gra niestety sie nie odbyla. Napewno jednak zagramy jeszcze nie raz.

Piszcie smialo co chcielibyscie udoskonalic i jak mialoby to wygladac.

Projekt Civ2 - chcemy kod ÂźrĂłdÂłowy! I Ty moÂżesz nam pomĂłc.

Info dla LigowiczĂłw Civ2:
Mogê graæ praktycznie zawsze od godz. ~20.00 - ~24.00. Rezerwacje terminu gry PROSZÊ pisaæ w tematach naszych gier. Zawsze na 24 godziny przed proponowanym terminem.

_Civ-2__4eVer_

Jul 09, 2006 at 21:06
Gadu-Gadu: 2213662
Print
sirsik
Status: Moderator

Registered: Nov 24, 2004
Re: Wieści: Końcowa Aktualizacja Ligi! [post #4]

http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5349 wtym topiku zapropoowlem swoja wizje Oczywiscie sprawa reformowama ligi jest otwarta,

Jul 10, 2006 at 12:29
Gadu-Gadu: 1547681
XFire sirsilis
Print
^ Początek strony ^

Username: Password: Lost your password?

tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.